• Club de Nuit Intense for men-آرماف کلاب د نویت اینتنس مردانه
 • Club de Nuit Intense for men-آرماف کلاب د نویت اینتنس مردانه
 • Club de Nuit Intense for men-آرماف کلاب د نویت اینتنس مردانه
 • Club de Nuit Intense for men-آرماف کلاب د نویت اینتنس مردانه

Club de Nuit Intense for men

آرماف کلاب د نویت اینتنس مردانه
مردانه
مشخصات رایحه
گروه بویایی: چوبی ادویه ای
عطار:
طبع: خنک
مشخصات تولید
نام برند: آرماف
کشور مبدأ: امارات
سال تولید: 2015
وضعیت : موجود

0 تومان


تعداد بن این کالا:
بن های فعلی شما:0
می توانید مصرف کنید :0
قیمت پس از مصرف بن ها : 0تومان

 • عاشقشم
  8
 • می پسندم
  14
 • نمی پسندم
  0
 • - 25 سال
  2
 • + 25 سال
  7
 • + 45 سال
  2
 • روزانه
  7
 • رسمی
  4
تعداد رای های ثبت شده : ۴۴
امضای من
۴۲
باید تست کنم
۴۱
در برنامه خرید
۴۲

ترکیبات اعلام شده

لیمو ترشترنج آناناس انگور فرنگی سیاهسیب
رز یاسچوب درخت قان
وانیل عنبرمشک نعناع هندی

توضیحات

نمره کاربران

Club de Nuit Intense for men-آرماف کلاب د نویت اینتنس مردانه
رایحه
۹.۵
102 رای
ماندگاری
۹.۴
102 رای
پخش بو
۹.۴
102 رای
طراحی شیشه
۹.۳
102 رای

نظرات کاربران (۲۱۷ نظر)

راهنمایی مطالعه نظرات :
* نظرات اصلی که بدون خط آبی هستند نظرات مرتبط با محصول می باشند. نظرات پاسخ که با خط آبی هستند ممکن است از بحث در مورد این ادکلن فراتر رفته باشند.
** برای مطالعه نظراتی که صرفا مرتبط با این محصول هستند نظرات اصلی را مطالعه نمایید.
پاسخ ها را رد کن

ازیکی ازفروشگاهها که تواین سایت فروش نداره ولی نماداعتمادداره خریدم قیمتش ۱۱۸هزار،بچ کد۲۰۱۶،،،واقعا عالیه،ماندگاریش حرف نداره پخش بوش ازمتوسط به بالا،بازخوردخوب،،قبل خریدباهاشون تماس گرفتم وتاکیدکردم تولید۲۰۱۶میخوام،،
۰۳ اسفند ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • جواد وزیری avatar
 • صالح رویایی avatar

سلام به اساتیدمحترم،من آماتورهستم به راهنماییتون احتیاج دارم،،بنظرتون این ادکلن بگیرم خوبه یا یکی ازکارای آزارو،،،پخش بووبازخوردبرام مهمه،،،ازبوهایی مثل ۲۱۲ مردانه نقره ای خیلی خوشم میاد،
۳۰ بهمن ۹۶

امير علي اسدي عزيز سلام نهايت چقدر ميخواي هزينه كني
۳۰ بهمن ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • امیرعلی avatar

دست روی کار خوبی گذاشتی. با فاکتورهایی که گفتی بهترین انتخاب همین هست
۰۱ اسفند ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • امیرعلی avatar

تا۲۵۰میخوام هزینه کنم.
۰۳ اسفند ۹۶

نمیدونم این فروشندگان برا چی محصولات توی انبارشدن رو به بهانه افزایش دلار میبرن بالا
یکی نیست بگه مسلمان هنوز جنس جدید با دلار جدید نخریدی که افزایش میدی
۲۵ دی ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • جواد وزیری avatar

من خودم یه مدتی تو کار آزاد هم بودم و میخواستم بگم کارشون شاید از نظر شما عجیب باشه ولی یه چیز معموله
بزار یه مثال واست بزنم اگه شما ۲۰۰ میلیون داشته باشی و تو کاری باشی که هر کارتن حدود ۱ میلیون قیمت داشته باشه پس میتونی ۲۰۰ کارتن خرید کنی اگه این جنس بشه ۲ میلیون به جای ۲۰۰ کارتن میتونی ۱۰۰ کارتن بخری و همینطور با افزایش قیمتها مرتب از تعداد کارتنهای سرمایت کم میشه تا دیگه به جایی میرسه که چیزی نداری
ولی اگه توی یک بار قبل از خرید آخر هر جنسو به قیمت ۲ میلیون بفروشی پس سرمایت میشه ۴۰۰ میلیون و جالبه که هنوز میتونی ۲۰۰ تا کارتن خرید کنی (شاید یکم سخت توضیح دادم ولی نسبتا قابل درکه)
با خودت فکر نکن اینا سود زیادی میکنن فقط جلوی ضرر و از بین رفتن سرمایه کاری را میگیرن
۲۵ دی ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • جواد وزیری avatar
 • غلامرضا avatar

اینطوریا هم نیست
شما اگه یک سری به بازار بزنید الان توی این گرونی حداکثر قیمت همین عطری که توی دو روز اینقدر توی سایتهای اینترنتی رفته بالا 
حداکثر ۹۰ هزار تومان اونم شرکتی و لیبل داره
پس اینا همشون ورشکسته خواهند شد؟!
توی اسلام به این کار ربح غیر شرعی میگن !
۲۵ دی ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • جواد وزیری avatar

خودم هم بود ) پاسخ بدم. اما کلاب: در ابتدای کار لیمو ترش خود را جلوه میدهد و بعد از آن چوب درخت غان که حالتی چرمی و دودی به عطر میدهد . در کنار این ها من برگاموت رو هم احساس میکنم اما لیمو غالب تر است. گل رز را هم در این عطر در ابتدا تا اواسط این کار احساس خواهید کرد. بشخصه به سبب بو کردن زیاد ورساچه اروس ترکیب سیب - وانیل را خیلی خوب دریافت میکنم. آناناس هم در این کار از ابتدا تا انتها حضور دارد. در نهایت هم یک بوی دودی و مشکی به همراه پتچولی روی پوست حس میشود. ماندگاری و پخش هم راضی کننده است. ماین هم در ابتدا با لیمو ترش و روایح مرکباتی شروع میکند ولی دیگر از رایحه ی دودی و چرمی در آن خبری نیست و بیشتر صابونی و سبز است. این عطر شاید فقط در ابتدا شبیه به کلاب باشد ولی بعد اصلا راهش را جدا میکند. پخش و ماندگاری ماین از کلاب کم تر اما راضی کننده است. آخر نفهمیدیم ماین یا کلاب! این بستگی به شما دارد. من هیچ یک را بر اونتوس ترجیه نمیدهم اما در کل هر دو کار های خوبی با توجه به قیمت هستند اما من توصیه ای که دارم این است که کلاب د نویی را در فصول سرد و شبانه استفاده کنید ولی ماین را در فصول گرم و بصورت روزانه استفاده کنید چون تم دودی کلاب د نویی واقعا در گرما اذیت کننده است. کلاب بیشتر فضای آوت دور ولی ماین برای فضای این دور خوب هست. پس اگر برای فضای بیرون یا مهمانی استفاده میکنید کلاب و برای فضای اداری یا اکادمیک از ماین استفاده کنید. نسبت به قیمت هر دو از کپی های بسیار خوب اونتوس هستند. (البته عطر های دیگری نیز مشابه اونتوس با قیمت پایین کم نیستند مثل ژاکساف یا ریو ولی اگر از من میپرسید اصلا سراغ اینها نروید. از نطر قیمت هم تفاوت چندانی با ماین و کلاب ندارند) موفق و پیروز باشید
۰۷ دی ۹۶

ماین یا کلاب ؟
برخلاف میل باطنی خودم این دو عطر را دیشب خریدم تا به این سوال (که سوال خودم هم بود ) پاسخ بدم.
اما کلاب: در ابتدای کار لیمو ترش خود را جلوه میدهد و بعد از آن چوب درخت غان که حالتی چرمی و دودی به عطر میدهد . در کنار این ها من برگاموت رو هم احساس میکنم اما لیمو غالب تر است.
گل رز را هم در این عطر در ابتدا تا اواسط این کار احساس خواهید کرد.
بشخصه به سبب بو کردن زیاد ورساچه اروس ترکیب سیب - وانیل را خیلی خوب دریافت میکنم.
آناناس هم در این کار از ابتدا تا انتها حضور دارد.
در نهایت هم یک بوی دودی و مشکی به همراه پتچولی روی پوست حس میشود. ماندگاری و پخش هم راضی کننده است.
ماین هم در ابتدا با لیمو ترش و روایح مرکباتی شروع میکند ولی دیگر از رایحه ی دودی و چرمی در آن خبری نیست و بیشتر صابونی و سبز است. این عطر شاید فقط در ابتدا شبیه به کلاب باشد ولی بعد اصلا راهش را جدا میکند. پخش و ماندگاری ماین از کلاب کم تر اما راضی کننده است.
آخر نفهمیدیم ماین یا کلاب!
این بستگی به شما دارد. من هیچ یک را بر اونتوس ترجیه نمیدهم اما در کل هر دو کار های خوبی با توجه به قیمت هستند اما من توصیه ای که دارم این است که ماین را در فصول سرد و شبانه استفاده کنید ولی ماین را در فصول گرم و بصورت روزانه استفاده کنید چون تم دودی کلاب د نویی واقعا در گرما اذیت کننده است.
کلاب بیشتر فضای آوت دور ولی ماین برای فضای این دور خوب هست.
پس اگر برای فضای بیرون یا مهمانی استفاده میکنید کلاب و برای فضای اداری یا اکادمیک از ماین استفاده کنید.
نسبت به قیمت هر دو از کپی های بسیار خوب اونتوس هستند.
(البته عطر های دیگری نیز مشابه اونتوس با قیمت پایین کم نیستند مثل ژاکساف یا ریو ولی اگر از من میپرسید اصلا سراغ اینها نروید. از نطر قیمت هم تفاوت چندانی با ماین و کلاب ندارند)
موفق و پیروز باشید
۰۷ دی ۹۶

اصلاح میکنم:
((اما من توصیه ای که دارم این است که کلاب د نویی را در فصول سرد و شبانه استفاده کنید ولی ماین را در فصول گرم و بصورت روزانه استفاده کنید))
۰۷ دی ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • jalal avatar

سلام مجدد. این ادکلن رو حدود یک ماه پیش خریدم و جالبه که الان نسبت به چند روز اول، ماندگاری و پخش بوش خیلی قوی تر شده. حتی شاید بتونم بگم رایحه ش هم یکمی دلپذیرتر و شبیه تر به اونتوس شده.

نکته: امشب بیرون بودم. این ادکلن رو به همراه ادکلن لالیک مشکی ساده به لباسم زده بودم. چند نفر ازم پرسیدن چی زدی؟ از وقتی اومدی، بوی یه عطر خیلی خوب و جذابی میاد. و من نمیدونستم از لالیکه خوش شون اومده یا از آرماف یا از ترکیب شون. چون با این که هر دو رو با هم زده بودم، قشنگ بوشون از هم تفکیک شده بود و اگه کسی از نزدیک مثلا فاصله ی نیم متریم بو میکرد، میفهمید که دو رایحه ی مختلف روی لباسم زده شده.

به هر حال ترکیب جالبی شد برای امشب که هوا سرد بود ولی خیلی یخ و با سوز نبود. گفتم شاید به درد کسی بخوره و بقیه هم قبلا دو تا ادکلن با روایح متفاوت و غیر نزدیک رو همزمان استفاده کرده باشن.

و یه چیز جالب تر !!!!! همیشه وقتی لالیک میزدم، بعد نیم ساعت دیگه بوش رو حس نمیکردم و بقیه هم حس نمیکردن. ولی وقتی همزمان با این کلاب دی نایت آرماف استفاده کردم، بعد 6 ساعت بوی هر دو ادکلن تقریبا با همون شدتِ لحظه ی اول توسط خودم و بقیه حس میشد. تجربه ی عجیبی بود.
۳۰ آذر ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • غلامرضا avatar
 • ARWAN avatar

لالیک اسپرت کردیش که!!!!
۳۰ آذر ۹۶

ببخشید این عطر مناسب تابستون هستن برای استفاده روزانه؟
۳۰ آذر ۹۶

چهار فصله
هر چند برخی روزهای سرد استفاده نمیکنن 
۳۰ آذر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • ARWAN avatar

فاصله نزدیک به ۴۰ هزار تومان بین فروشندگان!!!!!!!
آخه چرا؟!!!!
چه فرقی هست!!!!!
۲۷ آذر ۹۶

سلام و خسته نباشید به همه
از این برند عطری مشابه دیورهوم اینتنس وجود نداره؟
۱۶ آذر ۹۶

Futura la Homme
چيزى بين والنتينو اومو و ديور هوم اينتنس، البته دقيقا اينها نمى شود ولى در همين حال و هواهاست. 
۱۶ آذر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • سهیل avatar

دیگه از هر 10تا نظر 9تاش راجع به اصل یا فیک بودن شده،اکثرا هم درمورد لالیک مشکی و آرماف. من که به شخصه دیگه اسپاسم پیدا کردم به اسم آرماف و اینها. البته کلا همیشه برای برندهای کپی کار محض و مطلق هیچ احترامی قائل نبودم و نیستم و نخواهم بود حتی اگه عطرشون یک دهم قیمت عطر اصلی باشه و کیفیت مساوی داشته باشه که 100 البته نداره!!!!یاد یه سوپرمارکتی میفتم که حسابی نونش سکه است اما چند نفر متقلب میان جفتش سوپرمارکت باز میکنن و نون اونو آجر میکنن. رقابت خوبه اما تقلید و کپی هرگز.
۱۶ آذر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • سلطان عطربازهای ایران و توران avatar

دوستان میگم اگه انقدر در مورد اصل یا فیک بودن کاراتون وسواس گونه فکر میکنید و مث خیلیا از جمله قبلا خودم اختلال وسواسی جبری دارید چنتا راه حل بهتون میدم: یا اصلا عطر نخرید مث خیلیا ک عطر نمیزنن ولی همیشه شیک و مرتب و بدون هیچ بوی بدی هم هستند!!!یا از جایی که بهش اطمینان دارید بخرید و دیگه اصلا فکر اصل و فیک بودنشو نکنید!!! یا اگه برخلاف ما مرفه هستید برید پاریس هم سیاحت کنید هم مصرف دو سه سالتونو بخرید برگردید!!!دیگه واقعا راهی به ذهنم نمیرسه
۱۶ آذر ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • Ternary avatar
 • سلطان عطربازهای ایران و توران avatar

مثلا من عاشق بوی عطر X هستم و نمیتونم تهییش کنم حالا به هر دلیلی مثلا مالی. آیا باید برم اسانسشو بزنم؟!نه . برم کپیشو بخرم؟! نه. مگه وحی منزله که من باید بوی عطر X رو بدم؟! این توهین به خودت و عزت نفسته بری کپی کاریو که دوست داری بزنی. حالا راه حل چیه؟ یا بجای خرید چنتا عطر ارزون صبر میکنم عطر X رو میخرم یا دیکانت از نسخه اصلی میخرم یا چنتا سمپل ازش میخرم. هر راهی بجز استفاده از کپی چه با کیفیت چه بی کیفیت. کپی مطلق منظورمه البته نه برداشت و الهام گرفتن از یه کار موفق.
۱۶ آذر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • سلطان عطربازهای ایران و توران avatar

سلام مجدد
این کار اصلا نوت آلبالویی توش نداره.نت اولیه ش لیمویی و آناناسیه و کمی ترش و کمی شیرینه و ته نتش چوبیه. خواستم صحبت دوستمون اصلاح بشه.
۱۶ آذر ۹۶
لطفا جهت درج نظر وارد سایت شوید و یا در سایت عضو شوید.
راهنمایی ثبت نظر :
* از ثبت نظر تبلیغاتی یا نظرات اصلی (غیر پاسخ) غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.
** نظراتی که خلاف قوانین درج نظر هستند حذف می شوند.
*** قوانین مربوط به درج نظر را از اینجا می توانید مشاهده نمایید.
تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.