Amirhossein Amirhossein
7
1401/10/16

بینهایت های دنیای عطر

سلام خدمت همه عزیزان.

تا حالا شده عطری رو بو کنید و در اولین برخورد با خودتون بگید: این عطر بینهایت لطیفه، یا این عطر بینهایت تاریکه، بینهایت جدی و ...  حتی یک عطر ممکنه در دو مشخصه از نظر ما بینهایت باشه.

برام جالبه که بینهایت های دنیای عطر رو با تعریف و تفسیر شما از بینهایت، بشناسم.

سلام

دیور هوم کلون بی نهایت لطیف بود برام.

ناکسوس بی نهایت دوست داشتنی.

اتفاقا چند روز پیش هم اسانس اتکینسونز گلدفیر رو تست کردم (که عطر اصلیشو قبلا تست کرده بودم و فوق العاده خوب بود). بعد از ۴ ساعت پوستم بوی حشره کش میداد، گفتم این اسانس بینهایت آشغاله.😁

[EDITED] 1401/10/16 19:24
Amirhossein Amirhossein
1401/10/16
در پاسخ به امیر محمدی :

سلام

دیور هوم کلون بی نهایت لطیف بود برام.

ناکسوس بی نهایت دوست داشتنی.

اتفاقا چند روز پیش هم اسانس اتکینسونز گلدفیر رو تست کردم (که عطر اصلیشو قبلا تست کرده بودم و فوق العاده خوب بود). بعد از ۴ ساعت پوستم بوی حشره کش میداد، گفتم این اسانس بینهایت آشغاله.😁

جناب محمدی تشکر از پاسختون.

بینهایت آشغال عالی بود. انتظارشو نداشتم:)

[EDITED] 1401/10/16 19:32

درود.

کرید وایکینگ در اولین تست برای من بی‌نهایت نوستالژیک بود، غرق شدم در خاطرات کودکی، وقتی برای یکی از آزمایش‌های درس علوم باید میوه‌ درخت کاج رو میشکافتیم و فکر کنم میچسبوندیم روی مقوا ( حالا چرا اینکارو میکردیم خدا داند😅).

ولی این عطر رو هر وقت اسپری میکنم پرت میشم به اون زمان که اواسط اردیبهشت تو نزدیک ترین پارک محله دنبال میوه‌های کاج میگشتم و صدای خنده و شادی بچه‌هایی که داشتند با تاب و سرسره و الاکلنگ کیف میکردند...انگار نه انگار که قرار بود روزی به این روزها برسند :(

بی‌نظیر ترین عطر کلاسیک رزی مردانه با نقش آفرینی مثال زدنی میوه درخت کاج😊

Amirhossein Amirhossein
1401/10/17
در پاسخ به علیرضا شیرین :

درود.

کرید وایکینگ در اولین تست برای من بی‌نهایت نوستالژیک بود، غرق شدم در خاطرات کودکی، وقتی برای یکی از آزمایش‌های درس علوم باید میوه‌ درخت کاج رو میشکافتیم و فکر کنم میچسبوندیم روی مقوا ( حالا چرا اینکارو میکردیم خدا داند😅).

ولی این عطر رو هر وقت اسپری میکنم پرت میشم به اون زمان که اواسط اردیبهشت تو نزدیک ترین پارک محله دنبال میوه‌های کاج میگشتم و صدای خنده و شادی بچه‌هایی که داشتند با تاب و سرسره و الاکلنگ کیف میکردند...انگار نه انگار که قرار بود روزی به این روزها برسند :(

درود بر شما.

علیرضا جان تشکر از حضورت. هم عطر درجه یک معرفی کردی، هم با خاطره ات حال و هوامون رو دگرگون کردی.

این روزها هم میگذره...

Amirhossein Amirhossein
1401/10/17

مهدی نقیبی گرامی وقت شما هم بخیر.

تشکر بابت گلچین انتخابی تون.

بنظر شما هر کدوم از عطرهای بالا در چه مشخصه ای بینهایتن؟

Amirhossein Amirhossein
1401/10/17
در پاسخ به علیرضا شیرین :

درود.

راستی، ما همین الان هم داریم الاکلنگ بازی میکنیم؛ فقط یه مدته ما کف نشستیم و یه عده ی دیگه اون بالا ان. نوبت بالا رفتن ما هم میرسه😉

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟