MAHMOUD MAHMOUD
7
1400/10/28

ادکلن های لوکس گورماند و تنباکو _ آلبالویی

سلام دوستان عزیز عطرافشانی من باوجود تست عطر و سمپل های زیاد به نت هایی که علاقه دارم بیشتر آشنا شدم من بیشتر به رایحه های شیک و  لوکس گورماند و تنباکو _آلبالویی با ماندگاری بالا   علاقه زیادی پیدا کردم  از دوستان عزیز میخوام اگه میتونن ادکلن های لوکس از برند های معتبر معرفی کنن قیمت مهم نیست"  فقط از برند های ( نیش ) نباشه چون برند نیش جوریه که درسته بهترین کیفیت رو دارن بهترین روایح رو دارند ولی یه مشکلی دارن که همه پسند نیستن " از برند هایی لوکس باشه بهتره و ................. "[ وحشتناک خوشبو باشه]"من مرز بندی بین  روایح زنانه و مردانه اعتقاد آنچنانی ندارم خانم های عزیز هم میتونن کمک کنن ممنون از شما عزیزان 💕

MAHMOUD MAHMOUD
1400/10/28

ممنون از شما  آقای IRRO عزیز و گرانقدر

alireza .xx alireza .xx
1400/10/28

سی وان شاک مردانه ( اگه بچکد قبل از ۲۰۱۴ پیدا کنی عالی هستند ، بنده یک دو شیشه اک ۲۰۱۱ دارم و یک شبشه استفاده شده ۲۰۱۱ که پرفورمنس خوبی دارد ، ازش دکانت گرفتم و رنگ مایع کهربایی ولی دوستم بچکد ۲۰۱۹ داره ازش دکانت گرفتیم رنگ مایع خیلی کمرنگ و تابلو رقیق شده و اصلا پرفورمنس نصف شده )

اینسرکشن وایلد۲ از برند ریان تردیشن ( نسبت به قیمت هفتصد تومنی اش عالیه ، پرفورمنس خیلی خوبی دارد و رایحه اش کپی برابر اصل پیورهاوانه )

Close Up #الفکتیو استودیو کلوز آپ Close Up  (البالوی تخمیر شده )

Sjad Sjad
1400/10/28

تام فورد لاست چری

MAHMOUD MAHMOUD
1400/10/28

ممنون از شما alireza جان

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟