ماری ماری
4
1402/10/24

جذابترین عطر زنانه

سلام دوستان خوشبو و عزیزم. بنظرتون جذابترین)س.کسی( عطر یا عطرهای زنانه کدوما هستن؟ 

شهرزاد شهرزاد
1402/10/25

خیلی خیلی سوبژکتیو هست به نظر من. کاملا بستگی داره به اینکه طرف مقابل شیرین بپسنده یا خنک و غیرشیرین. 

غیرشیرین : Gucci Bloom Nettare Di Fiori #گوچی گوچی بلوم نتتره (نتتاره) دی فیوری Gucci Bloom Nettare Di Fiori 

Paradiso Azzurro #روبرتو کاوالی پارادایسو آزورو Paradiso Azzurro 

و شیرین:

La Nuit Tresor a la Folie #لانکوم لا نویت ترزور ای لا فولی La Nuit Tresor a la Folie 

اگر از این مدلهایی نباشن که از رز بدشون بیاد: Huda beauty Elixir 11 #هدی بیوتی کایالی الیکسیر 11 Huda beauty Elixir 11 

راستش از نظر خود من اغواگرترین عطر زنانه همین کایالی مشکی هست. ترکیب فوق العاده پچولی و رز با تاپ نت سیب قرمز. ولی بعضی ها ممکنه ازش بوی گلاب بگیرن. 

اینا هم میتونن اغواگر محسوب بشن:

Musc Noir Rose For Her #نارسیسو رودریگز مسک نویر رز فور هر Musc Noir Rose For Her 

Pure Musc For Her #نارسیسو رودریگز پیور ماسک فور هر Pure Musc For Her 

L’Interdit (2018) #جیوانچی له اینتردیت 2018 (ال اینتردیت 2018) L’Interdit (2018) 

لنتردی قرمز هم همینطور.

از پاسخهای آقای دانیال هم با پیور پویزن موافقم. هر چند چند وقت قبل چند تا کامنت اینجا خوندم که فکر کنم گفتن پیور پویزن کریستین دیور بوی صابون و حشره کش میده! 

به هر حال خوشبختانه یا متاسفانه به تعداد آدمهای روی زمین به نظرم به سوالتون جواب هست :)

کارون کارون
1402/11/12

بادرود

البته فراموش نشه که سک-سی بودن عطراِلمانهاوساختارفضایی جهت تکمیل واثربخشی نیازداره وهرعطری درشرایط خاص خودش میتونه سک-سی وجذاب جلوه کنه.

Feve Delicieuse 2018 #دیور فو دلیسیوز 2018 Feve Delicieuse 2018 

Hypnotic Poison #دیور هیپنوتیک پویزن Hypnotic Poison 

#

ماری ماری
1402/11/12
در پاسخ به کارون :

بادرود

البته فراموش نشه که سک-سی بودن عطراِلمانهاوساختارفضایی جهت تکمیل واثربخشی نیازداره وهرعطری درشرایط خاص خودش میتونه سک-سی وجذاب جلوه کنه.

Feve Delicieuse 2018 #دیور فو دلیسیوز 2018 Feve Delicieuse 2018 

Hypnotic Poison #دیور هیپنوتیک پویزن Hypnotic Poison 

#

بله. باهاتون موافقم 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟