ماری ماری
15
1403/02/07

فروشگاه عطری.ه استور معتبره؟

دوستان خوشبو و خوشپوش سلام

فروشگاه عطری.ه استور معتبر هست برا خرید دکانت؟ چون ی سری عطرا رو فقط اونجا پیدا کردم 

شکیبا شکیبا
1403/02/07

سلام   نه  .نخر ازش.

ماری ماری
1403/02/07
در پاسخ به شکیبا :

سلام   نه  .نخر ازش.

مرسی ازت 

دزیره دزیره
1403/02/08
در پاسخ به شکیبا :

سلام   نه  .نخر ازش.

شما خرید داشتین؟مشکلش چی بود؟

مهربد مهربد
1403/02/08

سلام 

نه نه به هیچ وجه

ماری ماری
1403/02/08
در پاسخ به مهربد :

سلام 

نه نه به هیچ وجه

ممنونم از پاسخت

شکیبا شکیبا
1403/02/08
در پاسخ به دزیره :

شما خرید داشتین؟مشکلش چی بود؟

اره.اصل نیست. با اینکه  پول  عطر اصلو  میگیره  ولی   فیک  میفرسته.بعدم  که   رفتم  پیویش گفتم، بلاکم  کرد.

محسن محسن
1403/02/09
در پاسخ به شکیبا :

اره.اصل نیست. با اینکه  پول  عطر اصلو  میگیره  ولی   فیک  میفرسته.بعدم  که   رفتم  پیویش گفتم، بلاکم  کرد.

سلام، واقعا؟ آخه من از خلیف. ی خرید کردم و اونا هم فیک فرستادن، اما تا حالا من به شخصه عطر فیکی نگرفتم از عطر.ین. استور

ماری ماری
1403/02/09
در پاسخ به محسن :

سلام، واقعا؟ آخه من از خلیف. ی خرید کردم و اونا هم فیک فرستادن، اما تا حالا من به شخصه عطر فیکی نگرفتم از عطر.ین. استور

ببخشید از خلی.ه‌چی کدوم عطر رو خریدین که فیک بود؟ چون ازش خرید دارم میپرسم. اگه مشکوکه دیگه نگیرم 

ROSA ROSA
1403/02/09
در پاسخ به محسن :

منم از خلیفه چی.ی دوبار خرید داشتم. دفعه اول دکانت عطرهایی بود که قبلا تست نداشتم و متوجه فیک بودنش نشدم ولی دفعه دوم لیرا سفارش دادم که قبلا خودم داشتم و چون تموم شده بود دکانت ۵ میل سفارش دادم که متوجه شدم فیک هستش. حتی به خودشون زحمت نداده بودن که های کپی بدن. افتضاح بود. ولی خوب پول دکانت اصل رو گرفتن.

ROSA ROSA
1403/02/09
در پاسخ به ماری :

ببخشید از خلی.ه‌چی کدوم عطر رو خریدین که فیک بود؟ چون ازش خرید دارم میپرسم. اگه مشکوکه دیگه نگیرم 

عزیزم من از خلی.ف. چی لیرا سفارش دادم که عطر فیک بسیار بد بو برام ارسال کردن. من قبلا لیرا داشتم و عطری که ارسال شد کیفیتش افتضاح بود و حتی ۲۰ درصد هم به عطر اصلی شباهت نداشت. اصلا ازشون نخر

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟