melika melika
15
1402/07/28

پیشنهاد عطر پاییزی دخترانه

سلام خدمت دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه 

برای فصلول سرد به خصوص پاییز دنبال کاری بودم با مشخصات زیر : ( فعلا قیمت رو مد نظر نداشته باشید چون یا دکانت میگیرم یا کارای شرکتی :)) 

برای استفاده روزمره و محیط هایی مثل دانشگاه و بیمارستان میخوام که شامه کسی رو اذیت نکنه 

بخاطر اینکه نت های مختلف رو نمیشناسم، نمیتونم دقیقا اسم ببرم ولی از بوهای تمیز یا بخوری لذت میبرم. 

عطر های خنکی که دوسشون داشتم اینا بوده : ورساچه برایت کریستال، ورساچه ورسنس و بامب شل ویکتوریا

عطر های گرم هم بجز سی پشن که خییییلی خوشم اومد چیز دیگه رو نمیتونم اسم ببرم ولی ادکلن هایی رو که خاطرم رو اذیت کردن ایناس : لاویه بل، لانکوم تروزر میدنایت، انژودمون لسیکرت و والنتینو پودر ( اولش) 

از اونجایی که پوشیدن عطر استایل خودشو میطلبه بیشتر کلاسیک و رسمی میپوشم با استفاده از رنگ هایی مثل کرم و سفید و مشکی

از وقتی که میذارید خیلی سپاسگزارم 🙏🌺

melika melika
1402/07/29
در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

سلام دوست عزیز:

من به شما این کارها رو پیشنهاد میکنم:

Lira #زرجوف لیرا Lira 

Beach Hut Woman #آمواج بیچ هات وومن Beach Hut Woman 

Womanity EDP #تیری موگلر وومنیتی ادو پرفیوم Womanity EDP 

خیلی ممنونم 🙏🌺

TIMELESS TIMELESS
1402/07/29

با احترام و عرض ادب

بانوی فرهیخته و ارجمند برای تیپ پوششی که مطرح فرمودین من براتون عطرهای میسون الحمبرا کیسمت زنانه با رایحه ی گلی میوه ای بسیار خوشبو و خاص در طبع نیمه گرم و نیمه معتدل با ماندگاری و پراکنش خوب و قابل تشخیص برای مخاطبان پیرامون شما با قیمت بسیار منصفانه نسبت به حجم ارزشمند این عطر چه در رایحه، چه در پرفورمنس و باتل و هاردباکس را پیشنهاد میکنم که برای فصل پاییز با بارانی کرمی رنگ بسیار گزینه ی ارزنده ای هست. علاوه  بر این عطر میسون الحمبرا سپتر مالاکایت با رایحه ی آدامسی در طبع معتدل و بستر نیمه شیرین اما بسیار خاص و خوشبو و عام پسند با ماندگاری و پراکنش بسیار خوب در باتل بسیار زیبا و خوشرنگ و هاردباکس جذاب با قیمت بسیار منصفانه را پیشنهاد میکنم. عطر میسون الحمبرا سپتر مالاکایت را به نظرم با بارانی سبز خاص رنگ خود باتل این عطر بپوشید با شال مخملی ابریشمی مشکی که بسیار برزاندگی خاصی را تداعی خواهد کرد. 

بانوی ارجمند عطرهای دیگری هم هستند که شاید برای شما مورد پسند باشند، اما این دو عطر را حتما در نظر داشته باشین که هر کدام فقط 1 میلیون تومان قیمت دارند اما از روایج و پکیچ آنها نسبت به قیمت هاشون، قطعا شگفت زده می شوید..... 

بهترین ها برای شما بانوی محترم....

melika melika
1402/07/29
در پاسخ به TIMELESS :

با احترام و عرض ادب

بانوی فرهیخته و ارجمند برای تیپ پوششی که مطرح فرمودین من براتون عطرهای میسون الحمبرا کیسمت زنانه با رایحه ی گلی میوه ای بسیار خوشبو و خاص در طبع نیمه گرم و نیمه معتدل با ماندگاری و پراکنش خوب و قابل تشخیص برای مخاطبان پیرامون شما با قیمت بسیار منصفانه نسبت به حجم ارزشمند این عطر چه در رایحه، چه در پرفورمنس و باتل و هاردباکس را پیشنهاد میکنم که برای فصل پاییز با بارانی کرمی رنگ بسیار گزینه ی ارزنده ای هست. علاوه  بر این عطر میسون الحمبرا سپتر مالاکایت با رایحه ی آدامسی در طبع معتدل و بستر نیمه شیرین اما بسیار خاص و خوشبو و عام پسند با ماندگاری و پراکنش بسیار خوب در باتل بسیار زیبا و خوشرنگ و هاردباکس جذاب با قیمت بسیار منصفانه را پیشنهاد میکنم. عطر میسون الحمبرا سپتر مالاکایت را به نظرم با بارانی سبز خاص رنگ خود باتل این عطر بپوشید با شال مخملی ابریشمی مشکی که بسیار برزاندگی خاصی را تداعی خواهد کرد. 

بانوی ارجمند عطرهای دیگری هم هستند که شاید برای شما مورد پسند باشند، اما این دو عطر را حتما در نظر داشته باشین که هر کدام فقط 1 میلیون تومان قیمت دارند اما از روایج و پکیچ آنها نسبت به قیمت هاشون، قطعا شگفت زده می شوید..... 

بهترین ها برای شما بانوی محترم....

خیلی ممنونم بابت زمانی که گذاشتن 🙏🌺

دانیال دانیال
1402/07/29

Lilac Love #آمواج لیلاک لاو Lilac Love 

اینم بد نیست خوش قیمت و ملایمه...

Happy for Women #کلینیک هپی زنانه Happy for Women 

[EDITED] 1402/07/30 00:24
melika melika
1402/07/29
در پاسخ به دانیال :

Lilac Love #آمواج لیلاک لاو Lilac Love 

اینم بد نیست خوش قیمت و ملایمه...

Happy for Women #کلینیک هپی زنانه Happy for Women 

خیلی ممنونم 🙏🌺

آرامیس آرامیس
1402/08/04

Eclat d'Arpege for Women #لانوین اکلت زنانه (لنوین اکلت دی آرپج) Eclat d'Arpege for Women 

Omnia Crystalline Eau de Parfum #بولگاری امنیا کریستالین ادو پرفیوم (بلگاری امنیا کریستال) Omnia Crystalline Eau de Parfum 

Omnia Crystalline #بولگاری اومنیا کریستالین (بلگاری امنیا کریستال) Omnia Crystalline 

Be Delicious for Women #دی کی ان وای بی دلیشس زنانه Be Delicious for Women 

DKNY Be Delicious Fresh Blossom #دی کی ان وای بی دلیشز فرش بلوسوم DKNY Be Delicious Fresh Blossom 

با سلام دوست عزیز عطرهای بالا  برای محیط دانشگاه و بیمارستان مناسب هستن و اصلا تند و اذیت کننده نیستن البته همه خنک هستن

و برای فصل پیش رو زیاد مناسب نیستن 

برای عطر گرم هم با توجه به سلیقه تون بامبشل اینتنس رو پیشنهاد میکنم

Bombshell Intense #ویکتوریا سکرت بامب شل اینتنس Bombshell Intense 

melika melika
1402/08/05
در پاسخ به آرامیس :

Eclat d'Arpege for Women #لانوین اکلت زنانه (لنوین اکلت دی آرپج) Eclat d'Arpege for Women 

Omnia Crystalline Eau de Parfum #بولگاری امنیا کریستالین ادو پرفیوم (بلگاری امنیا کریستال) Omnia Crystalline Eau de Parfum 

Omnia Crystalline #بولگاری اومنیا کریستالین (بلگاری امنیا کریستال) Omnia Crystalline 

Be Delicious for Women #دی کی ان وای بی دلیشس زنانه Be Delicious for Women 

DKNY Be Delicious Fresh Blossom #دی کی ان وای بی دلیشز فرش بلوسوم DKNY Be Delicious Fresh Blossom 

با سلام دوست عزیز عطرهای بالا  برای محیط دانشگاه و بیمارستان مناسب هستن و اصلا تند و اذیت کننده نیستن البته همه خنک هستن

و برای فصل پیش رو زیاد مناسب نیستن 

برای عطر گرم هم با توجه به سلیقه تون بامبشل اینتنس رو پیشنهاد میکنم

Bombshell Intense #ویکتوریا سکرت بامب شل اینتنس Bombshell Intense 

خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتن 🙏❤

نت های بامب شل اینتنس رو دیدم شباهتی به نسخه اصلی نداره، در واقعیت هم همینطوره؟ بنظرم یک بار تست کردم خیییلی شبیه بودن

آرامیس آرامیس
1402/08/05
در پاسخ به melika :

خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتن 🙏❤

نت های بامب شل اینتنس رو دیدم شباهتی به نسخه اصلی نداره، در واقعیت هم همینطوره؟ بنظرم یک بار تست کردم خیییلی شبیه بودن

دوست عزیز من اینتنس و هنوز تست نکردم ولی جزو برنامه خریدم هست  و بدون تست قصد خرید دارم چون دکانتشو پیدا نکردم

در هر حال نسخه اینتنس چون جزو فلنکر های بامب شل هست  قطعا شباهتهایی  داره 

و  اینکه  رایحه گیلاس و مقداری وانیل به نسخه اینتنس اضافه شده و خنک نیست پس عطر مناسب برای پاییز و زمستونه توی صفحه مربوط به این عطر از دوستانی که این عطر و دارن میتونین کمک بگیرین ، اگر این صفحه رو  بعد خرید عطر پیدا کردم تجربه مو  براتون مینویسم ...

مهربد مهربد
1402/08/06

درود دوست خوبم

پیشنهاد من به شما اینه که برای استفاده روزمره از کارهای ارزون قیمت تر استفاده کنید و کارهای خاص رو برای موقعیت های خاص بزارید

پیشنهاد من به شما برای عطرهای ارزون قیمت 

لطافه یارا صورتی،نارنجی،سفید

هیا

مشابه بیترپیچ الحمبرا

مشابه مای وی الحمبرا

حالا اگر قیمت براتون مهم نیست پیشنهاد من به شما

کاساموراتی لیرا

زرجوف اوپرا

کاساموراتی لاتوسکا

تیزیانا ترنزی کیرکه

تامفورد سولیل بلانک

‌پنهالیگونز چینجینگ کانستنس