مهربد مهربد
17
1402/06/12

دکانت

سلام خدمت عزیزان

دو تا موضوع ذهنمو درگیر کرده که دوست دارم به اشتراک بزارم 

۱-آیا کیفیت افشانه دکانت با کیفیت افشانه خود ادکلن اصلی متفاوته؟منظورم اینه که ایا پخش و ماندگاری وقتی که از خود ادکلن اسپری میکنیم با وقتی که از دکانت اسپری میکنیم متفاوته؟

۲-بهترین راه دکانت گیری چیه؟اسپری کنیم داخل شیشه دکانت یا با سرنگ بکشیم یا تفاوتی نداره؟

با سلام و ارادت خدمت شما

افشانه دکانت متفاوته و حجم کمتری اسپری میکنه ... برای مثال شما وقتی با عطر اصلی ۵ پاف میزنید ، یا دکانت باید ۱۰ پاف بزنید..‌.

برای دکانت گیری هم تفاوت خاصی نداره جفتش قابل قبوله

موفق باشید

مهربد مهربد
1402/06/13
در پاسخ به متین جعفری :

با سلام و ارادت خدمت شما

افشانه دکانت متفاوته و حجم کمتری اسپری میکنه ... برای مثال شما وقتی با عطر اصلی ۵ پاف میزنید ، یا دکانت باید ۱۰ پاف بزنید..‌.

برای دکانت گیری هم تفاوت خاصی نداره جفتش قابل قبوله

موفق باشید

سلام خدمت متین عزیز

یعنی با تعداد پاف بالاتر این تفاوت جبران میشه؟

من احساس میکنم عطر تو دکانت به خوبی اسپری شیشه خود عطر روی پوست باز نمیشه و با مصرف تعداد پاف بالا هم پخش بوی کمتری داره.این عقیده غلطه یعنی؟

در پاسخ به مهربد :

سلام خدمت متین عزیز

من احساس میکنم عطر تو دکانت به خوبی اسپری شیشه خود عطر روی پوست باز نمیشه و با مصرف تعداد پاف بالا هم پخش بوی کمتری داره.این عقیده غلطه یعنی؟

بله در واقع ۵ پاف عطر اصلی = ۱۰ یا ۱۲ پاف دکانت

برای همینه بعضی ها دکانت میخرن و میگن پخش و موندگاری نداره چون فکر میکنن باید مثل عطر اصلی استفاده کنن!

مهربد مهربد
1402/06/13
در پاسخ به متین جعفری :

بله در واقع ۵ پاف عطر اصلی = ۱۰ یا ۱۲ پاف دکانت

برای همینه بعضی ها دکانت میخرن و میگن پخش و موندگاری نداره چون فکر میکنن باید مثل عطر اصلی استفاده کنن!

خیلی ممنونم بابت وقتی گذاشتید🙏🏻

ماری ماری
1402/08/09
در پاسخ به مهربد :

سلام خدمت متین عزیز

درود. تصور اشتباهی هست مثل اینکه. خودم هم همینطور فکر میکردم. این پیج رو ببینین sa..or.perfume توی یکی از پستهاشون توضیح دادن فرقی نمیکنه موندگاری و پخش توی دکانت با باتل اصلی

مهربد مهربد
1402/08/09
در پاسخ به ماری :

درود. تصور اشتباهی هست مثل اینکه. خودم هم همینطور فکر میکردم. این پیج رو ببینین sa..or.perfume توی یکی از پستهاشون توضیح دادن فرقی نمیکنه موندگاری و پخش توی دکانت با باتل اصلی

عرض ادب و احترام

با توجه به تجربه شخصی خودم و دکانت کردن تعداد زیادی عطر تو این مدت،به این نتیجه رسیدم که دکانت در عطرهای گرم تفاوت انچنانی نمیکنه ولی در عطرهای خنک و معتدل و عطرهای ظریف کاملا تفاوت مشهود میشه.بزرگان سایت هم دیده بودم که تو نظراتشون چنین تفکری رو دارن و به این نتیجه رسیدن.به نظرم بهترین راه برای گرفتن دکانت،استفاده از سرنگه

در پاسخ به مهربد :

عرض ادب و احترام

با توجه به تجربه شخصی خودم و دکانت کردن تعداد زیادی عطر تو این مدت،به این نتیجه رسیدم که دکانت در عطرهای گرم تفاوت انچنانی نمیکنه ولی در عطرهای خنک و معتدل و عطرهای ظریف کاملا تفاوت مشهود میشه.بزرگان سایت هم دیده بودم که تو نظراتشون چنین تفکری رو دارن و به این نتیجه رسیدن.به نظرم بهترین راه برای گرفتن دکانت،استفاده از سرنگه

درود مهربد عزیز

نوع دکانت گیری مدلی که از ادکلن مورد نظر 

مستقیم اسپری میشه داخل شیشه دکانت فکر کنم بهتره

چون مدیریت سایت ت.ی.ا.م.ی.ت.و همین

کار انجام میدن،ولی خودمم احساس میکنم

دکانت گیری تأثیر بسزائی روی فرمول عطر به جا میذاره،

چون من هر چی گرفتم به خصوص ۱۰میل

انگاری هوایی که وارد شیشه دکانت میشه

تأثیر خاص میذاره،البته خیلی باید دقیق باشین

تا این مورد بفهمین،چون خیلی جزئی 

اگه حساس نباشین دکانت گیری مورد خاص دیگه نداره

موفق باشید 

مهربد مهربد
1402/08/20
در پاسخ به هاشم پور :

درود مهربد عزیز

نوع دکانت گیری مدلی که از ادکلن مورد نظر 

مستقیم اسپری میشه داخل شیشه دکانت فکر کنم بهتره

چون مدیریت سایت ت.ی.ا.م.ی.ت.و همین

کار انجام میدن،ولی خودمم احساس میکنم

دکانت گیری تأثیر بسزائی روی فرمول عطر به جا میذاره،

چون من هر چی گرفتم به خصوص ۱۰میل

انگاری هوایی که وارد شیشه دکانت میشه

تأثیر خاص میذاره،البته خیلی باید دقیق باشین

تا این مورد بفهمین،چون خیلی جزئی 

اگه حساس نباشین دکانت گیری مورد خاص دیگه نداره

موفق باشید 

درود دوست خوبم

کاملا موافقم باهاتون ولی یه سری عطر های خیلی ملایم مثل ایل پوپغ رو که امتحان میکنم کاملا افت پرفورمنس و تغییر بو رو متوجه میشم ولی تو اکثر عطرها تفاوت انچنانی نمیکنه

با ارزوی بهترینها برای شما

علی علی
1402/08/23

سلام و ارادت مهربد جان. در جایی مطلبی میخوندم که اسپری کردن عطر داخل شیشه دکانت نت های ابتدایی اون رو تغییر میده و بهم میریزه. حالا تا چقدر این موضوع صحت داره رو نمیدونم ولی تجربه شخصیم رو بخوام بگم، من هم متوجه افت پرفورمنس عطرهام زمانی که برای تهیه دکانت اون رو داخل شیشه اسپری میکنم شدم. برای تهیه دکانت بهتره از سرنگ خالی کردن شیشه ادکلن استفاده بشه تا با خیال راحت تری استفاده کنی. ممنون از تو بابت اشتراک گذاری این سوال خوبت. 

مهربد مهربد
1402/08/23
در پاسخ به علی :

سلام و ارادت مهربد جان. در جایی مطلبی میخوندم که اسپری کردن عطر داخل شیشه دکانت نت های ابتدایی اون رو تغییر میده و بهم میریزه. حالا تا چقدر این موضوع صحت داره رو نمیدونم ولی تجربه شخصیم رو بخوام بگم، من هم متوجه افت پرفورمنس عطرهام زمانی که برای تهیه دکانت اون رو داخل شیشه اسپری میکنم شدم. برای تهیه دکانت بهتره از سرنگ خالی کردن شیشه ادکلن استفاده بشه تا با خیال راحت تری استفاده کنی. ممنون از تو بابت اشتراک گذاری این سوال خوبت. 

عرض ادب و احترام علی عزیزم

کاملا باهات موافقم و تجربه شخصی خودم گویای حرفته

بیشتر برای عطرهای خنک و معتدل با نتهای فرار صدق میکنه و در عطرهای گرم تاثیر خاصی نداره

ممنونم از همراهیت

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟