• Blue Sapphire-بودیسی د ویکتوریوس بلو ساپفایر
 • Blue Sapphire-بودیسی د ویکتوریوس بلو ساپفایر
 • Blue Sapphire-بودیسی د ویکتوریوس بلو ساپفایر

Blue Sapphire

بودیسی د ویکتوریوس بلو ساپفایر
مردانه - زنانه
مشخصات رایحه
گروه بویایی: شرقی چوبی
عطار: کریستین پروونزانو
طبع: گرم
مشخصات تولید
نام برند: بودیسی د ویکتوریوس
کشور مبدأ: انگلستان
سال تولید: 2013
 • عاشقشم
  0
 • می پسندم
  0
 • نمی پسندم
  0
 • - 25 سال
  0
 • + 25 سال
  0
 • + 45 سال
  0
 • روزانه
  0
 • رسمی
  0
تعداد رای های ثبت شده : ۰
امضای من
۰
باید تست کنم
۰
در برنامه خرید
۰

ترکیبات اعلام شده

لیمو ترشسالویا زعفران بابونه گل جعفری
رز مگنولیا یاس
کهرباعودنعناع هندی

توضیحات

درحال بارگذاری قیمت فروشگاهها

نمره کاربران

Blue Sapphire-بودیسی د ویکتوریوس بلو ساپفایر
رایحه
-
بدون رای
ماندگاری
-
بدون رای
پخش بو
-
بدون رای
طراحی شیشه
-
بدون رای

نظرات کاربران (۲ نظر)

راهنمایی مطالعه نظرات :
* نظرات اصلی که بدون خط آبی هستند نظرات مرتبط با محصول می باشند. نظرات پاسخ که با خط آبی هستند ممکن است از بحث در مورد این ادکلن فراتر رفته باشند.
** برای مطالعه نظراتی که صرفا مرتبط با این محصول هستند نظرات اصلی را مطالعه نمایید.
پاسخ ها را رد کن

چه خوش گفت ایکاروس عزیز که شیخ های عرب عاشق این کار میشن .
کار عودی،پچولی سنگین و نفس بر با پخش و ماندگاری در حد بمب اتم با قیمتی گزاف دو و نیم میلیون تومان ......که اصلاً ارزش این پول رو نداره مگر همون شیوخ عرب و یا کسانی که فقط دنبال خرید لوکس هستند و کاری به محتوا و فرم ندارند و اساسا براشون مهم نیست مثل عاشقان سینه چاک بلک افغانو !
۱۷ مرداد ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • ssh avatar

تحلیلی بر برند بودسیا د ویکتوریس 

بودسیا د ویکتوریس از اون برندهاست که عاشقان پخش بو ازش بی خبرن. برندی که هر زمان کاراش رو به جهت رویو تست میکردم تا روزها از هر عطر جدیدی محروم بودم چون بعضی کاراش دقیقا سه برابر اینترلود نسخه ی اصلی پخش بو داشتن و بمب برای توصیف پخش بوشون واژه ی حقیری بود. بودسیا علی الظاهر برندی انگلیسی هست ولی شناختی که از روند عطرسازی انگلیسی پیش روم هست بهم میگه نه معماری و نه پردازش روایح اصلا انگلیسی نیست. اکثر عطرهای این برند بر محوریت "یونیک و جدید" و در عین حال در مسیر "سخت فهم" میگذرن. ترکیبی از معماری عطرهای اورینتال کورکجان و روح عطرهای عربی مونتل و لحنی به مانند کیلیان در بیشتر کارهای این برند خودنمایی میکنه. من نتونستم تمامی کارهاش رو تست کنم. تست تمامی کارهای این برند با توجه به ماندکاری و پخش بوشون ماههای زیادی زمان میبره. اما از مواردی که تست کردم تعدادی رو خواهم گفت :.
.
Energizer:
طوفان سیتروسی-اروماتیک که در میان آکوردی سبز و تلخ و چوبی و ناشناس میچرخه.(اورنیل و پروپیونات ها) کار خوبی هست برای تابستون خصوصا اگر از تلخی-سبزی ای که در بیس کار باشه خوشتون بیاد. شیش از ده. .
.
Devine :
رایحه پودری-صابونی (c12 aldehyde, c13 aldehyde) و نسبتا زبر و کمی خشک که خودش رو تنها در هوای سرد میتونه مطبوع جلوه بده. پخش بوی خوبی داره. صد در صد زنانه ست. 
پنج از ده. .
.
Seductive: 
اصلا سداکتیو نیست. بلکه سدیتیو و مخدر گونه ست. اگر از تون گیاهی-دارویی یاتاقان خوشتون میومد این عطر فقط داره از اون بخش حرف میزنه. بالزامیک-سبز-انیمالیک که البته انیمالیکش خیلی گویا نیست. ترکیب چهار فصلی هم هست بواسطه ی رزین روشن کاج و نعناش. 
5 و نیم از ده
.
.
Complex :
اگر از طرفدارای دودی-سبز-چرم-داغ هستید اینو تستش کنین. کامپلکس از نتهای چوبی-سوخته و سبز-شور(برگاپتن-سالتی) تشکیل شده که چرم سوخته و داغ و اسموکی ولی شیرین(کینولین) رو در بر گرفته. مذاب شیرین و در اطرافش سوختن گیاه و دوده ی چوب ها. پخش بوش؟ کمتر عطری رو در این کتگوری داریم اینقدر پخش بو داشته باشه. 
پنج و نیم از ده.
.
.
Serenade:
من از نت چوبی سنتتیک متنفرم. توی عطرها از هیچی اینقدر تنفر ندارم. خوب و بد هم نداره. چوب برای من در عطر بسیار مهمه. این کار ترکیبی چوبی-آروماتیک-چرک(از نوع خاکی-گیاهی ) هست که از خودش هویتی نداره و با لایه ای از مرکبات خشک پوشیده شده. اما رایحه ش ؟ بازخورد میاره و خوشتون میاد. پخش بوی خیلی خوبی هم داره. تقریبا چهار فصل هم هست. کاملا مردانه ست و میانسال. .
Monarch: ترکیبی دنس و متراکم فرویتی اسپایسی(c14, بنزیل استات و..) و غلیظ که نه به عود میرسه نه به اورینتال . جوان پسند و ما بین کارهای مونتل و مارلی. اما به مراتب با کیفیت تر از اونها. کاملا شاد و هپی و سرخوشه. بیشتر از این نمیشه راجع بهش گفت جدن. چهار و نیم از ده. پخش خوب. ماندگاری متوسط.

■ BLUE SAPHIRE: شیخ های عرب شیفته ی اینجور کارهان. اگر مونتل میخواست از کیفیت بالا استفاده کنه با توجه به معماری کارهاش به این عطر میرسید. عطری بسیار گران قیمت ، با فضای عربی-مدرن ماحصل ترکیب رز در فضای فلاوری-سیتروسی و ترکیب ناشناسی از عود-پچولی که صرفا به یک آکورد بالزتمیک رسیده بیاینکه بشه این دو رو از هم تفکیک کرد و تصویر بارزی از عود یا پچولی گرفت. رز در انبوه روایح قره قوروتی و در عین حال فلاوری. پخش بو که نداره. تانک بو داره. با توجه به قیمت چهار از ده. اما اگر کاری میخواید که از دور متوجه ورودتون بسن و عطری جز عطر شما نفس نکشه این جزو اون کاراست. گرم نیست زیاد و میشه برای پاییز هم بهش فکر کرد.
■IMPERIAL: اگه از کارای عودی کیلین یا حتی کارای عودی کورکجان خوشتون بیاد اینم میپسندین. اگر حتی امبر اترنال یا صحاری شرق گرلن رو دوست دارید باز از این خوشتون میاد. فصای چوبی-شیرین عربی که چرب و نرم و شه.وت زاست و به سمت ایجاد چرم چرب میره. شش از ده
hr1394چه برندهایی که من حتی اسمشونم نشنیدم. خوشحالم که از طریق شما با اینا آشنا میشم و به امید روزی که بتونم تستشون کنم
■ VALIANT : بلا استثنا اگه کار فلاوری میخواید که در اتمسفر نرم و بی آزار و شرقی و اغواگر و چهارفصل باشه و تند و تند بازخورد بیاره و پخش بوش سه کوچه اونورتر بره این خودشه. والیانت از بی شمار ترکیبات چیپ مرکباتی خودشو شروع میکنه اما سریعا روش لایه ی خامه ای و شیرینی از ارکید و پرتقال کشیده میشه و همزمان باهاش عطر تمیز و شفاف و نیمه صابونی شکوفه گونه ای که مربوط به چند تا ترکیب سنتتیک هست کشیده میشه و فصا رو به سمت ایجاد تمی گورمنت میبرن که البته فقط بهش نزدیک میشن. کاملا پر بازخورد و اصطلاحا هد ترنر و جذاب. شش از ده.
■PRECious : لایه ی کدر و بیماری مانع میشه از سبزی پشت این عطر لذت ببرید. لایه ای اسپایسی و نه البته فلفل گونه و تنها ادویه حاتی و مانده و خشک و خاکی که عطر رو زیر سوال میبرن. مثل باز کردن قفسه ی عرقیجات و داروهای محلی اما از نوع خشک و خاک گرفته و غیرتازه ش
۲۰ فروردین ۹۶
11 تشکر شده توسط :
 • Ali lotfi avatar
 • سپهر avatar
 • مهدی avatar
 • امیر جلالی avatar
 • مهدی avatar
 • ssh avatar
 • سعید رضایی avatar
 • بابک جوادی avatar
 • Rz K avatar
 • نوید ابوطالبی جهرمی avatar
 • امیر حمیدی avatar
لطفا جهت درج نظر وارد سایت شوید و یا در سایت عضو شوید.
راهنمایی ثبت نظر :
* از ثبت نظر تبلیغاتی یا نظرات اصلی (غیر پاسخ) غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.
** نظراتی که خلاف قوانین درج نظر هستند حذف می شوند.
*** قوانین مربوط به درج نظر را از اینجا می توانید مشاهده نمایید.
تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.