• The Library Collection Opus VIII-آمواج د لایبرری کالکشن اوپوس VIII (آمواژ اپوس 8)
 • The Library Collection Opus VIII-آمواج د لایبرری کالکشن اوپوس VIII (آمواژ اپوس 8)
 • The Library Collection Opus VIII-آمواج د لایبرری کالکشن اوپوس VIII (آمواژ اپوس 8)

The Library Collection Opus VIII

آمواج د لایبرری کالکشن اوپوس VIII (آمواژ اپوس 8)
مردانه - زنانه
مشخصات رایحه
گروه بویایی: شرقی چوبی
عطار: پیر نگرین , ریچارد هرپین
طبع: معتدل
مشخصات تولید
نام برند: آمواج
کشور مبدأ: عمان
سال تولید: ۲۰۱۴
 • عاشقشم
  4
 • می پسندم
  4
 • نمی پسندم
  3
 • - 25 سال
  0
 • + 25 سال
  0
 • + 45 سال
  0
 • روزانه
  0
 • رسمی
  0
تعداد رای های ثبت شده : ۱۱
امضای من
۰
باید تست کنم
۶
در برنامه خرید
۰

ترکیبات اعلام شده

گل یلانگ شکوفه پرتقال یاس
زنجبیل خس خس چوب گایاکزعفران صمغ کندر
لوبان برگبوی غرب هند

توضیحات

برند : آمواج

نسخه شماره هشت از اوپوس‌های آمواج.

رایحه‌ای چهارفصل همراه با شیرینی و تلخی حاصل تجربه استفاده از لایبرری کالکشن اوپوس VIII است. این محصول مردانه- زنانه برند آمواج هشتمین ادکلن این کلکسیون است که در پنجمین سال آغاز آن عرضه شده است.

این محصول سال 2014 خانه ادکلن سازی آمواج را با عطر افشان تجربه کنید .

نمره کاربران

The Library Collection Opus VIII-آمواج د لایبرری کالکشن اوپوس VIII (آمواژ اپوس 8)
رایحه
۸
1 رای
ماندگاری
۹.۱
8 رای
پخش بو
۸.۸
8 رای
طراحی شیشه
۷
1 رای

نظرات کاربران (۵۳ نظر)

راهنمایی مطالعه نظرات :
* نظرات اصلی که بدون خط آبی هستند نظرات مرتبط با محصول می باشند. نظرات پاسخ که با خط آبی هستند ممکن است از بحث در مورد این ادکلن فراتر رفته باشند.
** برای مطالعه نظراتی که صرفا مرتبط با این محصول هستند نظرات اصلی را مطالعه نمایید.
پاسخ ها را رد کن

یک خواهر زیبا،فهمیده،نازنین،با درک و شعور ،قدر دان و تربیت شده برای ساختن و اداره ی یک زندگی با حفظ تموم ظرافت های زنانه اش،یک گزینه ی خوب برای خواستگارها و کاندیداهای پشت در که خیالشون از تموم جهات راحت باشه که زنانگی هایی زیبا درکنار خودساختگی ایی کامل رو انتخاب میکنن،خواهرمجرد و بزرگ این هفت تایی ها،که به پشت وانه ی برادرانه بزرگش،و تحتحمایت اون و زیر نظر سخت گیرش پرورش پیداکرده.اوپوس هفت برای من فوقالعاده ارزشمنده.تجسم یک برادر بزرگ روداره که سختی ها و مصایب این هفت تایی ها رو به دوش کشیده و دم نزده،از بیرون اروم،جدی،جنتلمن،سخت کوش با یک پالتوی سیاه و کثرا تیره پوش،و همه چی تمام هست ،از تمام خودش گذشته تا خانواده اش رو به تمامیت خودشون برسونه،در رفاه و اسودگی کاملی که خیلی چیزها رو پاش داده و به اونجا رسیده،اما از درون پراز زخم و درده که دم نزده ازشون،پراز ارزوها و خواسته های که برای این شش گانه ی سپرده بهش،درخودش سرکوب کرده،تجسم یک مرد پراز نگفته ها و خواسته های کنارگذاشته شده و گذشت کرده برای دیگرانی که عزیز هستند براش،محزون و لی تحسین برانگیزاننده ،اروم کننده و ارامش دهنده است و به جنون برنده...من این ارامش ثبیرون و تشویش و درگیری های درونی ایش رو هم زمان میگیرم ازش،و عاشق این خالی هستم که بهم میده،...هرکدام از این هفت تایی ها تجسم و تصویری از خواهرانه و برادرانه هاست،هرکدام به نوعی...که ازبین تمومشون ازه دل میخوام بزنم توی گوش اوپوس سه،خواهرانه ایی که اصلااانمیتونم درکش کنم یک لوس بیخود بی مصرف...اما اوپوس شش هم عزیزه،اوپوس شیش برادر بعدی اوپوس هفت و تحصیل کرده در رفاهی که برادر براش فراهم کرده،مودب،و حض به به دل برادر بزرگ انداز،شیک،تمیز،وشاید کمی دکتر ،درمورد دو و چهار حرف نمیزنم،و پنج هم که برادر شیطون و مثبت و سر به هوای خانه که میتونه لبخند بیاره با کاراش روی لبای اوپوس هفت توی خلوت هاش،وقتی به کاراش فک میکنه،.. .از تمام شون اوپوس سه غیر قابل هضم برام توی این خونه ...ولی همه شون رگی از یک حالتی رودارند که میتونن جذبت کنن،شاید یک حالت صمغی شاید.....
ولی ازاین سری چندتایی رو خواهانم....
.
.
دیدهرکدام از ما به مقوله ی عطر باهم یکی نیست..اخت گرفتن ها متفاوته...
داستان پشت عطرها برای ساختن شون مطمینا و الزاما داستانی نیست که مامیشنویم ،هر عطری یک تصویری میسازه یرای هرکسی،یک داستانی روایت میکنه ازخودش برای خود شما...خود هاتون باهم برابر نیست...ولی شنیدن،شنیده های دیگران از اون عطر به نظرم خیلی شیرین...و من لذت میبرم ازشون...
۲۶ آذر ۹۶
4 تشکر شده توسط :
 • میلاد avatar
 • سلطان عطربازهای ایران و توران avatar
 • رضا تبریزیان avatar
 • رضا قهرمانی avatar

آقای ایکاروس
کامنت شما در مورد اپوس 9 عالی بود و حس میکنم حق مطلب در مورد اون عطر ادا شد ولی در مورد اپوس 8 نظری ندادین من خودم شدیدا اپوس 8 رو میپسندم بوی بهشت و بوی عشق و آرامش و ازش میگیرم خیلی دوست دارم نظر شما رو بدونم در مورد پخشش اصلا نوع رایحه ش  صفحه ی اپوس 8 نظر استادانه ی شما رو شدیدا کم داره ممنون میشم در مورد اپوس 8 هم مثل اپوس 9 نظرتونو بذارید مرسی
۰۵ تیر ۹۵

کاش این برند ماله یه کشور غیر عربی بود.
۳۰ فروردین ۹۵

آخه چه فرقی میکنه مهم اینه که یه عطر کامل و به تمام معناست من این عطر و دارم اصلا یه چیز دیگه ست مخصوصا بعد از نیم ساعت کیفیت عالی پخش بو عالی تعداد نت ها زیاد بسیار رسمی و شیک دیگه مگه آدم چی میخواد متاسفانه خیلی از مردم ما دارن به سمت نژاد پرستی میرن من یک ایرانیم اما واقعا از تعصبات تند روی ایرانی ها ناراحت میشم از نژاد آریایی و فرهنگ ایرانی دارن ابزار درست میکنن برای ارضای خودشیفتگی و عنوان نژاد برتر ونژادپرستی بهتره به خودمون بیایم روسیه ضربه های زیادی در گذشته به ما ایرانیا زده اما الان بهترین دوست ماست آیا ما اگه بفهمیم یه عطر روسیه نمیخریمش؟ همه ی آدما برابرند و من بسیار خوشحالم و افتخار میکنم که این عطر و تو کلکسیونم دارم در یک کلام محشره حالا هر جایی ساختتش فقط به طراحش و کارخونه ش تبریک میگم
۳۰ فروردین ۹۵

چرا؟!!!!!!!!! دوست عزیز لطفا با ذهنیت منفی در مورد هیچ چیزی تو این عالم هستی قضاوت نکنین اول کاملا شناخت داشته باشین بعد قضاوت.
۰۸ بهمن ۹۶

زمانی که افکار در محاصره برتری نژاد محدود میشود، قلم در عین سفاهت لاف فصاحت میزند
این دیدگاه سابق من در مورد این خانه بود بدون حتی بوییدن یک اثر از آن 
 دوست من خواهشا دیدگاه هنر و ذوق را در حیطه مرز و نژاد محصور نکنیم 
منِ مبتدی دوستانه به شما دوست گرامی میگم( بعد تست حدود نه کار از این خانه که داشتم ) بی تصور ببویید تا خوب تر بگویید
چیزی را به خاطر نژادش نکوبید 
هر چند کارهای امواج صرفا عربی نیستند اما اگر نامی ایتالیایی یا فرانسوی داشت آیا اسطوره نمی کردیمش؟
بماند که عیب های این خانه گاه در حب و بغض ها نادیده و دیده تر میشود 
موفق و موید باشید 
۰۹ بهمن ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • مهدی avatar

سلام،آقای ایکاروس لطفا بنده رو هم راهنمایی کنید از بین این ۵ گزینه کدام بهتر می بینید.opus 8,carnal flower,roja dave scandal,supreme bouquet,tuberosa profumum roma واسه هدیه دادن به مادرم بود.نظر شخصه با تجربه مثل شما برام خیلی مهمه با ارزش اگه میشه با جزیئات راهنمایم کنید.ممنون میشم.
۱۵ اسفند ۹۴

carnal flower از برند فردریک مال
۱۶ اسفند ۹۴

به به سيد عزيز. چشممون به حضور شما منور شد. ارادت آقا

احسان جان هموني كه سيد جان فرمودن. 
۱۶ اسفند ۹۴

بنده جسارت كنم و چند نكته رو ضميمه كنم شايد به كمك دوستان بياد يك زماني.
خانم هاي ميانسال به بالا به مرور با پديده منوپوز روبرو ميشن كه سطح آندروژن ها در گردش خونشون كاهش پيدا ميكنه. نتيجه ش هم ميشه گرگرفتگي و كاهش تحمل گرما. 
عطرهايي كه بيسشون گرمه گزينه هاي مناسبي براي اين افراد نيستن. مريم در كارنال فلاور كه عالي و با كيفيتم هست گرمه. تا انتهاي بهار با طراوته اما در شروع تابستان اذيت ميكنه. ولي با اين حال گزينه خوبيه از بين گزينه هاي شما به لحاظ لوكس بودن رايحه و وقار و متانت بالا.

Scandal supreme roja dove: اگه والده گرامي دنبال كار كلاسيك باشن كه بخوان شخصيت يك خانم مدير و ارشد رو در محيط كاري يا اجتماعيشون به ديگران تحميل كنن اينكار فوق العاديت. رايحه جوانه ي گندم تازه در كنار اسطوخودوس كه به ياس و ليموي خيلي خنك و سرد اضافه ميشه يه تركيب گرم و شيك و جا افتاده رو ميسازه. كسي از خريدش پشيمان نميشه. پخش بوش به پاي كارنال نميرسه اما بازم خيلي خوبه(و فكر ميكنم براي يك خانم ميانسال اين كه پخش بو خيلي بالانباشه منطقيه) . كاملا بهاري تابستانيه و كار شاخصيه. من يه سمپل پنج ميل ازش داشتم و هميشه وسوسه م ميكنه خودشو بخرم. 
اپوس رو دوستان به كرات راجع بهش صحبت كردن. 

شخصا اگر گزينه هام اين بود براي مادرم هر دو رو بر ميداشتم. ولي اگر اجباري در كار باشه همونطور مه سيد عزيز هم به درستي اشاره كردن اولي . 
منتها من بك نكته رو توضيح دادم؛ اگر جايگاه شغلي و كاريشون به گونه ايه كه بايستي به مجموعه ي بزرگي اشراف و تسلط داشته باشن بايد از عطري كلاسيك استفاده كنن . در اينصورت روژا داو قطعا گزينه بهتريه. در غير اينصورت كارنال. 

۱۶ اسفند ۹۴

سلام خدمت مدیریت عطرافشان وسلام به آقای ایکاروس عزیز میخواستم برای مادرم٬با در نظر گرفتن پخش و ماندگاری بالا کدام گزینه بهتر می بینید. اپوس ۸،کارنال فلاور،سوپریم بوکه،روژا داو سکندال،توبروسا پرفوم روما.چون مادرم عاشق روایح گلی وجدا از این گزینه ها بهترین کار گلی از نظر شما کدومه،خواهشن راجبه این ۵ عطر با جزیئات بنده رو راهنمایی کنید٬قیمت اصلا مهم نیست.
۱۵ اسفند ۹۴

از سحر عزیزم یه سوال دارم سحرجان شما خیلی خوب روحیه ی عطرا رو میشناسی یه بارم ازتون سوال کردم من عاشق این عطر (البته نت میانی و پایانی) هستم و آرمانی کد پرفیوم اینا بهترین عطرای منن کلا عطر عسلی و ادویه ای میپسندم شما چند تا عطر به من پیشنهاد کردین مثل ایفوریا گلد که خیلی عسلی زننده بود(از نظر من) لانکوم هیپنوسنسز که خریدمش اما پخش بو نداره اصلا خیلی ضعیف تر از ارمانی کد هست میشا جان به من مارما رو پیشنهاد کردن که با هزار بدبختی پیداش کردم و خریدم اما عین بلک ارکیده فضاش تاریکه میدونین هر عطری منو جذب خودش نمیکنه (متاسفانه) تعریفاتونو از دیور میدنایت پازیون دیدم پیداشم کردم حول و حوش یک میلیون تومنه تا حالا خیلی هزینه ی عطر دادم ولی گمشده مو پیدا نکردم دیگه تصمیم گرفتم سمت عطر نرم هر کی هرچی پیشنهاد میکنه یه جای کار میلنگه ولی باز خواستم آخرین تلاشمو بکنم و از شما بپرسم یه عطری بهم پیشنهاد کن غلیظ باشه عسلی ادویه ای گلی چوبی با پخش بوی انفجاری یه عطر که هم خوشبویی و عسلی آرمانی کد و داشته باشه هم غلظت و ادویه وگلی بودن اپوس8 و هم چوبی و نافذ باشه یه جورایی آخر عطر باشه شاید باور نکنی که این کامنتم آخرین شانسیه که دارم امتحان میکنم خیلی ازت ممنون میشم که درست راهنماییم کنی
۱۰ اسفند ۹۴

به زیبـا
من تا الآن هـم اشتباه راهنمایی نکرده بودم؛ شمـا فرمودین عطر عسل دار میخواین، من هم پایونیر عطرهای عسلی رو بهتون معرفی کردم. 
عطرهای یاس دار یا بهارنارنج دار شیرین غیرکلاسیک رو امتحان کنید ؛ حالا یا با عسل، یا بدون عسل . ترجیحاً کـارهای وانیل دار رو هم امتحان کنید.
این بار پیشنهادات من اینا هستن:
Cacharel Scarlett 
L'Instant de Guerlain
Thierry Mugler Alien****
Jean Paul Gaultier Classique
Lady Million Eau de Toilette
حتی Burberry Brit
حتی Ange ou Demon Givenchy
گمشده ی شما حتماً تا الآن تولید شده .. باید صبر به خرج بدین برای پیدا کردنش ! 
من تا الآن کالکشن لایبرری امواج رو تست نکردم و ایده ای در مورد اپوس 8 ندارم متاسفانه !


۱۰ اسفند ۹۴

 به سحر عزيزم 
واقعا از اينكه انقد وقت گذاشتي ممنونم بين كارايي كهزگفتين الين و دارم جين پل كلاسيك سمپل شو گرفتم نتونستم حتي تحملش كنم ليدي ميليون داشتم البته خودشو نه ادو تويلت شو اصلا پخش بو نداشت لاينستنت د گرلن برام بوي زيارتگاه داره ( تست كردم) ولي اوناي ديگه رو نه تست نداشتم واقعا يه وقتايي حس ميكنم مشكل از منه كه هر چيزي رو نميپسندم ببين عزيزم من ادكلناي قديمي كه خيلي بوش مست كننده بود و بوش تا چند متري ميرفت و دوست داشتم ولي ادكلناي الان خيلي بي جونن اصلا نه غلظت دارن نه پخش فقط الكي ازشون تعريف ميشه و الكي يه عطر و بت ميكنن بعد كه ميرم ميخرم ميبينم همچينم تعريفي نبود مثلا همين الانش دارم به ميدنايت پازيون دارم فكر ميكنم ميبينم چقد ازش تعريف ميشه ولي نميدونم هموني هست من ميخوام يا نه همون پخش بو و غلظت و داره يا نه من اصلا عطر تند دوست ندارم ولي چند جا چون دنبال غلظت بودم مجبور شدم عطر تند بگيرم نمونه ش همين اپوس٨ نت ابتداييش واقعا تند و عربي و تيز و سردرد آوره من همش اونو اول به لباسم ميزنم بعد يك ساعت لباسمو ميپوشم تا ملايم بشه و نت مياني شو بگيره به خودش به هرحال خيلي خيلي خيلي ازت ممنونم كه به من و بقيه ي دوستان كمك ميكني تا عطر دلخواهشونو پيدا كنن بازم اگه با اين توضيحات من چيزي به ذهنت رسيد خيلي زياد ازت ممنون ميشم بهم بگي مرسي
۱۰ اسفند ۹۴

زیبا جان کار بمبی پیدا کردید؟ (:
دقیقا جمله به جمله حرفات ،حرفای منن.
دوستان ی که addict 2014 رو تست داشتن یا خودشو داشتن لطفا بگن پخش و موندگاریش چقدره؟ مردم از بی جوابی...
۳۰ خرداد ۹۵

به مهلا 
سلام . من 2014 رو تست داشتم اما 2012 رو نه و نمیتونم این دو رو با هم مقایسه کنم. 2014 که من تست کردم پخش و موندگاری خیلی خوبی داشت. قابل قبول و در حد قیمتش. راستی این عطرو به هیچ عنوان بدون تست نگیرین چون بوی سنگین و خاصی داره. ولی به عنوان یه اصل کلی اینو بدونین که دیگه وقت اون رسیده که انتظارات خودتون رو از عطر ها خیلی پایین تر بیارین در مورد ماندگاری و پخش. یه علت مهم و بزرگش هم اینه که نقل هستش که میگن از سال 2011 ; WHO(سازمان بهداشت جهانی) به تمام کارخانه های عطر سازی دستورالعمل داده و اونا رو ملزم کرده که از یه سری از مواد در عطر سازی استفاده نکنن که در سالهای اخیر نظارت رو این مورد افزایش جدی تری پیدا کرده. داستان هم از این قراره که در یه سری ترایال ها و بررسی ها اومدن دیدن که این مواد که به جهت افزایش و پخش بو بیشتر کاربرد دارن یا ذاتا ماندگار وپخش بالا دارن ؛ به شدت باعثپیدایش و یا افزایش آلرژی در بین مصرف کننده ها بخصوص از رده اطفال میشه و بنابراین به تشخیص این سازمان مضر تلقی و استفاده شون غیر قانونیه. واسه همینه که گاها عطر های زیر زمینی خیلی پخش و ماندگاری بهتری دارن چون از استانداردها و فیلتر های WHO عبور نمیکنن.
۳۱ خرداد ۹۵
2 تشکر شده توسط :
 • میلاد avatar
 • azi avatar

سلام به مرضیه ی عزیزم...
واقعا مرسی یه تکون اساسی دادین به کامنتهای عطرای زنونه.
ادیکت رو یه بار تست داشتم فقط بوی دارچین ازش گرفتم.یکی از دوستان گفته بود دفعه ی اول بوی دارچین ازش گرفته ولی بعد نه.منم اونجایی که واسه تست داره خیلی دوره بهم و راستشو بخوای اصلا حالش نیست این همه راه برم دوباره واسه تست.دارچین رو دوست دادم ولی نه اینکه رایحه غالب عطر باشه.میخوام یه عطر شیک و مجلسی بخرم بودجه تا 400 نمیخوام مثه ارگانزا سن بالا باشه.
رایحه ی بلک اوپیوم و پویزن گرل رو دوست دارم ولی یه کم لوسن به نظرم.به درد مهمونی نمیخورن. و از همه مهمتر قوی نیستن.
۳۱ خرداد ۹۵
1 تشکر شده توسط :
 • azi avatar

به مهلای گلم
در مورد ادکت من 2014 شو خریدم و واقعا عطر خوبیه پخششم خوبه نوع پخشش بیشتر سنگینه تا زیاد ولی جز کاراییه که میشه گفت پخش بوش زیاده من خیلی عطر تو این چند وقت خریدم عطرایی که به زور پیداشون کردم و بدون تست فقط خریدمشون درست میگفتن اونایی که پیشنهاد میدادن که پخش بوشون بالاست اما بوی مورد علاقه ی من نبود بیشترشون فقط سنگین بودن ظرافت زنانه شون کم بود و شدیدا منو یاد زیارتگاه مینداختن بیشترشون کار نیش بودن من خودم به شخصه اصلا کارای نیش باهام سازگار نیست من روحیه ی حساسی دارم برعکس چهره و رفتارم که سعی میکنم سنگین و با اعتماد به نفس باشم اما حقیقتم اینطوری نیست و عطر یکی از چیزاییه که نمیتونی به دروغ ازش استفاده کنی یعنی ادمی مثل من نمیتونه عطر مقتدری استفاده کنه با شخصیتش جور در نمیاد و خودش از اون عطر متنفرمیشه عطرای نیش عموما اینطورین زیادی قوی ان نتاش خیلی اعتماد به نفس دارن انگار میگن ما رو ببینید من نت فلانم یا نت فلان مثل فشن شو که هر مانکنی ارائه دهنده ی حرفی از طراحشه و روی فرش قرمز راه میره اگه بهت بگم چه عطرایی و از نیش تست کردم و سمپل شو گرفتم و همون لحظه انداختمش کنار باور نمیکنی عطرایی که خیلیا ارزوشونه فقط یک بار تستش کنن اما به شخصیت من نمیشینه حس میکنم اعتماد به نفسمو در مقابلشون از دست میدم برام ظرافت و زنانه گی ندارن بهم حس خوب پرواز روح و نمیدن بگذریم...ولی تو این عطرایی که خریدم و راضی بودم یکیش فلاور بامب اکستریم بود عطر شیکیه پخششم خوبه فقط اگه بتونی پیداش کنی چون خیلی کمه یکی دیگه شم ارمانی کد سی اینتنس همون مشکیه اونم تلخ و جذابه و زنونه همین امواج اپوس 8 واقعا فوق العاده ست فقط قبل از اینکه لباس بپوشی به لباست بزن بعد از نیم ساعت تنت کن لانکوم لاویست بل و دارم خیلی ازش خوشم نمیاد اما سمپل مدل اینتنس شو گرفتم خیلی قوی تر از اونه تو برنامه م دارم که بخرمش اونم به خاطر همسرجان که عاشقشه البته منم از مدل اینتنسش خوشم میاد
۳۱ خرداد ۹۵
1 تشکر شده توسط :
 • azi avatar

زیبا جان یک دنیا سپاس از پاسخت...
به نظرت ادیکت 2014 بوی دارچین میده؟دوستم که میگفت بوی گل خرزهره میده که من اصلا باهاش موافق نبودم.
۳۱ خرداد ۹۵

سلام مهلا جان ؛ ممنون. دیور ادیکت 100% یه کار دارچینیه. اصلا شک هم نکن. چیزی جز وانیل و دارچین اصلا درش حس نمیشه!! منم دارچینو خیلی دوست دارم ولی به عنوان عطر هرگز. شیک ومجلسی 2 تا کار سراغ دارم هر دو بی نهایت شیک و در عین حال همه پسندن. یکی Belle D' Opium فوق العاده خاص ، شیک و ته مجلسیه. با لباس شب ماکسی تیره که معرکه درمیاد اصن یه وضعی! سن بالا هم اصلا نیست در عین حال. پخشش خیلی خوبه کاملا به چشم میاد موندگاریشم خوب. حسن دیگه ای هم که داره اینه که شدیدا مرد پسنده اما تست کن چون عطر 100% سلیقه ایه. گزینه ی دیگم براتون دیوید یورمن فرگرنس زنانه است که خوشبختانه عطرافشان تسترشو داره ؛ این دنیاش با قبلی خیلی متفاوته ؛ خیلی خیلی زنونه است. نه مثل ارگانزا سن بالا و سنگین ؛ به نظرم گروه سنی اش 30 تا 40 هستش اما کلا عطر های مجلسی عموما یکم سن بالا هستند نمیشه کاریش کرد اما ابدا مسن به نظرم نمیاد. پخش خوبه موندگاریش عالی بخصوص روی لباس. این یکی کاملا گلیه انگار تو باغ گلی. هر دو هم زیر 400.
۰۱ تیر ۹۵

به مهلای عزیزم
ادکت یه عطر ادویه ایه همونطور که میدونی عطرای ادویه ای عموما سنگینن دارچین کمتر از وانیل توش حس میشه در واقع انگار دارچین توی این عطر وظیفه ی تلخ کردن وانیل رو داره در کل عطر مرموزیه به نظرم برای خانومای شیک و مرموز و درونگرا خیلی خوبه از مرضیه جان ممنونم که این عطر و پیشنهاد کردن حتما تستش میکنم البته منظورم پیشنهاد اولشونه در مورد پیشنهاد دوم مرضیه جان که دیویدیورمن فرگرنس بود حتما تستش کن همه پسند نیست بوی مشکش به نظر من بازم میگم به نظر من زیاده اما عطر بسیار باکیفیتیه من خودم دارمش فقط به خاطر کیفیتش خریدم وگرنه دوسش ندارم به این امید خریدمش که یه روزی شاید دوسش داشته باشم چون حیف بود عطر به این با کیفیتی و نداشته باشم نت هاش واقعا عالین اما به هرحال یه پیشنهاد دیگه هم دارم من سمپلش و گرفتم و همین امروز تست کردم از برند استندهال عطر الکسیر نویر خیلی عالیه منو یاد بستنی وانیلی های قدیمی انداخت انگار داری تو یه گلفروشی داری یه بستنی قیفی وانیلی با روکش شکلات میخوری اونم شکلات تلخ که تلخیش خیلی ملایم و نامحسوسه پخششم خیلی زیاده خوشبو و خوردنی لوند و پر عشوه حتما تستش کن گلم منم تصمیم گرفتم پیشنهاد اول مرضیه جان رو حتما تست کن با این توصیفات واقعا وسوسه شدم
۰۱ تیر ۹۵

ممنون از مرضیه ی عزیز و زیبا جان.دیوید یور من رو تست کردم ازش خوشم نیومد.بوی الکل شدید میداد.
۰۲ تیر ۹۵

باسلام 
من اینکار رو تست کردم ولی به نظرم طبق گفته ی سید بیشتر بکار خانمها میاد تا مردان 
من در بیس نت این کار تا اخر همه بوی گل یاس و شکوفه ی پرتقال رو احساس کردم بجز تاپ نت این کارکه یکم تندو تا حدودی تیز هست کلا بیشتر بوی گلها این کلن را یاری میکنه 
و در ظمن طبق مشامه من پخش خیلی بالایی نداره ولی واقعا ماندگاری خوبی داره 
۲۶ بهمن ۹۴

اولش که تست کردم بدم اومد فروشنده بهم گفت حداقل سمپلش و ببر گفتم نه بابا خیلی عربیه دوست ندارم اومدم خونه مانتومو که این عطر روش تست شده بود اندانختم کنار صبح که خواستم بپوشمش حس کردم یه بوی خوبی داره همراهیم میکنه شالیمار اینیشیال و رو خودم خالی کردم و رفتم سرکار هی گفتم چرا شالیمار بوش عوض شده چه گل خوشبویی هی مانتومو بو میکردم میدیدم بوی شالیماره سرمو بلند میکردم یه بویی شبیه گل های بهشتی به مشامم میرسید یک آن رو استینمو بو کردم یادم اومد که روز قبل یه پاف از این عطر و رو استین مانتوم تست کردم و این یه پافه که 10 پاف شالیمار اینیشیال و پوشونده بسیار عالی بسیار عالی دوستای گلم همتون تست کردین اما اونایی حس رضایت دارن که بهش زمان دادن خواهشا بهش زمان بدین ببینید چه لحظات با شکوهی و براتون میسازه حتما خودشو خواهم خرید
۱۸ بهمن ۹۴

من اين ادكلن رو تقريبا دوماهه دارم،بوو ماندگاري وپخش عالي داره ،وبنظرم بهترين ادكلنيه كه تاحالاخريدم وبوش ملايم هست وخسته كننده نيست،فقط بهتره به گردن يا بالاي لباس نزنين،چون بنظرم دراينصورت باعث سردردميشه
۱۷ آبان ۹۴

درست موقعی که کلام حالتی غیر محترمانه به خود می گرفت... کسی پیدا میشه اسم مکه رو میان میکشه!!!
به هرحال این مکان جایگاه خودشوداره در دل هر مسلمون..
۱۴ آبان ۹۴

با نظر شما کاملا موافقم !
یکی از همون دوستان گفتن حتی تستش هم نکنید !!! ...
۱۵ آبان ۹۴
لطفا جهت درج نظر وارد سایت شوید و یا در سایت عضو شوید.
راهنمایی ثبت نظر :
* از ثبت نظر تبلیغاتی یا نظرات اصلی (غیر پاسخ) غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.
** نظراتی که خلاف قوانین درج نظر هستند حذف می شوند.
*** قوانین مربوط به درج نظر را از اینجا می توانید مشاهده نمایید.
تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.