ماری ماری
15
1403/02/07

فروشگاه عطری.ه استور معتبره؟

دوستان خوشبو و خوشپوش سلام

فروشگاه عطری.ه استور معتبر هست برا خرید دکانت؟ چون ی سری عطرا رو فقط اونجا پیدا کردم 

ماری ماری
1403/02/10
در پاسخ به ROSA :

عزیزم من از خلی.ف. چی لیرا سفارش دادم که عطر فیک بسیار بد بو برام ارسال کردن. من قبلا لیرا داشتم و عطری که ارسال شد کیفیتش افتضاح بود و حتی ۲۰ درصد هم به عطر اصلی شباهت نداشت. اصلا ازشون نخر

ممنونم از راهنماییت عزیزم.‌ پس کلا کنسلش میکنم 

محسن محسن
1403/02/10
در پاسخ به ماری :

ببخشید از خلی.ه‌چی کدوم عطر رو خریدین که فیک بود؟ چون ازش خرید دارم میپرسم. اگه مشکوکه دیگه نگیرم 

یه رژا داو الیزیوم فاجعه! واسم فرستادن، انقد چرمی و بد بود که اصلا نمیدونم با چه منطقی اینو سرهم‌کردنش، خیلی بد بو...

بهشون پیام دادم اما جوابمو ندادن و فقط سین زدن، من امیدوار بودم که بگن اشتباهی شده حتما و یا عذرخواهی کنن، اما هیچی،

تازه من مودبانه فقط پرسیدم آیا ریفرموله شده اینکار که انقد چرمش میزنه؟

اخه خود آقای بحر.ینی صاحب این مجموعه، عطرسازی کار کردن و دوره دیدن حس میکنم خودشون سر هم میکنن بعضی کارا رو، امیدوارم من اشتباه کنم ولی اتهام به جاییه. 

ولی از حق‌ نگذریم من عطر فیک تاحالا نگرفتم از عطرین.ه استور. 

الی.ف پارفوم و مجموعه عطر اوج ( خانم نعمتی) هم مطمئن هستن. 

ماری ماری
1403/02/10
در پاسخ به محسن :

یه رژا داو الیزیوم فاجعه! واسم فرستادن، انقد چرمی و بد بود که اصلا نمیدونم با چه منطقی اینو سرهم‌کردنش، خیلی بد بو...

بهشون پیام دادم اما جوابمو ندادن و فقط سین زدن، من امیدوار بودم که بگن اشتباهی شده حتما و یا عذرخواهی کنن، اما هیچی،

تازه من مودبانه فقط پرسیدم آیا ریفرموله شده اینکار که انقد چرمش میزنه؟

اخه خود آقای بحر.ینی صاحب این مجموعه، عطرسازی کار کردن و دوره دیدن حس میکنم خودشون سر هم میکنن بعضی کارا رو، امیدوارم من اشتباه کنم ولی اتهام به جاییه. 

ولی از حق‌ نگذریم من عطر فیک تاحالا نگرفتم از عطرین.ه استور. 

الی.ف پارفوم و مجموعه عطر اوج ( خانم نعمتی) هم مطمئن هستن. 

خیلی ممنون از پاسختون. من خودم اغلب از تیا.تو خرید میکنم. تنوعش کم هست ولی به اصالتشون کاملا مطمئنم.

محمد ح. محمد ح.
1403/02/16

این سایت که گفتید مصداق بارز کلاهبرداره 

کار فیک میفرسته و بعدش که کوچکترین حرفی میزنه با رکیک ترین الفاظ شروع به فحاشی میکنه

اخیرا بجز سایت خودش چند سایت دیگه راه انداخته (چون خیلی بدنام شده با اسم های دیگه وارد شده)

خلاصه حواستون باشه از خودش که اصلا نخرید و تو دام بقیه سایت هاش هم نیفتید

ماری ماری
1403/02/16

ممنونم از پاسختون. توی گوگل دیدم چندتا سایت هست که اصلا نمیشناختم توی همین مایه‌ها. گفتم اینهمه سایت فروش دکانت یهو از کجا پیدا شدن

آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟