سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
کینگ ریچارد یه برند بسیار سطح پایین و بی کیفیته که تو امارات تولید میشه و اویل بسیار بی کیفیتی داره.
خواهشا عطرای فیک رو توصیه نکنید. این عطرا هیچ کدام از مراحل کنترل کیفیت رو طی نمیکنن و فوق العاده مضرند مخصوصا برای کودکان و افراد مسن.
ضمنا در حال حاضر بهترین مشابه کلاب دی نایت اینتنسه که فقط ۱۵۰ تومنه.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
با سلام دوستان.من این عطر رو از اون سایت معروفه با تخفیف ویژه 50 میلش رو 135 گرفتم که هنوز دستم نرسیده و اصلا حتی امتحانشم نکردم..پخش و ماندگاریش چطوره؟ ریفورموله که نشده نه؟
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
توی تصویر اون چیه کنار عطر؟ یعنی جزء پکیج عطرِ؟؟
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
سلام 
دوستان من تن صفحه این عطر در مورد خیلی از عطر ها حرف زده شده و اونطور که باید در مورد خودش نه 
دوستان اگه می‌توانند این کار رو نقد و بررسی کنند 
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
برای من که رایحه های سنگین سردردآوره اینم همینطور بود، فقط یک پاف اسپری کردم، واقعا به این جمله از جناب ایکاروس که فوران بو داره پی بردم، آزارم میداد، البته خیلی ها قدرت تحمل این سبک رایحه رو دارند و لذت هم میبرند
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
مهدی جان علاوه بر اینکه تمام مطالبی که گفتین درست هست باید عرض کنم امروزه دیگه از روی شیشه ی عطر هم نمیشه اصالت عطر را تشخیص داد ... چون بعضی فروشندگان بی انصاف هستند که شیشه ی عطرهای ارجینال که خالی شدن را از کسانی که زباله بازیافتی جمع میکنن خریداری میکنن و با تزریق آن را مجدد پر میکنن که در نتیجه حتی افراد صاحب نظر هم نمی توانند از روی شیشه ی عطر اصالت آن را تشخیص دهند ... تنها راه برای تشخیص حس بویایی خود فرد هست ... که آن قدر عطرهای مختلف و اورجینال را بو کرده باشند و حس بویایی خود را تقویت کرده باشند که با بو کردن بتواند جنس رایحه و اصالت کالا را تشخیص دهد که این امر نیز ، نیاز به تجربه ی فراوان و صرف زمان بسیار دارد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
فکر کنم چون دوستان عطرها الان رو با عطرهای دو دهه گذشته مقایسه میکنن و از طرفی وقتی عطری بالای 150 یا 200 میخرن انتظار پخش و ماندگاری بسیار دارن و برآورده نمیشه فکر میکنن فیک خریدن و... 
ببینید من واقعا تا الان عطر فیک اکثر کارها رو ندیدم شاید بیست تا سی تا عطر که خیلی بین مردم طرفدار دارن فیکشون زیاده و قیمتش هم اصلا مهم نیست ، از سیلور سنت و جوپ و دانهیل بگیر تا تامی بلک ارکید و آزارو پورهوم و سیلور بلک ، بلک افغان و...
این مدل عطر ها بسیار فیکشون هست ، 
من ک تا الان ندیدم بتونن دقیقا کپی شیشه و درب عطری رو بسازن 
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
دوست عزیز
این کار اصله.
نمیدونم دقیقن از کجا خریده اید.
رایحه ای اصل و شاخص با ماندگاریه متوسط که کپی کردنش کار هر کسی نمیتونه باشه.ضمن اینکه گرلن اسم و رسمی بزرگ داره.

اتفاقن دیروز بود که خانمی وقتی رایحه این عطر رو حس کرد گفت یک رایحه عالی و مردانه به تمام معناست.
قیمتشم خیلی خوبه زیر 200 تومن.
الان اگر گرلن ایدال و کلوژن رو کنار این بگذارن خودتون براحتی تمیز بین کارها رو تشخیص میدهید.
نباید از یک عطر با این رایحه توقع ماندگاری زیاد داشت.اونم تو این هوای سرد و کثیف و گزنده.
درسته که عطرهای فیک زیاده ولی گرلن چون طالب عام نداره از نظر من فیک هم نداره.....درسته که فیک ادمیزاد هم پیدا میشه ولی من شخصن در بازار ندیدم.مثلن کار های ریو کالکشن نه به اسم ریو بلکه پر شده به اصطلاح ریو هستند مثل پگوسا بجای پگاسوس یا هیرو بجای هرود و غیره.
اما شامه خودمون گواهه که اصلش و فرعش مشخصه..گاهن اصلشم بیکیفیت میشن که به ریششون بر میگرده.
مطمئنن چندین نفر تایید کردن این عطر رو دوست گرامی.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
سلام
این عطر امروز به دستم رسید، چون بلایند بای کرده بودم بنابر این بوی این عطر رو نمیشناختم ولی خوشم اومده.
اما نوشته های روی جعبه با نوشته های عکس بالا فرق داره و زیر لوگو عبارت Rechargable و Refillable نوشته شده و روی خود شیشه عطر هم در پایین آزارو حک شده و بالای شیشه آزارو و هوم نوشته شده. از طرفی پچ کد عطر روی جعبه M9 17110 حک شده که زیر شیشه عطر فقط M9 وجود داره و 17110 نیست، عطرهای دیگه که میخریدم زیر شیشه عطر کامل شماره ها نوشته میشد، کسی از دوستان میتونه کمم کنه که بدونم آیا عطرم اوریجینال هست؟ همچنین منظوره Refillable و Rechargable
چیه؟ یعنی میتونم بعدا خودم شیشه رو پر کنم؟!!!!
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
این موضوع رومیشه به خیلی چیزای دیگه مثل پوشاک،لوزم خانگی،وسایل برقی,ابزاربرقی تعمیم داد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
جالبه! همون دوستی که اشاره کردین گفته ایران دومین بازار عطر فیک دنیا رو داره، بارها تاکید کرده که هیچ برند معتبری جنس درجه دو تولید نمیکنه و اگه عطرتون اصله فرق نمیکنه تو تهران خریده باشید یا پاریس. ضمن اینکه میدونید کاربرهای همون کشورهای جهان اولی چی میگن؟! تو خود فرگرنتیکا مرتب کامنت‌هایی از اروپایی‌ها می‌بینید که برندهای معتبر رو متهم می‌کنند که کارهای درجه یکشون فقط برای پولدارهای خاورمیانه تولید میشه و حتی خیلی از عطرهای جدیدشون اول تو دوبی و منامه عرضه میشن! پس این تئوری دوطرفه است و همیشه افرادی هستن که برندهای معروف رو متهم به بی صداقتی کنن.
بجای اینکه ذهنتون رو درگیر این مسائل کنید و با شکاکیت اعصابتون رو خورد کنید، عطرو از جای معتبر بخرید و از استفاده اش لذت ببرید.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
سلام علیرضاجان صددرصدباحرفات موافقم.من ای قضیه رو حداقل برای خودم ثابت شده میدونم.توی شهرمافروشگاهی هست که نرخ عطراش همیشه بیشترازجاهای دیگست وتوجیحش اینه که عطراش همه سفارش اروپاست وخودم چندباراین موضوع روامتحان کردم و واقعابه حرفش ایمان آوردم بعنوان مثال پگاسوس شرکتی رو همون اوایل که تازه به بازاراومده بود بردم وبانمونه مغازش مقایسه کردم ونتیجه برام غیرقابل تصور بود وکارشرکتی درمقابل اون خیلی آبکی وکم جون بود واین شامل برندهای دیگه ای مثل شنل،دیور وکرید وغیره هم میشه.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
یکی از کاربران فعال سایت قبلا نوشته بود که ایران اولین یا دومین کشور عطر تقلبی دنیاست! من تا حالا متاسفانه 5 تا ادکلن اینترنتی و از سایت معروف و با توجه به نظرات خریدم که جدای از سلیقه میشه گفت چهار تاش که یکیش همین کاره. برام محرزه که فیک یا شاید هم بشه گفت high copy هست. یادمه وقتی هیوندای فهمید که در ایران بستن کمربند ایمنی الزامی نیست اونو از رو تاکسی هایی که برای تهران بود حذف کرد. دوستی که ده ساله قبل اروپا رفته بود تعریف میکرد که توی شانزه لیزه ادکلنهایی که تست کردم تا دوروز بوش روی لباسم بود ولی همون کار در ترکیه اون بو را نداشت. {تور زمینی به چند کشور اروپایی}. تولید عطر و ادکلن جزو صنایع high tech  هست و من به این نتیجه رسیدم که وقتی قانونی ونظارتی نیست. مسلما هم کار فیک وارد میشه حتی شرکتی !و هم کار درجه 2 از همون برندهای مطرح !.اینجاست که میلیونها دلاری که هزینه برند سازی شده جواب میده.بله این ادکلنها در کشورهای خودشون باکیفیت عرضه میشه چون قانون هست ومهمتر اینکه جهان اولی میدونن خودشون را .حالا وقتی مثلا رنو بازار هدفش برای ال 90 خود اروپا نیست یا حتی اون ماشینش که توی اروپا عرضه میشه اپشنهای متفاوتی داره تا اینجا چرا گرلن و دیور و غیره تحت عنوان ریفرموله کار با کیفیت پایین تر که هزینه اش کمتره به بازار میلیاردی و بی در و پیکر ما نفرستند؟! و نان نشان یا برند رانخورند! 
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
من این عطر رو دوست دارم
هرچند تستش نکردم ولی حس خوبی بهش دادم
پخش بوش اگه بالا باشه میخرمش
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
سلام_ من بشخصه خیلی دوسش دارم.
فضای پودری_چرمی جذاب و شیک.
تا حدودی شبیه به نسخه Eau de Toilette با این تفاوت که نسخه Toilette فضای فلورال قوی تره داره و نسخه اینتنس با کمک چرم مسکولین تر هست و البته پخش و ماندگاری بهتری داره.
این عطر پودری هست، اما متفاوت نسبت به سری دیور اوم.
ضمن اینکه فضای پودری_چرمی بکار رفته درین عطر اصلا به سنگینی دیور اوم پارفوم نیست.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
اینو تست نداشید؟ چجور عطریه ، مثل لهومه؟
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
سلام آقا مهدی به هیچ وجه بدون تست فورتیس رو نگیر 
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
سلام
اگه رایحش رو میپسندی و هزینش هم برات سنگین نیست حتی یک ثانیه هم در خریدش شک نکن
شاهکاریه این کار (به شرط تست قبلی)
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
م.س. عزیز سلام
راستش این برند کارهاش خیلی بد نیستند .من اگه قیمت عطرهای این برند حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ تومن بود حتماً دو سه کارش رو میخریدم ولی قیمت حدود ۷۰۰ تومن...!!!
اوه اوه اوه
نه نه ....خیلی ممنون.....نمیخوام...!!!!
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
عطری کلاسیک بوی خزه ای گلی کمی مرکباتی.بوی قدیمی ولی دلنشین.130 140 قیمتشه .من از یه مغازه خریدم.بازار شاید باشه ندیدم جایی.
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
بغیر از انگور فرنگی هیچ بوی دیگه ای حس نمیکنم!بوی ادامس میده
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
من امروز عاشق شدم ... عاشق اين ... چرا آخه اين اينقدر خوبه ؟ 
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
اولین چیزی که با استشمام رایحه این کار به ذهنم رسید این بود که «خوب که چی؟» برند لیکوییدس ایمجینریز از برندهاییه که دورشو خیلی وقته خط کشیدم ولی رو حساب انیمالیک بودن این کار خاصشو تست کردم. هیچ ارجینالیتی توی این کار ندیدم، اینکه شما یه بیس انیمالیک رو با نوتهای بالاتر گیاهی و چوبی ترکیب کنید بارها توی این چند ساله کار شده (Roja Dove Fetish, Mona di Orio Cuir و ...) بخصوص تو سالهای اخیر هر عطاری به این سمت رفته سعی کرده تفسیر خودشو ازین ترکیب ارائه بده (سالومه از پاپیون و عقاب پیروزی از رانسه 1795 نمونه هاش هستن) ولی پو د بت چیزی جز تکرار با خودش نداره. اساسا اگه ایجاد نمیشد هم دنیای عطر و عطربازان جدی چیزی از دست نمیدادن.
کیفیت رایحه هم بنظرم نمره چندان بالایی نمیگیره بخصوص با توجه به قیمت بالای کار. گرچه این ایرادیه که به بیشتر عطرهای این برند وارده. آقای کبیری این کارو مازوخیستی توصیف کرده ولی به نظر من فقط داره اداشو در میاره. هارد لدر مازوخیستیه، عقاب پیروزی کثیف و حیوانیه، سالومه ش...نیه، فتیش رمانتیک و رویاییه و آنتائوس مقتدر و استواره ولی پو د بت هیچ کدوم نیست چون اساسا کاراکتر مستقلی نداره. یه لطفی به خودتون بکنید و دنبال کارهای این برند نباشید. واقعا ارزش خرید پایینی دارن.
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
دوستان این برند رو کلا برند خوبی برای خرید میدونید یا نه؟
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
قطعا ژووی
فورتیس کپی بلک افغان هست که خیلی تند و زنندس من از نظر کیفیت خود بلک افغانو رو ترجیح میدم در کیفیت ژووی شک نکنید
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
سلام عطر خوبیه فقط زیادی آروماتیکه در اولش که خیلی منو اذیت میکنه
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
سلام دوستان.بین اینکار و فورتیس کدامیک از نظر کیفیت بهتر هست؟اگه ممکن هست جناب کبیری یا باقی دوستان که این دو را تست کردن پاسخ دهند ممنون میشم
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
و البته اون عکسی که به صورت شیشه است ، مثل مال من که اینترنتی خریدم این شکلی است ( عکسی که کنار نمره کاربران است ، فیک باشه) . عکسی بالاتر ش اصل است ، دوستان دقت کنند تا مثل من متضرر نشوند . 
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
سلام 
این عطر ، شیشه اش این نیست . من از یکی از سایتهایی که معرفی شده است .این عطر رو به صورت اینترنتی خریدم متاسفانه نه بو ش ماندگاری داره نه پخش بو. اما شیشه اش با سایت اصلی انگلیسی اش متفاوت است . 
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
کلاب، ادکلن باکیفیتی از مرسدس بنزه.
ابتدا با بویی مرکباتی ومعتدل(نه خنک ونه گرم) شروع میشه سپس درنوت میانی ادویه ای وگرم میشه ودرنت پایانی هم ملایم وشیرین میشه(شیرینیش ملایمه وآزاردهنده نیست)
ضمنا طراحی بطری ادکلن عالی وشیکه
از لحاظ رایحه: به نظر من خوب وباکیفیت ساخته شده
پخش بو: متوسط دریک ساعت اولیه وبعد متوسط رو به ضعیف
ماندگاری: خوب
فصل استفاده: پاییز وزمستان وحتی بهار اما برای تابستان مناسب نیست
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
درود به مهدی 
این میشه نظر صادقانه. خانوما معمولا شرین و گرم دوست دارن ولی در این بین خیلی ها هم هستند که از نوع این روایح بدشون بیاد. البته اگه ریویو ی منو دیده باشید در ابتدای این صفحه گفتم که این عطر تینیجریه
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
اولین خانمی رو میبینم که این عطر رو نپسندید ، اینعطر بقدری مورد پسند خانمها هست ک دیدم این عطر رو استفاده میکنن ، در کل ارزش خرید زیادی داره ، هم ماندگاری و پخش خوب در کنار رایحه عالی البته فکر نکنم بدرد سن بالای 30 نهایت 35 بخوره ، 
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
دستم به نوشتن نمیاد
نقدای دکتر رو تمام و کمال که میبینم و با فرگرنتیکا مقایسه میکنم پی به عمق فاجعه میبرم.

قبلن چندتا کار لوتنز رو تست کرده و گذرکرده بودم .تا اینکه فیل رو گرفتم.کاری با کیفیت.
به نظرم کسی که وودی اسپایسی بالزامیک دوست داره باید تنوع طلب و بیشتر پسند باشه تا از کارهای بخوری و دودی خسته نشه.
کارهای انسنس رو برای مخاطب نمیدونم.بلکه درونگرا و متفکر میدونم.
فیل کاری شیرین و ملایم.
برعکس اشتباه خودم قبلنها فکر میکردم کارهای اسپایسی و انسنسی خشن هستند.میبینم که این اکوردها مظلومند.اکثرن شیرین هستند و یا مثل بویس د انسنس جورجیو ارمانی نه شیرن هستند و نه تلخ.بویس د ساتین در واقع ورژن دومی هست از انسنس که فکر کنم سال 2015 ریلیزشده و نگرشی نوگرا تر داره.
کارهایی مثل بویس د انسنس و فیل دنبال پخش بو نیستند.
مخاطبشون برجکه حس بویاییه خود فرده اول شخصه که نگرشی ارام کننده و حسی لطیف...بله لطیف ..میدهد...در مفهوم عام این قبیل کارها برعکس برداشت غلطشون عطرهای صلحجو هستند.
کلیسا خب جایی برای عبادت و خلوص....در واقع عقیده ی این روایح هم از این مکان و به هدف ارامش و عبادت بوده.....هاله لویا ....یعنی خداوند عزیز است.
 کاری به کلیسا ندارم که شاید اگر در ایران بود ما هم مثل رز و گلاب ازشون برداشت میکردیم.برای دوستان خارجیمون بهترین زمان استفاده از این روایح زمستان و کریسمس و وقت سرماست.
به نظر من جاهایی خوبه که در شان این کار باشه.
یادمه اولین بار که بویس د انسنس رو زده بودم شخصی به من گفت چه بوی ماده شوینده ای میاد.....اولش ناراحت شدم بعد دیدم تقصیر از خودمه.....میدونم اکثرمون با این بازخوردها مواجه شدیم....علتش درست استفاده نکردن در جای مناسبه و اینکه مقدار استفاده از عطرهای بخوری خیلی مهمه.

فیل شباهتهای متعددی مثل هیچکدام داره.
عطری بسیار خوشبو مخصوصن به مذاق خانمهای سنگین و مبادیه اداب و رسمی...یکطرف به ممویر میره و یک طرف به بویس د انسنس.کاری پوشیدنی شیک و امروزی.

البته به نظر من به هیچ کدام شبیه نیست.حتی نمیتونه نزدیک بویس د انسنس باشه.
یادمه وقتی سریال لاست رو دیدم به یک مقاله رسیدم که گفته بود سریالها رو باید تقسیم کرد به فیلمنامه قبل از لاست و بعد از لاست.روزی به یک سیتیزن امریکایی گفتم لاست رو دیدی....گفت مال شما جهان سومیهاست که پای تلوزیون بشینید.
خلاصه با توجه به عطرهای قبل از لاوز و بعد از لاوز به نظرم فیل عطری با کیفیت پخش اندک و رایحه ای بی بدیل میمونه.
این عطر رو باید روی پوست زد و به شنیدن صداش نشست.
بعضی کارها مثل انسنسها رو باید جاهایی زد که واقعن ارزشمند باشه.یعنی ارزش و احترام خودتون رو بدونید تا استفادشون کنید.

فیل رو میتونم با فول انسنس مونتال مقایسه کنم.فضایی شیرین و بسیار مودب.
کارهای دودی و اروماتیک رو من در دمای بالای 20 در جه توصیه نمیکنم.مخصوصن اطراف سیگاریها...

این عطر من رو یاد باب دیلن میندازه.اون موقعی که بهش زنگ زدن گفتن اقا بلند شو بیا اسکارتو رو بگیر و او تلفن رو جواب نداد.
اصلن کارهای این مدلی بدرد نوشتن رمانهای سوررئال میخوره..

من کاری به وازامبا ندارم.حتی به جرات میتونم بگم فیل از مونتال هم لطیفتره.شاید بخاطر ذات مونتال در پخشه بوش هست که غالب هست .
فیل رایحه ای متفاوت بین مونتال و بویس د انسنس هست.

فرگرنتیکا اونقدر بچه گانه شده که کوکاکولا شده جزو اصطلاحاتش...شانس اوردن اونور صابون نخل نیست.
این عطرها در تست اول بسیار بدبازخورد هستند ولی با تجربه مناسب دلبرانه میشوند.این رو عرض میکنم کسی بلایند بای نکنه و حتمن تست کنه.نه بخاطر رایحشون.بخاطر پبش بو و تفاوتشون در انتشار .لزومی نیست ولی به نظرم عطر هر چی با کیفیت تر باشه انتشار کمتری داره.
اتفاقن بلایند بای کارهای بخوری رو اکثرن بهتر میدونم تا پچولیهای نا ارام.

در کلام اخر من نمره 8 رو میدم(پمپاژ بد عطر...پخش کم) .
خلاصه دوباره از سرج لوتنز خوشم اومد.(شیلدریک)..ولی نمیدونم میتونم اندی تاور رو تحمل کنم یا نه...

 

دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
با اجازه دوستان. این لیست با در نظر گرفتن سه فکتور موندگاری قیمت و باز خورد نوشته شده یعنی عطر هایی از این ها موندگار تر و باقیمت بالا یا رایحه ی نه چندان عامه پسند کم نیست
1-aqua di gio proformo
2 - tom ford black orchid
3-spice bomb
4-Salvatore feregamo black
5-black xs
6 - versace eros
7-pure malt Thierry mugler
8 - invictus aqua
9 - mont Blanc individual
10-armani code profomo
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
ممنونم از توضيحتون 
راستش خودمم بيشتر بخاطر لاكچري بودن برند و شيشه عطر تصميم به خريدش داشتم اما اسم رز و مشك كه اومد منو ياد نارسيسو رودريگز فور هر انداخت كه بشدت ازش فراري ام 
پويزن گرل رو تست كردم و جز ويش ليست من بود اما از خريدش منصرف شدم بخاطر بوي كمي رايجش! بيشتر دنبال نيش ترين كار عامه پسند يا بهتر بگم عامه پسندترين عطر نيش هستم 
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
از ورساچه پور اوم چهار فصل تر؟ از پور اوم ارزونتر؟
این عطر شباهت زیادی با آلور هوم اسپرت شنل داره اگه بخواهید مقداری احساس کرمی بیشتری داشته عمق بیشتر رایحه و البته عمق جیب رو هم خالی میکنه چون با پونصد واقعا نمیارزه.
اما اگه فرش ولی چهار فصل بخواین:
1-azzaro chrome
2-a&Fitch fierce
3-aqua di parma essnza clonia
4-Amouage reflection man
5-versace pour homme Dylan blue
6-balssarini del mar
7-Bvlgariaqua pourhomme
8-ck one
9-blue de chanel
10-creed aventus
11-dior homme cologne
12-dior savuage
13-invictus paco rabanne
14-prada l homme
15-ysl-lhomme
فکر کنم همینا کارتون رو راه بنداز. موفق باشيد
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
دلینا عطری که به تازگی از مارلی در بازار رلیز شده است بشدت عطر رزی و مشکی میباشد احساسی که ازش نام بردید رو داره. اپنیگ کار با برگاموت و لچی و عناصر دیگری که عملا کمتر قابل احساساند. بعد از آن رز و مشک و کمی از گلهای دیگر و روایح خفیف دودی درش حس میشه. بیشتر پودری و شرین است. عطری باید تست کنید چون با رویو خوندن نمیشه تصمیم گرفت چون قیمت پایینی نداره. احساسی که اکثر ما ایرانیا بهش حسایت داریم و خارجیا ندارن به همین دلیل هم کارهای مونتل خیلی پرطرفدارن بینشون. من مارلی رو بجهت جلب توجه میپسندم ولی رایحه رو نه. شیشه هاهم طراحی های لاکچری دارند. من به شما توصیه میکنم که اگر میخواهید سیف ترین عطر زنانه رابخرید عطر پویزن گرل از دیور و عطر مون گرلن رو تست کنید اینهم جوابی که زیر رفلکشن من سوالشو کردین.
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
لطفا زودتر يه نفر اين عطر رو تست كنه و نقدش رو بذاره ! 
اين زيباي جذاب بدجوري دل منو برده 
هرچند كه دو نفر تست كرده بودن يكيشون گفت عاليه يكيشون گفت ازين عطراي مسجديه و بوي گلاب ميده 
هرچند همه تعريفاي اون ور آبي مثبت بود
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
درود بر م.س.
دقیقا منظورم رو متوجه شدید. که نیش با دیزاینر چقدر تفاوت کاربردی دارند. شخصا اونقدری که با ساواژ دیور باز خورد گرفتم با شرگی نگرفتم. پس شرگی رو وقتهایی که تنهام برا دل خودم میزنم و ازش لذت میبرم. مسئله نیش گرایی موضوعی شده که خیلی ها رو به دردسر میندازه و پولشون رو خراب میکنه . طرف میره عطر فروشی میگه ببین این اسمش اینترلوده امضای منه خیلی خفنه نیشه و.. بعد هم طرف با هفصد تومن هزینه دوبار تو تابستون که زود بازخورد منفی میگره و میندازش کنار درصورتی که همین آقا با یک چهارم این قیمت براش عطر بازخورد بگیر وجود داره. من یک جوونم و عشقم اینه که بازخورد بگیرم پس دیزاینر کارمو راه میندازه واسه نیشام هم به سمپل اکتفا می کنم و پولم رو بی خودی هدر نمی دهم
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
سلام دوستان سيف ترين و شيك ترين عطر آمواژ زنونه كدومه ؟ كه يوني بنظر نياد و كاملا زنونه باشه 
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
دوست گرامی،
اولا کامنت شما ربطی به دیور هوم اینتنس نداره واسه همین متوجه نمیشم چرا اینجا ثبتش کردین. 
دوما چطور عطری که پخش بو یا ماندگاریش صفر هست رو فهمیدین که خوشبوه؟! اگه ماندگاریش صفره یعنی بلافاصله میپره پس شما فرصت استشمام رایحه اش رو نخواهید داشت، اگه پخشش صفره یعنی بوش اصلا بلند نمیشه پس قاعدتا به بینی شما هم نمیرسه. در هر دو حالت استشمام رایحه برای شما ناممکنه.
اینو بعنوان طعنه نگفتم چون من عطر با پخش صفر دیدم، Karloff rouge santal که همونطور که توی صفحه اش تو همین عطرافشان نوشتم اصلا نمیدونم چه بویی داره چون پخشش واقعا صفره و به بینی من نمیرسه بوش. عطری که شما تشخیص دادی بوش خوبه مسلما پخشش صفر نیست.
سوما عطر دیور سواژ پخش و موندگاری متوسطی داره، یکی از همکارام ازش استفاده میکنه و با اطمینان خدمتتون میگم که بوی کار تا ساعتی بعدش کاملا محسوسه، احتمالا شامه شما پر میشه و فکر می‌کنید که عطر پخش نداره. 
HBF
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
اینکار منو ناامید کرد
نه اینکه خیلی ضعیف باشه ولی چیز خاص و فوق العاده ایم ارائه نمیکنه و هیچ وقت به بلوغ نمیرسه
شروعش یه خورده منو برد تو فضای آنژاغدان مدیترانه هرمس گرچه اون کار هرمس رو هم زیاد خوشم نمیاد ازش 
درکل به چشم یه کار مثلاً نیش بهش نگاه کنیم نمره قبولی نمیاره حالا فرض کنید 600 700 هزار هم بخواید بالاش پول بدید
نه من اصلا نیستم باهاش..
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
سلام به دوستان،من هم این ادکلن رو دارم هم آمواج اپیک.به نظره من شباهته خیلی زیادی به همدیگه دارن و اگر کسی قصده خریدش رو داره و تواناییش رو داره بیشتر هزینه کنه به نظرم آمواج اپیک رو بخره از لحاظ کیفیت و ماندگاری و پخش بو بهتره
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
شماعی زاده vs بتهوون! :))
یکی از دلایلی که شخصا توی این سایت از نیشها مینویسم به اشتراک گذاشتن تجربه هام از بتهوون هست. بهرحال تو دنیای خارج بیشتر مردم همون شماعی زاده رو دوست دارن و بتهوون بازی که حرفت رو گوش کنه و بفهمه نیست!
اما آدیداس: طرفدارش نیستم ولی توی این رنج قیمت که کارهای داغون ریو بیداد میکنن حاضرم براش تبليغ مجانی هم بکنم، حداقل میشه اسم عطر روی کارهاش گذاشت. خود همین غنیمته. 
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
از همه ي دوستان و پيشنهادات بي نظيرشون ممنونم. 
.
مموير از عطر هايي بود كه به جستجو و انتظارش مشغول بودم. 
عطري كه هم فضاسازي مي كنه و هم شخصيت پرداز هست. فضاي افسانه اي كه توي اون هنوز موجودات تاريكي به حيات مرئى خودشون ادامه ميدن و طبيعتش از حضور اون ها تاثير گرفته و با استشمام مموير وارد اين سرزمين مي شين.
شخصيت مموير انساني نيست. موجودي است از دنياي زيرين كه تن اش بوي مموير مي دهد. موجودي گرچه تاريك و شر اما ، هنوز اندوه و رنج آفرينش را بر تن دارد. 
اي كاش مي تونستم به تمام مردم دنيا يه شيشه از اون رو هديه بدم. 
اما اون عطري كه مثل نيمه ي گم شده ي هركس در انتظارش به سر مي برم كمي بيشتر از مموير تلخ تر هست. تلخ به معناي اندوه. توي مموير شاهد اندوه مخلوقي تاريك هستيم در سرزميني افسانه اي ، شايد اون عطري كه توي ذهنم روايح مبهم و دوري ازش به وجود ميان و اجازه ي نزديكي نمي دن و نمي تونم ( و يا شايد هنوز آماده نيستم ) تا وارد هم نشيني با اون بشم ، از رنج و اندوه خالق از آفرينش برخاسته باشه. 

هنوز از پيشنهادات بزرگواران استقبال مي كنم و قدر شناسشون هستم و نسبت به تست اون ها در حد توانم اقدام مي كنم. 
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
جناب کبیری عزیز،
اولا ممنون که با این کامنت منو یاد این کار بینظیر انداختین، امبر روس واقعا یکی از بهترین و یونیکترین عطرهای امبریه و در طول حیاتش توسعه بینظیری روی پوست داره. با این قیمت بدون شک ارزش خرید بالایی داره.
دوما بحث نوتهای بوزی یه مقدار سلیقه ایه، شخصا این عطرو همینطور که هست دوست دارم، بهرحال بازیگران اصلی این عطر امبر و اینسنس هستن و نوتهای بوزی قراره نقش کمکی رو داشته باشن که اتفاقا خوبم از پسش بر میان. 
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
حیف و صد حیف که دو نت بوزی در این عطر بعد از حدود پنج دقیقه فروکش میکنه و حتی بهتر بگم کاملاً محو میشه.
تا پایان عمر عطر نت امبر حضوری قاطع داره و نتهای بخور و چرم حضوری کم رنگ.
یکی از بهترین عطرهای امبری که نت مورد علاقه م نیست ولی اگه رایحه ی بوزی اون در ابتدای عطر تا پایان حضور میداشت ،هیچ شکی به خریدش نداشتم.
فقط کاش دو نت بوزی اون تا آخر ادامه پیدا می کرد........
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
بعد از تستهايى كه كردم بايد بگم رفلكشن،جوبيليشن و ديا بهترين،خوشبوترين و سيف ترين عطرهاى بلايندباى آمواژ هستن.چه عجب به عطراى نيش اميدوار شدم :-))
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
درود
خب در عطر های ارزان قیمت اینا واقعا مهجور موندن.
مثل ریویو های من که معمولا بهشون توجهی نمیشه. ولی من دنبال جمع آوری تشکر برای خودم نیستم. همین که احساسات خودم را صادقانه در مورد هر عطر بیان میکنم برایم ارزنده است. اما این کار های آدیداس چیزی بجز بوی افتر شیو ارایه نمی دهند ولی کار های خوبیند. نسبت به خیلی از عطر هایی که در این رنج قیمت عطر دارند که دیگه اسم نمیبرم. اینارو همه جا زدن آروماتیک ولی من آروماتیک فوژه رو قبول دارم. 
پس دوستان با بودجه ی کم میتونن عطر های خوبی بخرن . و یکی از اهداف من از نوشتن ریویو آشنایی بقیه با عطر هایی است که میبینم از یاد رفته اند. من آنقدر شامه ی قوی واسه ی معرفی کار نیش ندارم و اصولا خط فکری من دیزاینر است که بازار عام با جیب متوسط رو هدف میگیره. نیش بازی لذت زیادی داره ولی واسه یه نفر که به چشم هنر بهش نگاه کنه نه برای بازخورد و فخر فروشی. این دقیقا مثل این میمونه که شما آهنگ ساز نباشی و موسیقی ندونی ولی بجای صدای شماعی زاده تو ماشینت جلو دوستات بتهون پخش کنی 
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
آخ آخ آخ
این شاهکار شبه فوژه ای رو فقط عطربازهای جدی و مشتاق روایح نو ،جدید و متفاوت میتونن دوست داشته باشن و عاشقش بشن.
حدود یک سال و نیم پیش برای اولین بار تستش کردم.صادقانه بگم که با خودم گفتم: چه بوی گند طویله میده...!!!
و دیشب که دوباره تستش کردم ،کیفیت رایحه،نتهای عالی و متمایز و ساخت بی نظیر این کار منو حیرت زده کرد!
ترکیب تنباکو،علف و مقدار کمتر لاوندر به همراه فلفل سیاه و پچولی در اطراف نتهای اصلی با کیفیت ساخت عالی توسط عطار و برند منجر به خلق شاهکار ی شده که کیفیت رایحه، نتها و ساخت اون بی نظیره.
راستش این از اون دسته کارهاست که اگر یک مخاطب عام تست کنه سریعأ میگه : اخ اخ چه بوی گندی! بوی طویله میده...!
و اگر عطربازی جدی باشی ،رایحه ی تازه ی علف و توتون با طراوت احساس بودن در مزرعه ی سرسبز ،بکر ،زیبا و دور از هیاهو و شلوغی شهر و آدمها رو بت میده.
رایحه ی لاوندر که من دوستش ندارم در این کار زیاد نیست و کار کمتر فوژه ایست.
این کار عطری سبز ،ادویه ای و تنباکویی ست که کیفیت و تمایز نتها بی نظیره.
رایحه ی توتون در این عطر یک چیز کاملاً متفاوت با سایر عطرهای تنباکویی ست و من چیزی شبیه ش ندیدم.
تست دوباره ی این عطر پس از یک سال و نیم برام تجربه ی بسیار عالی و لذت بخش بود.
تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.