Hani Hani
7
1401/02/06

قیمت مون نوم است رژ

سلام و وقت خدمت دوستان

من قصد خرید عطر مون نوم است رژ از برند مجدا بکالی رو دارم. در دو سایت مختلف قیمتهای بسیار متفاوت گرفتم. یک سایت 50میل رو 3700 و یک سایت 120میل رو 3500 زده هردو با ضمانت نامه اصالت کالا. کسی میدونه کدوم قیمت به ارزش واقعی کالا نزدیکتره؟ ممنون 

دوست گرامی سلام. توصیه بنده اینه که حتما قبلش استعلام بگیرید ببینید موجود دارن یا خیر. و این که قیمتشون به روز هست یا نه؟ برای من پیش اومده که بعد از خرید به من گفتن که سایت به روز نبوده و موجود نداریم یا ممکنه ما به التفاوتشو بخوان بگیرن ازتون‌ مخصوصا اون سایت دوم که قیمتش پایینتر هست رو چک کنید. من خودم به تازگی مون نوم رو خریدم و قیمتش تفاوت زیادی داشت. 

Hani Hani
1401/02/06

🙏

😔دوست عزيز 

همون طور كه دوستان اشاره كردن حتما قبل از خريد از موجودي كالاي مورد نظر اطمينان حاصل فرماييد ( همه كه عطرافشان نيستن). براي پنجاه ميل فروشگاهي از شيراز با همين قيمت كه گفتيد موجود داشت قبل عيد ولي من براي صد و بيست ميل حدود ٥٣٠٠ هزينه كردم قبل عيد. قيمت درستش همون ٣٥٠٠ هست ولي كيه كه بده 

Hani Hani
1401/02/08
در پاسخ به سالار كلوچه :

😔دوست عزيز 

همون طور كه دوستان اشاره كردن حتما قبل از خريد از موجودي كالاي مورد نظر اطمينان حاصل فرماييد ( همه كه عطرافشان نيستن). براي پنجاه ميل فروشگاهي از شيراز با همين قيمت كه گفتيد موجود داشت قبل عيد ولي من براي صد و بيست ميل حدود ٥٣٠٠ هزينه كردم قبل عيد. قيمت درستش همون ٣٥٠٠ هست ولي كيه كه بده 

سلام مرسی از راهنمایی هر دو عزیز.😊

سرکار خانم هانی نازنین

سلام و عرض ارادت و احترام

اینجا مینویسم که کسی نخواند :)

استعدادی در چهره خوانی و چشم خوانی دارم . دیشب را نیم ساعت مشغول مطالعه ی چهره ی شما بودم !

صورت های زیبا ادله ی محکم سیرت های زیباست . این از قوانین خداست . مبارک باد بر شما .

میتوانم به جزء ریز ریز خصائص و خلقیات شما را بازگو کنم که تجمع زیبایی هاست لیک همه را در یک کلمه خلاصه میکنم : آتش پاره :) از جنس دلنشین آن !

پیشنهاد میکنم سرکار خانم مونای نازنین را بیابید و عطر او را ببویید که میتوانید دوستان خوبی برای یکدگر باشید و از بوییدن ادغام دو عطر خود که عطر زیبای دوستی را می آفریند لذت برده و مشتاق شوید :)

الحق که زیباترین است این عطر که اشتیاق می آفریند و قلب اش از مهر میطپد !

زیبا بمانید انشاله

Hani Hani
1401/06/20
در پاسخ به کامبیز سخی :

سرکار خانم هانی نازنین

سلام و عرض ارادت و احترام

اینجا مینویسم که کسی نخواند :)

استعدادی در چهره خوانی و چشم خوانی دارم . دیشب را نیم ساعت مشغول مطالعه ی چهره ی شما بودم !

صورت های زیبا ادله ی محکم سیرت های زیباست . این از قوانین خداست . مبارک باد بر شما .

میتوانم به جزء ریز ریز خصائص و خلقیات شما را بازگو کنم که تجمع زیبایی هاست لیک همه را در یک کلمه خلاصه میکنم : آتش پاره :) از جنس دلنشین آن !

پیشنهاد میکنم سرکار خانم مونای نازنین را بیابید و عطر او را ببویید که میتوانید دوستان خوبی برای یکدگر باشید و از بوییدن ادغام دو عطر خود که عطر زیبای دوستی را می آفریند لذت برده و مشتاق شوید :)

الحق که زیباترین است این عطر که اشتیاق می آفریند و قلب اش از مهر میطپد !

زیبا بمانید انشاله

سلام جناب سخی مهربان 

ممنون از اینهمه حسن نیت و حسن بیان و حسن اخلاق شما. این چشمای قشنگ شما و سیرت زیباتونه که منو زیبا میبینن. بله خیلی حس خوبی بهشون دارم حتی از این راه دور. چه جالبه که اینقدر در شناخت افراد تبحر دارین😅

خیلی دوست دارم دوستان عطرافشانم رو از نزدیک زیارت کنم و باهاشون ساعتهای طولانی صحبت کنم از در و دیوار و دنیا و عطر و خلاصه هرچی که بشه در موردش صحبت کرد. ای کاش این امکان فراهم میومد 😊😊😊

در پاسخ به Hani :

سلام جناب سخی مهربان 

ممنون از اینهمه حسن نیت و حسن بیان و حسن اخلاق شما. این چشمای قشنگ شما و سیرت زیباتونه که منو زیبا میبینن. بله خیلی حس خوبی بهشون دارم حتی از این راه دور. چه جالبه که اینقدر در شناخت افراد تبحر دارین😅

خیلی دوست دارم دوستان عطرافشانم رو از نزدیک زیارت کنم و باهاشون ساعتهای طولانی صحبت کنم از در و دیوار و دنیا و عطر و خلاصه هرچی که بشه در موردش صحبت کرد. ای کاش این امکان فراهم میومد 😊😊😊

بله سرکار خانم هانی نازنین

عرض سلام و احترام

آرزویی زیباست بر همه ی ما این فرموده ی شما لیک بر حسب تجربه احتمال اش را ضعیف میبینم :)

خدا را چه دیده اید ! شاید شد !

اما مهمتر این است که چه انجام شود و چه نه ، دلهای شما و دیگر همه ی دوستان معطر به عطر شادی باشد انشاله .

با ارادت

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟