دکمه ی تشکر در صفحات شخصی

مدیریت محترم سلام و عرض ادب

قبل از عضویت ، نظرات اساتید میخواندم از صفحات شخصی کمترین کار ، تشکر از ایشان است به فشردن دکمه ی تشکر که مستمع صاحب سخن را بر سر ذوق آورد . لیک امکان تشکر در صفحه ی شخصی میسر نیست و باید حتما لینک به نظر در صفحه ی اصلی کرد که بسیار زمان بر است . دیروز به این فکر کردم که اینهمه آموختم لیک تشکر نکرده ام مثلا از جناب سلطان یا ایکاروس ایضا دیگران در صفحات شخصی . در صفحه ی سلطان که مشغول شدم به تشکر از نظراتی که قبلا مطالعه کرده بودم به نیم که رسیدم دچار درد گردن شدم :)

کاش این امکان در همان صفحات شخصی نیز میسر شود که بسیار اعضا اکنون حضور ندارند لیک آموزه های ایشان در صفحات شخصی ثبت و حاضر است و تشکر کمترین کار است

البته اگر از نظر نرم افزاری قابل حصول باشد

سپاسگذارم نیز عرض خداقوت :)

پاسخ مدیر : سلام عرض ادب و احترام
تشکر از پیشنهاد شما
مورد بررسی می شود و در صورت صلاحید برنامه نویس اضافه می شود

سلام جناب سخی

ببخشید اینجا سوالم رو می پرسم نمیدونستم کجا باید سوال کنم.

یه چند عطر زنونه شیرین (گرم یا خنک) با قیمت مناسب اگر مقدور هست معرفی کنید . ممنون

در پاسخ به حمید کریمی نسب :

سلام جناب سخی

یه چند عطر زنونه شیرین (گرم یا خنک) با قیمت مناسب اگر مقدور هست معرفی کنید . ممنون

سرکار خانم کریمی

عرض سلام و احترام

بسیار کار خوبی کردید . مکان اش اهمیتی ندارد . همین جا خوب است .

اگر سن ، خلقیات ، سلیقه ی پوشش و نوع فعالیت اجتماعی ی شما را میدانستم بهتر میتوانستم کمک حال باشم .

یا اینکه عطر را برای چه منظوری و چه مکانی مد نظر دارید .

اما به هر حال تعدادی را خدمتتان معرفی میکنم . یادداشت کنید و در عطرافشان سرچ و مطالعه کنید . همگی بسیار خوب اند و از نظر قیمتی نیز مناسب اند . من خود عطرهای ارزان اما خوب را دوست تر دارم .

اگر احیانا برای شرایطی خاص مثل مکان یا زمان خاصی نیاز به راهنمایی در خصوص عطرها داشتید من در خدمت ام . میتوانید هر جا که راحتید مثل همین صفحه پرسش بفرمایید . در اسرع وقت پاسخ خواهم داد با کمال میل .

ویکتوریا سکرت بامب شل ( خنک ). اگر احیانا قیمت اش زیاد است میتوانید مشابهین اش را از شرکتهای جانوین و فراگرانس ورد امتحان کنید . 

مابوسین الکسیر پور اله ( گرم )

اجمل رایندراپس ( خنک )

اجمل ساکریفیس فور هر ( گرم )

ماین پور فم ( معتدل )

خسوس دل پوزو هالووین ( خنک )

گس بای مارسیانو ( گرم )

آرماف کلاب د نایت زنانه ( معتدل )

امپر چیفون ( خنک )

جنیفر لوپز استیل ( خنک )

ایو د سیستل سندرلینگ ( معتدل )

لالیک آمیتیس ( معتدل )

ایسی میاکه لئو دیسی پور ( خنک )

ماریا کری فور اور ( خنک )

همگی خوب اند به تضمین من :) و قیمتهای مناسبی هم دارند . حتما صفحاتشان را مطالعه کنید . حتما پس از یادداشت اولویت ها ، تست کنید و حتما از جاهای معتبر مثل عطرافشان خرید کنید . عطرهای تقلبی بسیار زیاد شده اند و از آن هم زیادتر تقلبی ها در عطرهای زنانه است !

میتوانم یک پله بالاتر یا یک پله پایین تر هم معرفی کنم از هر لحاظ . نگران مزاحمت نباشید . من در خدمتم . پرسشی بود بفرمایید .

موفق باشید انشاله

در پاسخ به حمید کریمی نسب :

سلام جناب سخی

و اگر احیانا منظور شما عطرهای شرکتی ی ارزان و مشابه عطرهای گران است ، بفرمایید تا عرض کنم .

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟