کلاب د نویت اینتنس

با سلام خدمت اعضای محترم عطر افشان میخواستم بدونم آیا کلاب د نویت اینتنس ۲۰۱۷ کیفیت سابق این عطر رو داره یا علت گرونیش صرفا سال تولیدشه؟! من اولین بارمه می‌خوام یه عطر اورجینال بخرم و دوست دارم عطری بخرم که به لحاظ موندگاری و پخش راضیم کنه چون تا الان هر عطری خریدم از اسانس تا کپی های شرکتی اصلا راضی کننده نبودن!

مهرداد مهرداد
1402/01/16

درود 

من کلاب د نویت نسخه ۲۰۲۲ رو تست داشتم ،، پخش دو ساعته‌ی خیلی خوبی رو داره و تا حدود ۴ الی ۵ ساعت هم اگه از کنار کسی رد شین بوتون رو متوجه میشه و ازین نظر عطر ضعیفی نیست

از نظر من و با توجه به اختلاف قیمت خیلی زیاد نسخه ۲۰۲۲ با ۲۰۱۷

خرید نسخه ۲۰۲۲ معقولانه‌تره

در پاسخ به مهرداد :

درود 

من کلاب د نویت نسخه ۲۰۲۲ رو تست داشتم ،، پخش دو ساعته‌ی خیلی خوبی رو داره و تا حدود ۴ الی ۵ ساعت هم اگه از کنار کسی رد شین بوتون رو متوجه میشه و ازین نظر عطر ضعیفی نیست

از نظر من و با توجه به اختلاف قیمت خیلی زیاد نسخه ۲۰۲۲ با ۲۰۱۷

خرید نسخه ۲۰۲۲ معقولانه‌تره

خیلی ممنونم که مهرداد جان مرسی بابت وقتی که گذاشتی

دانیال دانیال
1402/01/17

حقیقتا نمیشه لفظ اورجینال رو برای این عطر استفاد کرد چون کپی کرید اونتوس هست، به هر حال توصیه میشه از این قبیل عطرها استفاده نشه، ولی خب برای دم دستی میخواهید و رایحه اونتوس های اولیه مد نظرتون این عطر با هزینه کمتر پیشنهاد میشه(فکر کنم تو سایت عطرافشان موجود هم باشه) : 

لطافه - دورالمکنون

Al Dur Al Maknoon Silver #لطافه ال دور المکنون سیلور Al Dur Al Maknoon Silver 

در پاسخ به دانیال :

حقیقتا نمیشه لفظ اورجینال رو برای این عطر استفاد کرد چون کپی کرید اونتوس هست، به هر حال توصیه میشه از این قبیل عطرها استفاده نشه، ولی خب برای دم دستی میخواهید و رایحه اونتوس های اولیه مد نظرتون این عطر با هزینه کمتر پیشنهاد میشه(فکر کنم تو سایت عطرافشان موجود هم باشه) : 

لطافه - دورالمکنون

Al Dur Al Maknoon Silver #لطافه ال دور المکنون سیلور Al Dur Al Maknoon Silver 

خیلی ممنونم حتما تستش میکنم

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟