Arshia ziaei Arshia ziaei
10
1402/07/30

سوال راجع به برند های اماراتی

عرض سلام خدت همه عزیزان و آرزوی سلامتی .

یه سوال داشتم از عزیزانی که از برند های اماراتی مخصوصا لطافه و الحمبرا استفاده کردن و تجربه دارن مخصوصا آقا دانیال که امیدوارم این پرسش رو بخونن و مثل همیشه ما رو از تجربیات ارزشمندشون بهره من کنن .

میخواستم بدونم کدوم کارهای این دو برند با توجه به پرفورمنسشون ارزش خرید بالایی دارن ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

با سلام و ارادت خدمت شما

خیلی کلی گفتید ولی من چند تایی معرفی میکنم خدمتتون ترتیب خاصی هم نداره :

لطافه : اسد ، خمره ، ماهیر بلک و لگاسی ، اترنال عود ، هاله ، ثروت ، عشق الشیوخ ، کاس الفاخر ، حیاتی ، فخر بلک ، ولوت عود ، العمید سیلور ، مسمم ، بدیع العود

الحمبرا : کیسمت ، تامفورد ها شامل فابیولس و آمبر لدر و ...  ، آکوا دی جی پروفومو ، آمواج اینترلود ، تاباک ، لویی ویتون آمبر نومد ، مگاماره و ترونی ، بولگاری ها شامل تایگار و فالکار و... ، ژان پل گوتیه ها ، ایو سن لورن وای ، ساواج الکسیر تا ۸۰٪ شباهت ، ممو پاریس ها شامل آیریش لدر و ... ، آنجلز شیر بای کیلیان 

(داخل پرانتز بگم بیشتر کارای الحمبرا مشابه سازی موفقی بوده و طبق محصول اصلی و با کیفیت رایحه عالی هستش و گاها تو بعضی کارا پرفورمنس قوی تر و یا شبیه کار اصلی هستش ... برای مثال عطری که تو اورجینالش هم ۱ ساعت بیشتر ماندگاری نداره نباید انتظار داشت مشابه اون ۸ ساعت ماندگاری بده همینطور برعکس ... ولی اینایی که گفتم طبق تجربه عالی بودن ... بیشترشون خوبن )

و در پایان ، عطر سلیقه اس ، چه رایحه ، چه پرفورمنس...

یکی دوس داره عطرش ۲ روز موندگاری داشته باشه یکی مثل خود من دوس نداره خیلی زیاد عطر بمونه...

موفق باشید

سلام و عرض ادب

من لطافه غیر از اسد که خیلیم با کیفیته و پیشنهاد میدم کار دیگه ای زیاد تست نداشتم چون اون امضای خاص لطافه تو کاراش که یه تم شیرینی عربی خاصی تزریق میکنه رو نمیپسنمدم، اما  کارای زیادی از الحمبرا رو  دارم و تست کردم و در بخش نظرات پروفایلم که برید با دوستان کاربلد مثل دکتر اسعدی زیاد تبادل داشتم و خیلی سوالاتم رو پاسخ دادن و بهترین هارو بر حسب تجربم بخام بگم دو دسته میکنم :

- دسته اول فقط بر حسب پرفورمنس بالا و غول آسا که 4 کار الحمبرا یعنی مگارا ، تاباک ، آمبره نومد و سپنترا اوشن در درجه اول با بهترین پرفورمنس ، و دو کار توباکو تاچ و تاکس در درجه دوم با پرفورمنس قوی (قعا گزینه هایی هم جا مونده اما اینا مطرح ترین هان )

- دسته دوم با بهترین روایح اما پرفورمنس معمولی تر که بهترین ها بنظرم آفرو(پیشنهاد ویژه) ، آکوا دی جیو پروفومو ، مولکول 02 ، سپنترا برونزیت و اینفینیتی عود از دیدگاه من و البته حجم فروش هستن.

حالا برای انتخاب ، در درجه اول اگر پرفورمنس اولویت داره براتون بنظرم از دسته اول بخصوص 4 کار اول اگر میتونید تست کنید برید تست کنید و اگر رایحه ایش رو پسندیدید به بهترین رایحه و بهترین پرفورمنستون رسیدید ، اما اگر مد نظرتون بیشتر رایحس دسته دوم ها شاید جذاب تر باشه براتون ، اما اگر هم رایحه و هم پرفورمنس براتون مهمه مستقیم بنظرم اول برید سراغ تاکس که هم رایحه بینظیر و همه پسند و هم پرفورمنس قابل قبولی داره ، بعید برید سراغ سپنترا اوشن که خودم بالشخصه ازش بازخورد زیاد گرفتم و حداقل 3 ساعت پخش بو داره و مناسبه این فصله ، و بعد برید سراغ آفرو که تو کارهای الحمبرا این کار رو از همه بیشتر دوس دارم بالشخصه

Arshia ziaei Arshia ziaei
1402/08/01
در پاسخ به امیرعلی نجاتی :

سلام و عرض ادب

من لطافه غیر از اسد که خیلیم با کیفیته و پیشنهاد میدم کار دیگه ای زیاد تست نداشتم چون اون امضای خاص لطافه تو کاراش که یه تم شیرینی عربی خاصی تزریق میکنه رو نمیپسنمدم، اما  کارای زیادی از الحمبرا رو  دارم و تست کردم و در بخش نظرات پروفایلم که برید با دوستان کاربلد مثل دکتر اسعدی زیاد تبادل داشتم و خیلی سوالاتم رو پاسخ دادن و بهترین هارو بر حسب تجربم بخام بگم دو دسته میکنم :

- دسته اول فقط بر حسب پرفورمنس بالا و غول آسا که 4 کار الحمبرا یعنی مگارا ، تاباک ، آمبره نومد و سپنترا اوشن در درجه اول با بهترین پرفورمنس ، و دو کار توباکو تاچ و تاکس در درجه دوم با پرفورمنس قوی (قعا گزینه هایی هم جا مونده اما اینا مطرح ترین هان )

- دسته دوم با بهترین روایح اما پرفورمنس معمولی تر که بهترین ها بنظرم آفرو(پیشنهاد ویژه) ، آکوا دی جیو پروفومو ، مولکول 02 ، سپنترا برونزیت و اینفینیتی عود از دیدگاه من و البته حجم فروش هستن.

حالا برای انتخاب ، در درجه اول اگر پرفورمنس اولویت داره براتون بنظرم از دسته اول بخصوص 4 کار اول اگر میتونید تست کنید برید تست کنید و اگر رایحه ایش رو پسندیدید به بهترین رایحه و بهترین پرفورمنستون رسیدید ، اما اگر مد نظرتون بیشتر رایحس دسته دوم ها شاید جذاب تر باشه براتون ، اما اگر هم رایحه و هم پرفورمنس براتون مهمه مستقیم بنظرم اول برید سراغ تاکس که هم رایحه بینظیر و همه پسند و هم پرفورمنس قابل قبولی داره ، بعید برید سراغ سپنترا اوشن که خودم بالشخصه ازش بازخورد زیاد گرفتم و حداقل 3 ساعت پخش بو داره و مناسبه این فصله ، و بعد برید سراغ آفرو که تو کارهای الحمبرا این کار رو از همه بیشتر دوس دارم بالشخصه

خیلی ممنونم جناب نجاتی بابت زمانی که گذاشتید و راهنمایی کردید . اگر قرار باشه یک عطر رو از بین مواردی که فرمودید انتخاب کنید که میانگین رایحه و پخش و ماندگاری نسبت به بقیه بالاتر باشه کدوم رو انتخاب میکنید ؟

در پاسخ به متین جعفری :

با سلام و ارادت خدمت شما

خیلی کلی گفتید ولی من چند تایی معرفی میکنم خدمتتون ترتیب خاصی هم نداره :

لطافه : اسد ، خمره ، ماهیر بلک و لگاسی ، اترنال عود ، هاله ، ثروت ، عشق الشیوخ ، کاس الفاخر ، حیاتی ، فخر بلک ، ولوت عود ، العمید سیلور ، مسمم ، بدیع العود

الحمبرا : کیسمت ، تامفورد ها شامل فابیولس و آمبر لدر و ...  ، آکوا دی جی پروفومو ، آمواج اینترلود ، تاباک ، لویی ویتون آمبر نومد ، مگاماره و ترونی ، بولگاری ها شامل تایگار و فالکار و... ، ژان پل گوتیه ها ، ایو سن لورن وای ، ساواج الکسیر تا ۸۰٪ شباهت ، ممو پاریس ها شامل آیریش لدر و ... ، آنجلز شیر بای کیلیان 

(داخل پرانتز بگم بیشتر کارای الحمبرا مشابه سازی موفقی بوده و طبق محصول اصلی و با کیفیت رایحه عالی هستش و گاها تو بعضی کارا پرفورمنس قوی تر و یا شبیه کار اصلی هستش ... برای مثال عطری که تو اورجینالش هم ۱ ساعت بیشتر ماندگاری نداره نباید انتظار داشت مشابه اون ۸ ساعت ماندگاری بده همینطور برعکس ... ولی اینایی که گفتم طبق تجربه عالی بودن ... بیشترشون خوبن )

و در پایان ، عطر سلیقه اس ، چه رایحه ، چه پرفورمنس...

یکی دوس داره عطرش ۲ روز موندگاری داشته باشه یکی مثل خود من دوس نداره خیلی زیاد عطر بمونه...

موفق باشید

سلام خدمت شما جناب جعفری

آمواج اینترلود الحمبرا به نام انتیک عود رو شما تست داشتید؟

از لحاظ ماندگاری و پخش بو چطوره؟

با سلام و ارادت خدمت شما

خیر متاسفانه چون طرفدار این عطر نیستم اما شنیدم که پرفورمنس خوبی داره

اما به نظر من عطر های آمواج رو از برند لاکچری اف ای پاریس فراگرنس ورد تهیه کنید چون کیفیت خیلی بالاتری داره‌ مخصوصا اینترلود و اینترلود بلک آیریس و اینتر لود ۵۳

داخل سایت ن..ا‌‌ر..س..ی..س..و هم هستش اتفاقا میتونید مشاهده کنید یا جای دیگه سرچ کنید ...

موفق باشید 

مهربد مهربد
1402/08/04

عرض ادب و احترام خدمت شما دوست عزیز

رایحه یک چیز کاملا سلیقه ای هستش ولی اگه پرفورمنس کار براتون مهم هست از کارهای لطافه بهتون خمره،اسد،ماهر مشکی،عجایب مشکی،العریق طلایی،اترنال عود و مسمم رو پیشنهاد میکنم.از بین این ها به نظرم خمره،اسد و عجایب برای بلایندبای از بقیه سیف ترن به خصوص عجایب

بین کارهای الحمبرا

مشابه گوچی د ویس اف د اسنیک،مشابه تامفورد فاکینگ فبیولس،توسکان لدر و توباکووانیل،مشابه بولگاری تایگار،فالکار و اوروم،مشابه ممو ایریش لدر،افریکن لدر و ایبرین لدر،سیگنیچر شماره ۲

که بین اینها مشابه بولگاری تایگار و اوروم،تامفورد فاکینگ فبیولس و توباکو وانیل رو بیشتر از بقیه پیشنهاد میکنم

در پاسخ به Arshia ziaei :

خیلی ممنونم جناب نجاتی بابت زمانی که گذاشتید و راهنمایی کردید . اگر قرار باشه یک عطر رو از بین مواردی که فرمودید انتخاب کنید که میانگین رایحه و پخش و ماندگاری نسبت به بقیه بالاتر باشه کدوم رو انتخاب میکنید ؟

عرض ادب مجدد

بصورت میانگین کلی با رعایت هرسه پارامتر بخام انتخاب کنم گزینه من سپنترا اوشن و تاباک هستن ، هردو پرفورمنس و رایحه زیبا دارن اما دو گزینه دادم چون در دو اتمسفر متفاوته رایحشون ، گزینه کم ریسم سپنترا اوشن و گزینه کمی ریسک دار تر برای سلیقتون تاباک

در پاسخ به متین جعفری :

با سلام و ارادت خدمت شما

خیر متاسفانه چون طرفدار این عطر نیستم اما شنیدم که پرفورمنس خوبی داره

اما به نظر من عطر های آمواج رو از برند لاکچری اف ای پاریس فراگرنس ورد تهیه کنید چون کیفیت خیلی بالاتری داره‌ مخصوصا اینترلود و اینترلود بلک آیریس و اینتر لود ۵۳

داخل سایت ن..ا‌‌ر..س..ی..س..و هم هستش اتفاقا میتونید مشاهده کنید یا جای دیگه سرچ کنید ...

موفق باشید 

سلام 

میشه بفرمائید تفاوت اینترلود و اینترلود ۵۳ در الحمبرا چیه؟

دانیال دانیال
1402/08/26

سلام و عرض ادب ...

من شخصا دو برند از اماراتی بهتون پیشنهاد می‌دهم یکی رساسی (رصاصی) و یکی هم لطافه باقی رو زیاد نظر مثبت تابحال روشون ندارم

از لطافه 

Asad #لطافه اسد Asad 

از رصاصی 

Hawas for Him #رساسی هوس فور هیم مردانه Hawas for Him 

Daarej Man #رساسی دارج مردانه Daarej Man 

Shuhrah Pour Homme #رساسی شهره پور هوم Shuhrah Pour Homme 

La Yuqawam Homme #رساسی لا یوکوام هوم La Yuqawam Homme 

البته نظرم کاملا شخصی هست ...شاید سایر اساتید متفاوت نظر داشته باشند

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان