خرید عطر 😊

سلام دوستان عزیز
میخوام یه عطر بخرم ولی چون تو شهری که زندگی میکنم فروشگاه درست حسابی نیست مجبورم خریدم غیر حضوری انجام بدم
بودجم حدود ۲۶۰۰
خودم versace dreamer مد نظرم تست نکردم ولی تعریفای خوبی ازش شنیدم از ماندگاریش و پخش بو اطلاعی ندارم
dolce & gabbana the one قبلا تست کردم رایحش دوست دارم ولی تو نظرات دیدم که از پخش بو و ماندگاری رازی نبودن
vip black 212 فقط یک بار تست داشتم سبک رایحه تو زهنم مونده ولی مرددم چون میگن خیلی خطی هستش از ماندگاری و پخش بو هم اطلاعی ندارم
چند تا عطر از سلیقه خودم که خیلی میپستندم میگم که متوجه بشین از چه راحیه هایی خوشم میاد ماندگاری پخش بو بالا هم واسم مهم
carner cuirs
cartier uod &uod
valetino uomo
Terre d'Hermes
creed aventus
He Wood Rocky Mountain Wood
Bleu de Chanelاگر بودجم بیشتر بود باز میخریم ولی دیگه برای ما دست نیافتنی شد

سلام جناب سپهر

عزیز خیلی سختش کردین بین این همه گزینه که اکثرا هم تست نداشتم از گزینه هایی که گفتم کدوم پیشنهاد میدین dreamer تست داشتین ؟

سلام امیر عزیز.
متاسفانه dreamer رو تست نداشتم.
از بین عطرهای بالا، Armani Code, Cartier Declaration رو بیشتر توصیه میکنم . کیفیت رایحه  عالی دارن و همه پسند هستن اما پخش متوسط.

لالیک انکر نویر اسپرت هم چوبی با کیفیت و همه پسند و پخش  قابل قبول

بنتلی ابسولوت چوبی عودی با کیفیت اما پخش ضعیف

دانهیل بریتیش لدر چرمی گیاهی باکیفیت و پخش قوی (البته شخصا عطرهای چرمی رو کمتر از چوبی عودی ... میپسندم)

ایسی میاکی نویت ها (هر سه شون) امبری چوبی باکیفیت و همه پسند با پخش خوب

ایسی میاکی بلو د ایسی بوی اسطوخدوس و ادویه و چوب. کیفیت و پخش خوب

سرج لوتنز آمبر سلطان، امبری چوبی باکیفیت پخش قابل قبول

مرسدس بنز کلاب بلک وانیلی تنباکویی شیرین و صمغی با پخش بوی عالی

باربری تاچ مردانه : چوبی بنفشه ای با کیفیت عالی پخش متوسط

ضمنا عطر زیر هم با توجه به تخفیف عطر افشان و همینطور علاقه تون به والنتینو اومو پیشنهاد میکنم:
#جیونچی جنتلمن ادو پرفیوم Gentleman Eau de Parfum 

این موراد بالایی رو بیشتر توصیه میکنم. با این حال حتما نظرات کاربران دیگه رو در صفحه هر عطر بخونید یا بپرسید اگه دسترسی به تست ندارید - هرچند بیشتر این عطرها در شهرستانها هم پیدا میشن و یا میتونید دکانت یا سمپلشون رو سفارش بدید.

در پاسخ به امیر علوانی :

سلام جناب سپهر

عزیز خیلی سختش کردین بین این همه گزینه که اکثرا هم تست نداشتم از گزینه هایی که گفتم کدوم پیشنهاد میدین dreamer تست داشتین ؟

سلام مجدد.
ببخشید من در پاسخم متوجه نشدم که آیا این عطرهایی که خودتون اسم بردید رو قبلا داشتید و میپسندید، و یا تست کردید و میپسندید و میخواید از بین اینها بخرید.
به هر حال در مورد عطرهایی که گفتید:

carner cuirs: شباهت زیادی به بلک افغان داره و نسبت به قیمتش خیلی عطر خوبی هست اگه بپسندید (با توجه به پخش و کیفیت و ..) البته چندتا مشکل وجود داره: کپی های ارزون قیمت بلک افغان فراگیر شدن و در نتیجه ممکنه عطر شما هم دیگه از نظر دیگران خاص به نظر نرسه و کپی به نظر برسه - اگه بازخورد براتون مهم هست. ضمنا این عطر رو فقط در هوای سرد میشه پوشید. حتی در زمشتون توی خونه هم نمیشه پوشید.
 تست نداشتم cartier uod &uod
 valetino uomo عطر خیلی خوبیه اگه به روایح پودری  و گورماند علاقه مند  هستید (البته با نسخه اینتنس اشتباه نگیرید که گورماند نیست و خیلی زنبقی تره)
 Terre d'Hermes نسخه ادتویلتش شیکتر و جوان پسندتر و کمی خنک تر هست. نسخه پرفیومش جا افتاده تر و شرقی تر و پخش بهتر. هر دوشون خوبن بخصوص نسخه اد تویلت.
creed aventus در خوب بودنش شکی نیست اما قیمت خیلی بالا و وجود کپی های فراوان ازش نقطه ضعفشه
He Wood Rocky Mountain Wood کیفیت بوی خیلی خوبی داره کاملا چوبی بنفشه ای کمی نفتی. پخش نسبتا ضعیف. در فضای مشابه میتنید به لالیک انکر نویر اسپرت و یا باربری تاچ مردانه هم فکر کنید.

حامدبی حامدبی
1401/06/25

اوپوس هشت از امواج. و جوبیلیشن از امواج . 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟