عطر دوروبره ۵۰۰ تومن

سلام برا بهار و تابستان یه عطری دوروبره ۵۰۰تومن که پخشو ماندگاری خوبی داشته باشه کدومو پیشنهاد میکنین؟؟

ممنون بابت راهنماییتون🙏🌹

سلام. 

امانوئل اونگارو پور هوم ۳

اوریفلیم جیوردانو و جیوردانو گلد مردانه وتیوری صابونی

دانهیل دیزایر بلو و دانهیل فرش هم کمی بیشتر از 500 هستند. اولی پخش خوب ولی رایحه خاص داره. دومی پخش متوسط رایحه عالی و همه پسند

در پاسخ به One Flew Over the Cuckoo's Nest :

سلام. 

امانوئل اونگارو پور هوم ۳

اوریفلیم جیوردانو و جیوردانو گلد مردانه وتیوری صابونی

دانهیل دیزایر بلو و دانهیل فرش هم کمی بیشتر از 500 هستند. اولی پخش خوب ولی رایحه خاص داره. دومی پخش متوسط رایحه عالی و همه پسند

ممنون بابت راهنماییتون

United Dreams Men Aim High #بنتون یونایتد دریمز من ائم های United Dreams Men Aim High 

بسیار ارزشمند هست  و از خریدش پشیمون نمیشید 

در پاسخ به علی افتخاریان :

United Dreams Men Aim High #بنتون یونایتد دریمز من ائم های United Dreams Men Aim High 

ممنون بابت راهنماییتون🙏🌹

در پاسخ به علی افتخاریان :

اقای افتخاریان عزیز

بین ویکتور و این عطر شما کدوم رو ترجیح میدین ؟؟هم از لحاظ کیفیت همم پخش و ماندگاری و سوال دومم اینکهاگهمبلغو حدود یه تومن کنم شما پیشنهادتون کدوم عطره؟؟

پخش و ماندگاری خیلی برام مهمه

ممنون بابت راهنمایی عالیتون🙏🌹

در پاسخ به IRRO :

ممنون بابت راهنماییتون🙏🌹

والا با این قیمتا و وضع اقتصادی کشور فقط میتونید ادو تویلت بگیرین حیف نیست که ادکلنی بخرین و پخش بو وماندگاری نداشته باشه؟ ولی با این حال ادکلن کول واتر و دانهیل بلو انتخابهای خوبی هستن اگه در توانتون هست ادو پرفیوم بگیرید اینم پیشنهاد من به شما!

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟