نظرتون راجع به عطر گوچی فلورا گورجس گاردنیا

دوستای عزیزم میخام این عطرو بخرم ولی خیلی دودلم میشه لطفااونایی که تست داشتن راهنماییم کنن؟

از لحاظ خوشبویی،کیفیت رایحه، پرفورمنس و خط بو، پیشنهادش میکنید؟اگه قرار باشه بین این عطر و عطر گودگرل و لیبر یکیو انتخاب کنم پیشنهاد شماکدومه؟

سلام عزیزم. پیشنهاد من گورجس گاردنیا هست. واقعا خوشبو شاداب و تم مدرن تری داره. لیبره هم کار خوشبوییه اما یه کم سنش بالاست و خب بیشتر در اطرافتون بوش رو شنیدین. من گورجس رو دکاانت داشتم و نتونستم اونجوری فول ور کنم. از لحاظ ماندگاری و پخش بو فکر می کنم لیبره قویتره. بازم امیدوارم دوستان دیگه هم بیان و بیشتر کمک کنن.

سرکار خانم پربسا صیاد

که همنام خواهر من است :)

پریسا چقدر نام زیبائیست !! یکی از زیباترین نامهاست بر دختران و اگر زیبا باشند در صورت چقدر مصما خواهد داشت ! که روی زیبا را نشان از خوی زیباست چون پریان :)

سلام

لاین گوچی فلورا بی نظیر است . خصوص ادوپرفیوم .  اتفاقا دو روز پیش دو شیشه آوردند تا تقلبی را از اصل تشخیص دهم از روی رایحه . که یکی اصل بود و یکی فیک و متحیر شدم از قدرت فیک سازان در بازسازی ی رایحه !! خوبی ی این بازار بلبشو این شده که همه عطار شده اند :)

شیشه و پکیج که بماند !

انشاله اگر فرصت شد ریویوی تقدیم خواهم کرد از گوچی فلورا که بی شک از شایسته ترین هاست . دستریزی قدیمی از آن دارم .

چقدر ناز است این عطر !! کم تکرار در نت ها و در نوع و چیدمان خود ، بی تکرار !

این یکی از روایح پری سا هاست ! که صورت و سیرت زیبا و پریگون ایشان را به وضوح نمایان تر و از آن مهمتر ، بارزتر میکند !

گل صد تومنی ، رز و آسمانتوس غوغا میکنند درین عطر بی همتا . در نهایت پرستیژ ایستاده ست بهمراهی ی لطافت . اما !

اما این فلنکر نامربوط که شما نام بردید ازین خانواده نیست و چیزی ست دیگر !

این کار را نکنید !!

اگر مایلید بر این رایحه و عاشق آن شده اید این دو عطر را آزمایش کنید :

ویوالا جویسی و ولنتینو دونا آکوا ( انشاله نام ها را درست گفته باشم که سلولهای خاکستری ی مغزم هم سفید شده اند از پیری :) )

چرا ؟

نیم بها پرداخت میکنید و پرفومنسی حداقل دو برابر دریافت میکنید ! یعنی حداقل چهار برابر اختلاف ! حداقل !

پرفورمنس این فلنکر نامبرده ی شما بسیار ضعیف است .

این عطر برای چه زمان و کاربرد خوب است ؟

میتواند جفت دولچه گابانا د وان باشد در رویارویی ای نزدیک و عاشقانه بین یک زوج عاشق پیشه ! یعنی مرد از د وان بهره گیرد و زن ازین عطر .

هرچند که رقبای قدرتمندی دارد مثل همان عطر اصلی ی این لاین یعنی گوچی فلورا !

اما دیگر به چه کار می آید با این پرفومنس ضعیف ؟؟

جز این چیزی به ذهن ام نمیرسد ! شاید برای افشاندن بر بالش ، برای خوابی عطرآگین و معطر :)

یادت باشد این درس را :

عطری که ماندگاری ندارد خط ( رد ) بو ندارد ! تمام :)

عطر نامبرده ی شما خوشبو هست ، کیفیت دارد در رایحه لیک پرفومنس ندارد . تنها میتوانید بر پخشی کوتاه مدت حساب کنید و پس از آن ، تنها برای موردی که گفتم کارایی دارد یعنی همان شنای عاشقانه یک زوج در دریای عشق چشمان هم !

آن دوی دیگر بد نیستند لیک تنها کسی که میتواند بر شما پاسخی صحیح و قطعی دهد بین دوی باقیمانده ، از نظر زیبایی ی رایحه ، بینی ی شماست :)

انشاله موفق باشید هر دوی شما در انتخابی شایسته :)

در پاسخ به کامبیز سخی :

سرکار خانم پربسا صیاد

که همنام خواهر من است :)

پریسا چقدر نام زیبائیست !! یکی از زیباترین نامهاست بر دختران و اگر زیبا باشند در صورت چقدر مصما خواهد داشت ! که روی زیبا را نشان از خوی زیباست چون پریان :)

سلام

لاین گوچی فلورا بی نظیر است . خصوص ادوپرفیوم .  اتفاقا دو روز پیش دو شیشه آوردند تا تقلبی را از اصل تشخیص دهم از روی رایحه . که یکی اصل بود و یکی فیک و متحیر شدم از قدرت فیک سازان در بازسازی ی رایحه !! خوبی ی این بازار بلبشو این شده که همه عطار شده اند :)

شیشه و پکیج که بماند !

انشاله اگر فرصت شد ریویوی تقدیم خواهم کرد از گوچی فلورا که بی شک از شایسته ترین هاست . دستریزی قدیمی از آن دارم .

چقدر ناز است این عطر !! کم تکرار در نت ها و در نوع و چیدمان خود ، بی تکرار !

این یکی از روایح پری سا هاست ! که صورت و سیرت زیبا و پریگون ایشان را به وضوح نمایان تر و از آن مهمتر ، بارزتر میکند !

گل صد تومنی ، رز و آسمانتوس غوغا میکنند درین عطر بی همتا . در نهایت پرستیژ ایستاده ست بهمراهی ی لطافت . اما !

اما این فلنکر نامربوط که شما نام بردید ازین خانواده نیست و چیزی ست دیگر !

این کار را نکنید !!

اگر مایلید بر این رایحه و عاشق آن شده اید این دو عطر را آزمایش کنید :

ویوالا جویسی و ولنتینو دونا آکوا ( انشاله نام ها را درست گفته باشم که سلولهای خاکستری ی مغزم هم سفید شده اند از پیری :) )

چرا ؟

نیم بها پرداخت میکنید و پرفومنسی حداقل دو برابر دریافت میکنید ! یعنی حداقل چهار برابر اختلاف ! حداقل !

پرفورمنس این فلنکر نامبرده ی شما بسیار ضعیف است .

این عطر برای چه زمان و کاربرد خوب است ؟

میتواند جفت دولچه گابانا د وان باشد در رویارویی ای نزدیک و عاشقانه بین یک زوج عاشق پیشه ! یعنی مرد از د وان بهره گیرد و زن ازین عطر .

هرچند که رقبای قدرتمندی دارد مثل همان عطر اصلی ی این لاین یعنی گوچی فلورا !

اما دیگر به چه کار می آید با این پرفومنس ضعیف ؟؟

جز این چیزی به ذهن ام نمیرسد ! شاید برای افشاندن بر بالش ، برای خوابی عطرآگین و معطر :)

یادت باشد این درس را :

عطری که ماندگاری ندارد خط ( رد ) بو ندارد ! تمام :)

عطر نامبرده ی شما خوشبو هست ، کیفیت دارد در رایحه لیک پرفومنس ندارد . تنها میتوانید بر پخشی کوتاه مدت حساب کنید و پس از آن ، تنها برای موردی که گفتم کارایی دارد یعنی همان شنای عاشقانه یک زوج در دریای عشق چشمان هم !

آن دوی دیگر بد نیستند لیک تنها کسی که میتواند بر شما پاسخی صحیح و قطعی دهد بین دوی باقیمانده ، از نظر زیبایی ی رایحه ، بینی ی شماست :)

انشاله موفق باشید هر دوی شما در انتخابی شایسته :)

با سلام و ارادت خدمت جناب سخی عزیز که همیشه از حضورتون در این محفل فیض میبریم، واقعا خوشحال شدم و متشکر ازتون که جواب منو دادین و اینقدر وقت گذاشتین 

متاسفانه پیامتونو یکم دیر دیدم چون یمدت دسترسی به سایت نداشتم، و زمانی پیامتونو خوندم که گوچی فلورا گورجس گاردنیا رو خریده بودم:))) واقعا کاش زودتر میدیدم پیام شمارو، البته از انتخابم ناراضی نیستم و خیلی بوی عطرم رو دوست دارم ولی خب طبق فرموده شما پخش وموندگاریش زیاد نیست، ولی خب عیب نداره کاریه که شده ، بازم ازتون تشکر میکنم و امیدوارم ایام همیشه به کام باشه

در پاسخ به ع میرزایی :

سلام عزیزم. پیشنهاد من گورجس گاردنیا هست. واقعا خوشبو شاداب و تم مدرن تری داره. لیبره هم کار خوشبوییه اما یه کم سنش بالاست و خب بیشتر در اطرافتون بوش رو شنیدین. من گورجس رو دکاانت داشتم و نتونستم اونجوری فول ور کنم. از لحاظ ماندگاری و پخش بو فکر می کنم لیبره قویتره. بازم امیدوارم دوستان دیگه هم بیان و بیشتر کمک کنن.

سلام خانم میرزایی عزیزم، بله اتفاقا همین کارو خریدم و بشدت خوشبوعه وخییییلی راضیم ولی خب عیبی که داره پخش وموندگاری کمش هست ،زیاد نمیمونه انگار ولی عالیه بوش

در پاسخ به پریسا صیاد :

با سلام و ارادت خدمت جناب سخی عزیز که همیشه از حضورتون در این محفل فیض میبریم، واقعا خوشحال شدم و متشکر ازتون که جواب منو دادین و اینقدر وقت گذاشتین 

متاسفانه پیامتونو یکم دیر دیدم چون یمدت دسترسی به سایت نداشتم، و زمانی پیامتونو خوندم که گوچی فلورا گورجس گاردنیا رو خریده بودم:))) واقعا کاش زودتر میدیدم پیام شمارو، البته از انتخابم ناراضی نیستم و خیلی بوی عطرم رو دوست دارم ولی خب طبق فرموده شما پخش وموندگاریش زیاد نیست، ولی خب عیب نداره کاریه که شده ، بازم ازتون تشکر میکنم و امیدوارم ایام همیشه به کام باشه

سلامی دیگر بار بر پریسای عزیز

اتفاقا مهم همین است . یعنی عطری داشته باشید ( تهیه کنید ) که رایحه اش مطابق سلیقه ی شما باشد و از پوشیدن اش لذتها ببرید .

مابقی که پرفومنس باشد خیلی مهم نیست . میتوانید شارژ کنید .

اتفاقا همانطور که عرض کردم در کیفیت عالی ست این عطر و زمانی که رایحه اش را هم دوست داشته باشید ، پس تمام است زیرا که مهمترین ها همین دو اند !

مبارک باشد بر شما انشاله و سبب ساز خاطراتی فراموش ناشدنی شود از لذت بر شما بلطف خدا !

با ارادت :)

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟