• Epic for Men-آمواج اپیک مردانه (آمواژ ایپیک)
 • Epic for Men-آمواج اپیک مردانه (آمواژ ایپیک)
 • Epic for Men-آمواج اپیک مردانه (آمواژ ایپیک)
 • Epic for Men-آمواج اپیک مردانه (آمواژ ایپیک)
 • Epic for Men-آمواج اپیک مردانه (آمواژ ایپیک)

Epic for Men

آمواج اپیک مردانه (آمواژ ایپیک)
مردانه
مشخصات رایحه
گروه بویایی: شرقی چوبی
عطار: راندا هممی
طبع: گرم
مشخصات تولید
نام برند: آمواج
کشور مبدأ: عمان
سال تولید: ۲۰۰۸
 • عاشقشم
  16
 • می پسندم
  23
 • نمی پسندم
  6
 • - 25 سال
  1
 • + 25 سال
  14
 • + 45 سال
  2
 • روزانه
  2
 • رسمی
  11
تعداد رای های ثبت شده : ۷۵
امضای من
۱
باید تست کنم
۲۱
در برنامه خرید
۲

ترکیبات اعلام شده

جوز فلفل صورتی هل زیرهزعفران صمغ کندر
شمعدانی صمغ درختچه مر
روایح دودیچوب صندل سفید چرم مشک فیبر بیدسترانبوته وحشی جاوی سدر عودنعناع هندی

توضیحات

برند : آمواج

محصول برند گران قیمت آمواج که با نام اپیک عرضه شده است. این محصول همچون نسخه زنانه اپیک در رنگ سبز تولید شده اما رنگ جعبه متفاوت است.

اپیک از رایحه‌ای گرم و تلخ برخوردار است. عطرافشان این محصول سال 2009 را به شما عزیزان تقدیم می‌نماید.

 

نمره کاربران

Epic for Men-آمواج اپیک مردانه (آمواژ ایپیک)
رایحه
۷.۹
8 رای
ماندگاری
۸.۷
52 رای
پخش بو
۸.۶
48 رای
طراحی شیشه
۹.۴
8 رای

نظرات کاربران (۲۳۳ نظر)

راهنمایی مطالعه نظرات :
* نظرات اصلی که بدون خط آبی هستند نظرات مرتبط با محصول می باشند. نظرات پاسخ که با خط آبی هستند ممکن است از بحث در مورد این ادکلن فراتر رفته باشند.
** برای مطالعه نظراتی که صرفا مرتبط با این محصول هستند نظرات اصلی را مطالعه نمایید.
پاسخ ها را رد کن

واقعا برند آمواج جاى خود را در بازار باز كرده است وقتى براى اولين بار اين عطر را استفاده كردم حسى بى نظير داشتم طوريكه بالانس و تعادل بين روايح واقعا برام دلپذير بود نت هاى ابتدايى در حد بسياركم شيرين و انتهايى تلخ 
بوى جوز هندى و روايح دودى به همراه چرم و صمغ كندر و عود تركيب بى نظيرى آفريده كه اپيك نام گرفته 
قطعا از توسكان ليدر بهتر و متعادل تره و نت هاى پايانى در اپيك محشره 
عطرى ديگر كه روايح دودى ،عود ، چرمى ، صمغ كندر در آن مشهوده و بسيار ماندگارى بالايى داره طورى كه اصلا 
ازت جدا نمى شه Boadicea the Victorious complex كه البته اين كار با اين ماندگارى بسيار بالا تعادل اپيك را نداره و روايح دودى بسيار غالبه 

اين عطر بدون شك قابليت بلايند باى دارد
۲۶ دی ۹۶
3 تشکر شده توسط :
 • ralph avatar
 • آرین avatar
 • كامبيز غيور avatar

حماسه
تا حالا شده در میان تمام هیاهوهای فکری کنترل تلویزیون رو دست گرفته باشید و مدام میون شبکه ها بچرخید 
بهت میگن رد نکن همینجا خوبه 
شبکه نمایش 
آخرین سامورایی 
وسط فیلم تو گیر ودار سانسور و داستان و جنگ 
کی به کیه 
تام کروز چی می‌خواد اونجا 
بابا ولش کن 
داستان کسانی که روح و منطقشون با سادگی عجیب شده و با تم بالزامیک جوبیلیشن پرواز می‌کنند این کار انگار ی سانسور داره 
پیچیده تر اما انگار ناقص تر 
حماسه رو بی ح تصور کن انگار 
اما اگه از کویق اوتامن به اینکار رسیدی و با تم چرم و دود حال میکنی ابن همون نعره رد نکن اینجا خوبه هست 
نقش چرم و دود و مشک و غیره من رو یاد هشت نفرت انگیز تارانتینو میندازه یا هم دار و دسته نیویورکی ها 
این که میگم نفرت انگیز نه نفرت من از این هاست که اتفاقا از این ها خوشم میاد 
از این بابت که پیشبرد سناریو طبع منو اقناع نمیکنه 
حماسه از همه جهت باید حماسه باشه 
این شلوغ کاری و الزایمر مصلحتی نت و تغییر سکانس رو نمیتونم دوست داشته باشم و نمیتونم هم متنفر باشم 
۲۰ دی ۹۶

بوی عطر اپیک امواج فضا را پر کرده؛ الآن که داری این نوشته رو می‌خونی، من چندساعت قبلش از اتاق زده‌م بیرون. اما پیش از بیرون‌زدن، هرچه رد و نشون رو که باید بیایی و ببینی یه‌روز، از بین برده‌م. همه‌‌جا رو جمع‌وجور کرده‌م، اثر انگشت‌ رو پاک کرده‌م، گل‌دون شکسته رو از جلوی چشم برداشته‌م، و هرچی هارد و فلش بوده فُرمت کرده‌م. و عکس‌های قدیمی رو هم فرستاده‌م به دنیای عدم. مونده یه اتاق جمع‌وجور، که یه جنازه وسطش افتاده که از رگ‌هاش داره خون می‌‌باره. 

با یه تیغ موکت‌بُر توی جیب، زد‌ه‌م از خونه بیرون، و الآن که تو این‌جا رو داری می‌خونی، دارم سعی می‌کنم عین تو فیلما، زنگ بزنم به یه شماره‌ای و بگم «یه گروه نظافت‌چی بفرستین به اتاق شصت و چهل. تمام!» و گوشی رو بگذارم و سیگارم رو روشن کنم، و برم توی افق دورشم که دیگه رفته باشم. اما ام‌روز، آخرین مهلت پرداخت قبض موبایل بوده و من یادم رفته و خطم یه‌طرفه شده؛ پس حالا که داری این‌جا رو می‌خونی، من نتونسته‌م زنگ بزنم به یه شماره‌ای و بگم «یه‌ گروه نظافت‌چی‌ بفرستین به اتاق..» 

و به‌شکل خیلی شرم‌ساری، برگشته‌م به اتاقم و نشسته‌م پشت سیستم و به اون جنازه خیره شده‌م و دارم به‌ش می‌گم «پاشو خودت رو جمع کن بی‌چاره! ما باز شکست خوردیم؛ این‌دفعه از مخابرات». و تو، که دقیقن هم‌الآن این نوشته رو نمی‌خونی و با دوستات شیتان فیتان رفتی جشنواره فیلم، برای خودت زمزمه نمی‌کنی که «نه.. نه.. لعنتی! این، اون پسری که من می‌شناختم نیست دیگه. ناتوان نبود، که شده، خنگ نبود، که شده. اون آدم، اون پسری که همیشه می‌تونست، دیگه واسه من مُرده...» پس حق داری که زنگ نزنی به یه شماره‌ای و بگی «یه گروه نظافت‌چی بفرستین به اتاق... تمام!»
۱۵ دی ۹۶

[...]
امیدوارم مدیرم با ما راه بیاد و نظرمو پاک نکنه.
با تشکر
۲۶ آبان ۹۶
پاسخ مدیر : به قوانین سایت احترام بگذارید.

پاک شد
۲۷ آبان ۹۶

وقتی در کوچه عربا فروشگاهی عطر گران قیمت کلایو کریستین ۸۰۰ دلاری را با بدنه آش و لاش و در ِ درپیت که بهش زار می‌زنه به نام تستر می‌دهند ۶۰۰ هزار تومان شما توقع دارید اپیک عطر حماسی و شاه بیت غزل‌های امواج بوی خزینه و صابون نخل ندهد؟ خودایا توبه! حالا دلتان را با ۴۸۰ هزار تومانی که بابتش دادید خوش کنید! اگر امواج شما که بوی حموم نمور خونه مادر بزرگ و صابون نخل می‌دهد اصل نباشد حتمن اپیک امواج ما عطر صوفیانه و عرفانی اثر سترگ راندا حمامی با آن همه پیچ و تاب که نه بوی خزینه می‌دهد و نه بوی صابون گلنار قلابی است! 
۲۶ آبان ۹۶

دوست عزیز سلام
و دمت گرم خیلی خوب و جانانه گفتی!
۲۶ آبان ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • سلطان عطربازهای ایران و توران avatar
 • نیما ازادی avatar

دوستان عزیزم
اگر فروشنده عطری را گران میفروشد لزوما" اصل نیست و اگر ارزان میفروشد لزوما" فیک نیست. 
قیمت عطر با محل خرید و فروشگاه رابطه مستقیم دارد. برای مثال فروشگاه ه در میدان آرژانتین تهران یا فروشگاه زنجیره ای س عطرها را تا 2 برابر قیمت اصلی میفروشند.(اگر به حرف بنده شک دارید این گوی و این میدان، کافیست همین حالا با شعب این فروشگاه ها تماس تلفنی برقرار کنید و عطر مورد نظرتان را قیمت کنید).
بنده به عینه دیدم که عطر الفکتیو استودیو کلوز آپ که در فروشگاه های اینترنتی 530 هزار تومان قیمت داشت در بازار تهران به قیمت 365 تومان موجود بود و بنده آن را خریدم. (به صورت شرکتی ودارای برچسب اصالت بود و در سایت ttac اصالت کالا را کنترل کردم). به دوستان در گروه تلگرام آدرس فروشگاه رو دادم و یکی از دوستان از شهرستان تشریف بردند و خودشون تفاوت قیمت را دیدند.
در ضمن دوستان عطر باز قطعا" توانایی تشخیص عطر اصل از فیک را دارند، چون بار اول نیست که عطر میخرند.
۲۶ آبان ۹۶

خب برسیم به قسمت خنده دار و تأسف بار داستان
الان با این فروشگاه زنجیره ای در خیابان فرشته تماس گرفتم. حدس بزنید کلوز آپ چند؟ در کمال تعجب 564 تومن ناقابل!
کارلایل چند؟ 966 تومن!!
بابا بیخیال، کلوزآپ 365 خریدم، کارلایل 580 تومن خریدن دوستام! مارو گرفتی؟!! با این پولا 2 3 شیشه عطر میخرم من!
۲۶ آبان ۹۶

سلام خدمت همه عزیزان
ضمن تسلیت ایام شهادت آقا امامه مجتبی (ع) و حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) و همچنین ولی نعمت ما ایرانیان آقا علی بن موسی الرضا (ع)
در باب صحبت دوسته عزیزم تجربه ثابت کرده وقتی بنده حقیر مطلبی عرض میکنم و افرادی مخالفت میکنن بعدا از همراهی با ما باز میمونن و متاسفانه ما از فیض زیارتشون محروم میشیم به زیبایی پویا جان پاسخ دادن شاید کسی عطر پونصد تومنی را یک میلیون یا هرچی به شما فروخته قرار نیست کسانی که کالا را به قیمت واقعیه خودش میخرن تقلبی خر باشن یا به قول شما اوراقشو بخرن من با بسته بندی عالی و بچ کد معتبر خریداری کردم شاید شما به تازگی با مقوله عطر آشنا شدید و از این موارد اطلاع کمتری دارید ولی آمواژ اپیک شباهت زیادی به صابون نخل داره دیدم همین پایین دوستی اشاره داشتند به این نکته که شدیدا با برخوردی نا مناسب روبرو شدند بنده هم به خیلی از عطرهای مورد علاقم نقد شد تا اونجایی که میدونستم نقد وارد شده اشتباهه سعی کردم به خوبی برخورد کنم و اون شخصو متقاعد کنم و وقتی حق با اون شخص بود میپذیرفتم نقدهایی بعضا بی محتوا که وقتی با برهان روبرو میشدند ناچارا از اسم جناب ایکاروس سو استفاده میکردند و با حضور مجدد ایشون در سایت دیگه حضور ندارن ان شاءالله شما هم چند سال که از عطر باز شدنتون گذشت متوجه خواهید شد کانالهایی برای خرید مناسب عطر هم هست من خودم مطرح کردم اینترلود بوی پلاستیک سوخته میده و شخصا در پروفایلم ببینید از عطرهای مورد علاقه منه ممویر بوی موهیتو میده و الانم میگم اپیک بویی شبیه به صابون نخل داره و این عطرهارو من تجربه استفاده دارم شاید شما تجربه استفادتون کمتر از من باشه ولی هل زیره صمغ به همراه سدر و خزه ترکیبی سنتی از عطر میسازن و پچولی و رایحه چوبیه این عطر وقتی در لایه ای از فضای دودی قرار میگیره ناخوداگاه ذهنو به سمت حمامهای عربی ایرانی قدیمی میبره و البته نقطه ضعف نیست جناب ایکاروس انصافا در نقد عطرها بی نظیرن و اگر دقت کنید به عطرهایی که ایشون امتیازات بالا میدن عطرهایی هستند با تم طبیعت و بوهایی که بیشتر طبیعین انسان وقتی رشد میکنه که تحمل نقد رو در خودش بالا ببره 
در جوار حرم رضوی دعاگوی همه شما عزیزان هستم روزتون بخیر یا علی مدد
۲۶ آبان ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • nima avatar

با احترام فراوان به سلطان عطر بازها و جناب کبیری عزیز
از حق نگذریم بنده فکر میکنم پرفیومر عزیز عطر باز با تجربه ای هستند و حداقل حداقل 100 شیشه عطر دارند که شاید خیلی خیلی بیشتر از این تعداد هم داشته باشند(مطمئن هستم ایشون از بنده با تجربه تر هستند و همیشه بهشون احترام میزارم)
فکر نمیکنم ایشون عطر فیک رو تشخیص نده.
در مورد آمواژ هم این برند واقعا" قوی هستش و بنده Myths و اینترلود رو تست داشتم که هردو کار بسیار حرفه ای هستند، اما نظرات افراد مختلف با همدیگه فرق میکنه قطعا".
باز هم احترام به هر 3 دوست عزیزم.
۲۶ آبان ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • nima avatar

با سلام خدمت دوستان عزیز، 
من فکر میکنم مشکل اینجا فقط سو تعبیری هست که از حرف جناب پرفیومر شده. منظور ایشون از تشبیه به صابون نخل فقط دادن یه رفرنس ذهنی به خواننده ای هست که هنوز عطرو بو نکرده وگرنه خود ایشون در ادامه میگن عطر خوبیه و حتی پول دادن یه شیشه ازش خریدن. منم در مورد خاطرات یک رهگذر از برند Imaginary Authors گفتم که بوی خاک اره میده. خود آقای کبیری در مورد تاور 3 که میدونم از کارهای محبوبشون هست گفتن بوی گازوییل میده. این رفرنسها برای کمک به بقیه است وگرنه هیچکدوم ما برای صابون نخل و خاک اره و گازوییل هزینه یه عطرو نیشو نمیدیم.
در مورد خرید 480 هم اصلا عجیب نیست. قیمت 600 تومن رو خود دوستان اشاره کردن بهش و فرقشون فقط 120 تومنه. همین الان سایت معتبری هست که اینترلود رو 500 قیمت گذاشته و تازه این قیمت عمومیش هست وگرنه هر فروشنده ای (چه فیزیکی و چه مجازی) به مشتریهای ثابتش تخفیفهای خوبی میده. 
با احترام به همه بزرگواران واقعا فکر نمیکنم دلیلی داشته باشه سر یه سوتعبیر کامنتینگ سایت رو شلوغ کنیم.
۲۶ آبان ۹۶
6 تشکر شده توسط :
 • حسن کبیری avatar
 • علی avatar
 • مهدی avatar
 • nima avatar
 • مهدی avatar
 • پویا avatar

درود بر پویا و م س عزیزم
مثل همیشه هر دو دوسته گلم عالی و جامع فرمودند من شخصا سعی میکنم آماتورترین برداشتم از هر عطر و ارائه کنم که همه عزیزان بتونن استفاده کنن مثلا جناب ایکاروس پویا م س لطفی بقیه عزیزانه حرفه ای خودشون بهترین برداشتهارو از عطر دارن ادکلن اپیک و م س جان از خانمی به نام شارلوت هدیه گرفتم که ایشون انگلیسی تبار بودند و چون اطلاع داشتند من عطر دوست دارم در یکی از سفرهاشون اینو برای من خریدند من هم خودم مجددا برای روز پدر یکی به پدرم هدیه دادم وقتی این عطر و هدیه گرفتم اون خانم گفت در حمامی در شیراز مشابه این بو را استشمام کردمو خیلی دوسش داشتم من با هزار مشقت از خانواده خواستم چند عدد صابون نخل واسم بفرستند و وقتی اونارو دادم بهش واقعا ذوق کرد این شباهت نقطه ضعف نیست به نظر من شباهت کمه آکاستر به گلاب نقطه ضعفه هر چند خیلی کم و ناملموس باشه [...]
۲۶ آبان ۹۶
پاسخ مدیر : لطفا تبلیغ تکرار نشه

سلام 
در خصوص نظر جناب پرفیومر در مورد این عطر و شباهتی که قائل شدند و بوی صابونی که فرمودند بعضی از کاربران اکشن گرفتند و برآشفتند! ! صرف نظر از اینکه شاید چنین بویی به شامه دیگری استشمام نشود اما دلیل هم نمیشود اینگونه به ایشون تاختن ! در ادامه جناب م.س گرامی به درستی اشاره کردند که اینکه جهت بهتر شناساندن فضای عطری به خیلی تازه کاران اینگونه تشبیهاتی هم میشود چه بسا که خود منتقدان این نظر جناب پرفیومر بارها تعبیراتی به کار بردند بس عجیب و غریب و به دور از فضای عطر مربوطه! اما نظرشان این بوده حالا چطور میشود به دیگران می تازند ؟؟! در مورد قیمت هم گمان نکنم 600 تا 480 تومان فاصله ای نجومی داشته باشد و چنین رقمی به دور از باور نیست ...
چه خوب که دیگران گاهی نگاهی به نظرات خودشان بیناندازند بعد این گونه بتازند به دیگر کاربران. باشد که در جهت ارتقای یکدیگر بکوشیم در فضایی آکنده از احترام 
۲۶ آبان ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • رضا تبریزیان avatar
 • perfumer avatar

باسلام اقای کبیری گل
اقا حسن خواستم این پرفیوم رو دوباره تمدید کنم در لیستی که عطرافشان از فروشگاه ها داده فروشگاهی هست که قیمت اون رو 6.43.500 زد«قیمت رو تایپ کردم تا هم پست حذف نشه هم مستقیم نام فروشگاه برده نشه» خواستم ببینم شما تا الان از این فروشگاه این پرفیوم رو تهیه کردید چون در چند پست قبلیتون گفته بودید که قیمت 600 تومان برای این پرفیوم درست نیست و خودتون هم که با این فی تهیه کرده بودید فیک بوده...
ممنون میشم پاسخ بدید
۲۵ آبان ۹۶

سلام محمد عزیز
آقا من بعد از اون خرید فیک پارسال شبیه مار گزیده ای شدم که از ریسمان سیاه و سفید میترسه......خخخخخخخخ
شما از همون کسی که شماره ش رو بت دادم تهیه کنید.قیمت حدود همین ۶۰۰ تومن میده.
اگر هم بش سفارش دادی بش بگو که به من سلامت رو برسونه چون یک بار بش گفتم که مشتری به نام محمد ،شماره تلفنت رو بش دادم و گفت: من مشتری بنام محمد زیاد دارم فامیلش رو بم بگو.
قربانت و یا حق 
۲۵ آبان ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • Mohammad avatar

سلام خدمت دو دوسته گرامی
این عطر بوی حمامهای قدیمو میده شاید کمی بوی صابون نخل عطر خوبیه و لازمه عرض کنم اصله اصله این کارو 480 تهیه کردم
۲۵ آبان ۹۶

این عطر و تست کردم.پخش بو و ماندگاری بالایی داره ولی اصلا به قیمتش نمی ارزه.یاده حموم خونه مادر بزرگم افتادم.دقیقا بوی صابون نخل میده
۱۷ مهر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • محمد صالحی avatar

صابون نخل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۱۷ مهر ۹۶

محمد صالحی عزیز . تعداد کمی از کار های این برند واقعا ارزشمندند که اپیک یکی از بهترین های آن است. به قول محمد عزیز آخه صابون نخل !!!!
۱۷ مهر ۹۶

شما مطمئنی کاری که تست کردی اپیک آمواژ بوده؟ مثلاً وتیور گرلن نبود؟
اون از کامنت دیشب که بنتلی اینتنس با دیور هوم اینتنس تشبیه شد و این هم امشب که اپیک آمواژ به صابون نخل.......
خخخخخخخخخخخخ
یعنی خدا وکیلی نمیدونم بخندم یا عصبانی بشم......
به هر حال دوست عزیز ،برند آمواج بزرگتر و عظیم تر از این حرفها و نظرات مثل شماست و هیچ چیز از بزرگی و عظمتش کم نمیکنه!
فقط شما هم کمی ملاحظه کار باش و هر حرفی رو بی ملاحظه و نسنجیده نزن!
با عرض معذرت از دوستان عزیزم محمد و علی لطفی
میترسم همین جور که داریم پیش میریم،فردا بگن آکادی پارما لدر بوی شامپو داروگر میده........خخخخخخخخخخخخ
۱۷ مهر ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • Haddock avatar
 • shantia hejazi avatar

نگید اینطوری توروخدا اپیک کجا صابون کجااااااااااااااااااااااااا
۱۸ مهر ۹۶

خونه ی مادر بزرگه هزار تا قصه داره!
۱۸ مهر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • shantia hejazi avatar

خدایی با این دو تا کامنت حسن کبیری و پویای عزیز خیلی حال کردم. من طرفدار دو آتیشه ی آمواژ نیستم ولی واقعا خیلی سطحش بالا تر از این حرفاست. کولونیا لدر خخخخخخ
۱۸ مهر ۹۶

اقلی کبیری عزیز.فکر کنم شما صابون گلنار و فقط بو کردی.یه بار صابون نخل و بو کن.متوجه حرف من میشی
۱۸ مهر ۹۶

اوخ اوخ
رسیدیم به بحث شیرین صابون گلنار! من میخواستم تیکشو دیشب بندازم حرمت جمع رو نگه داشتم! گفتم زشته! میبینن!
۱۸ مهر ۹۶

به حسن کبیری عزیز
من تقریبا یک ساله که دارم روویو های این سایتو میخونم و واقعا لذت میبرم. با توجه به اینکه ذکر کردین در زمینه ی موسیقی کلاسیک کار کردین میخواستم بدونم عطری هست که شما رو یاد قطعه ای مثل recuerdos de la alhambra اثر francisco tarrega بندازه. من تقریبا زندگیم این قطعه هستش و دوست دارم عطری داشته باشم که منو یاد این بندازه.با تشکر
۲۶ تیر ۹۶

با سلام
ميخواستم بدونم سايت عطرافشان مستقيما عطرها رو ارائه ميكنن يا محلي براي لينك شدن به فروشگاههاي ديگه هست؟ من وقتي وارد صفحه مربوط به يك عطر ميشم در قسمت درج قيمت نام و قيمت فروشگاههاي ديگه نشان داده شده. دوستاني كه اطلاع دارند لطفا راهنمايي بفرمايند. 
۰۴ اسفند ۹۵

سلام ايكاروس عزيز، همچنان از ريويوهاتون استفاده ميكنم و در حال تست كارهاي پيشنهاديتون هستم و ممنونتم،
برا مطب دندانپزشكي چه پيشنهاداتي داريد؟ ، با اينكه خودم شيفته كارهاي نيش و سنگين و خاص هستم ولي با توجه به ارتباط بسيار نزديك دندانپزشك با بيمارحتماً بايستي عطر براي بيمار، هم دلپذير باشه، هم ارام بخش ،و هم غير ازار دهنده، ولي خودم هم كه حدود ١٠ ساعت در مطب هستم رو بايد ارضا كنه،. چه كنم؟ 
۲۸ بهمن ۹۵
لطفا جهت درج نظر وارد سایت شوید و یا در سایت عضو شوید.
راهنمایی ثبت نظر :
* از ثبت نظر تبلیغاتی یا نظرات اصلی (غیر پاسخ) غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.
** نظراتی که خلاف قوانین درج نظر هستند حذف می شوند.
*** قوانین مربوط به درج نظر را از اینجا می توانید مشاهده نمایید.
تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.