Ali Ali
4
1403/01/31

عطر

سلام خدمت دوستان 

باز هم از یه کوچه ای رد میشدم که بوی عطری منو دیوونه کرد!

تو این هفته دوبار و دقیقا در یه مکان بوی این عطر رو شنیدم 

بوی اشنایی داشت ولی وقتی دیگران زده بودن و هیچ عطری شبیه به این ندارم

اول از همه بگم که خط بوش: نمیدونم، 10متر ، 20 متر!

ولی بازهم اثری از کسی نبود که من اسمشو بپرسم

من متاسفاه توی تشخیص نوت ها افتضاح هستم و چیزایی که فهمیدم میگم

یه بوی مرکباتی شبیه به ترنج مانند که مرکبات متوسط داشت و یه ادویه خیلی ریز حس میشد 

گرم و شیرین بود و میشه گفت خیلی کم میتونستی تندی ازش بگیری و ملایم بود

کاملا لوکس، مردانه، جنتلمن و میشه گفت همه پسندی که تورو پولدار، خاص و لاکچری نشون میده

اینو بگم که من خودم فکر میکنم شیخ 77 باشه با توجه به نوت ها و نظرات 

بوی عربی هم حس نمیکردم

میشه گفت یه شباهت هایی به D&G intenso هم داره و تو همون مایه هاس که خیلی دوسشون دارم (البتته منظورم صابون خالص نیست)

حالا شما دوستان نظرتون رو بگید شاید اشتباه از منه 

و اگر تستش داشتین حتما توصیفش کنین 

امیدوارم بتونم پیدا کنم

Mercedes Mercedes
1403/01/31

این بو که توصیف کردید منم شنیدم اما فکر نمیکنم شیخ 77باشه آخه شیخ 77 کجا و این کجا.

عطر مرکباتی زردچوبه ای و چرمی شیرین تند سردرد آوری بود که حتی از کنار یارو که رد شدم و خونه رفتم لباسام بوی اون عطر رو گرفته بود!

درضمن من هیچ بوی باکلاسی ازش دریافت نکردم البته نمیدونم منظور شما همونه یا نه،چون شباهت هایی با رایحه وان میلیون داشت اما تندتر و مرکباتی با پخش 15 متری لعنتی 

Ali Ali
1403/01/31
در پاسخ به Mercedes :

این بو که توصیف کردید منم شنیدم اما فکر نمیکنم شیخ 77باشه آخه شیخ 77 کجا و این کجا.

عطر مرکباتی زردچوبه ای و چرمی شیرین تند سردرد آوری بود که حتی از کنار یارو که رد شدم و خونه رفتم لباسام بوی اون عطر رو گرفته بود!

درضمن من هیچ بوی باکلاسی ازش دریافت نکردم البته نمیدونم منظور شما همونه یا نه،چون شباهت هایی با رایحه وان میلیون داشت اما تندتر و مرکباتی با پخش 15 متری لعنتی 

اخه من شیخ رو تست نکردم و فقط احتمال دادم 

این چیزی که میگم اصلا سردرد اور نیست و ملایمه

این عطر خیلی لوکسه ولی هیچ شباهتی با وان میلیون من حس نکردم 

Mercedes Mercedes
1403/01/31
در پاسخ به Ali :

اخه من شیخ رو تست نکردم و فقط احتمال دادم 

این چیزی که میگم اصلا سردرد اور نیست و ملایمه

این عطر خیلی لوکسه ولی هیچ شباهتی با وان میلیون من حس نکردم 

این چیزی که من حس کردم انگار مرکبات و حجم بسیار زیادی زردچوبه رو کنار هم بگذارند 

منم شیخ گلد ادیشن رو تست کردم اما 77 نه،پس چطور میگم فکر نمیکنم شیخ 77 باشه؟به دلیل اینکه به این افراد نمیاد از برند شیخ استفاده کنند و شفافیت و کیفیت نت ها در برند شیخ بسیار واضحه 

من بیشتر فکر میکنم یک دم دستی از عطرهای اماراتی باشه با توجه به کیفیت کار 

Ali Ali
1403/02/01
در پاسخ به Mercedes :

این چیزی که من حس کردم انگار مرکبات و حجم بسیار زیادی زردچوبه رو کنار هم بگذارند 

منم شیخ گلد ادیشن رو تست کردم اما 77 نه،پس چطور میگم فکر نمیکنم شیخ 77 باشه؟به دلیل اینکه به این افراد نمیاد از برند شیخ استفاده کنند و شفافیت و کیفیت نت ها در برند شیخ بسیار واضحه 

من بیشتر فکر میکنم یک دم دستی از عطرهای اماراتی باشه با توجه به کیفیت کار 

ولی من حتما باید 77 رو تست کنم تا متوجه بشم شاید خودش یا شبیهش بود 

البته کیفیت خوبی هم داشت فقط انگار چند دقیقه ای بوش توی هوا مونده بود با این خط بوی وحشتناکش 

اگر هم شیخ 77 باشه احتمالا نسخه قدیمشه چون میگن نسخه جدیدش از نظر عملکرد افت کرده

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟