Neda.s Neda.s
16
1403/02/16

معرفی سایت فروش دکانت کلاهبردار

سلام دوستای عطرافشانی عزیزم!

مدتها بود اینجا فعالیت نداشتم ولی همیشه از راهنمایی های اعضای عطرافشان استفاده میکنم. 

نمیدونستم کجا مطرح کنم این مسئله رو. فقط عطرافشان به ذهنم رسید و از ادمین تقضا می‌کنم لطف کنن و این مطلب رو پاک نکنن. 

متاسفانه من اخیرا دکانت تهیه کردم و حسابی کلاه سرم رفته!  سایت عطر***ینه اس***تور رو که قبلا دوستان تک و توک اعلام کردن فیک فروش هست، متاسفانه دو میل عطر ازشون خریدم و خب فیک به دستم رسید! ۱۰ میل هم از سایت رو***یال کل***ون خریدم به ارزش ۱ میلیون و ۲۰۰ که اینم فیک بود!

بررسی کردم دیدم مالک سایت رویال... کل...ون و عطر...ینه اس...تور یکی هست. مالک عطر...ینه دیده تقلبش لو رفته، سایت دیگه ای ثبت کرده. تو اینماد چک کنید از آدرس و فامیلی صاحب سایت متوجه میشید. خلاصه که مواظب باشید مثل من تو تله نیفتید!

من که شکایت ثبت کردم و سعی میکنم تا جای ممکن اطلاع‌رسانی کنم ولی خواهش میکنم دوستانی که خرید داشتن و متوجه فیک بودن محصول شدن حتما شکایت ثبت کنن تا این ماجرا مجدد تکرار نشه. 

شکیبا شکیبا
1403/02/16

سلام  یعنی واقعا  این  سایته  هنوز  داره  به  کارش ادامه میده؟

هرسایتی که دکانت  موجود داره نخرید.

اگه عطرافشان  لطف کنه و مینیاتوری و سمپل زیاد بیاره چرا بریم  جای دیگه؟

چه خوب که معرفی کردید ، از پیج اینستاشون معلومه که فیک فروش هستند، چون عطر ها و کلکسیون یک بلاگر عطر خارجی رو پست میکنه 

با درود بر شما

درست میفرمایید و بارها دوستان بابت دریافت دکانت فیک گلایه داشتند و دلیلش اینه که عمده عطرهایی که برای دکانت تو گوگل سرچ میشن حتما یکی از نتایج جستجو عطرینه استور هست و همه عطری هم موجود دارند و عطر دوستان در جستجوی دکانت را ترغیب به خرید می کند. 

راجع به شکایت بگم که اینگونه افراد که به قصد کلاهبرداری کسب و کار راه می اندازند فکر همه جایش را کرده اند و دائما در تماس با وکلای خبره هستند وکلایی که شرافت شغل شان را به پول فروختند و چون مورد عطر هست یعنی کالایی در دسته مواد آرایشی و بهداشتی اثبات اتهام را بسیار مشکل می کند و به جایی می رسد که شاکی پشیمان می شود و از ادامه دادرسی دست می کشد. 

فقط در صورتی می توان این فرد را تنبیه کرد که گروهی با تعداد بسیار شکایت کنند که جای شک و شبهه ای نماند. 

Neda.s Neda.s
1403/02/16
در پاسخ به شکیبا :

سلام  یعنی واقعا  این  سایته  هنوز  داره  به  کارش ادامه میده؟

هرسایتی که دکانت  موجود داره نخرید.

اگه عطرافشان  لطف کنه و مینیاتوری و سمپل زیاد بیاره چرا بریم  جای دیگه؟

بله این سایت که فعالیت می‌کنه همچنان و نه تنها تو اون سایت فعالیت می‌کنن که سایت جدید هم زدن برای رد گم کنی! احتمالا این سایت هم لو بره میرن سایت دیگه در اینماد ثبت میکنن با نام دیگری و... 

Neda.s Neda.s
1403/02/16
در پاسخ به مرصاد کریمی :

چه خوب که معرفی کردید ، از پیج اینستاشون معلومه که فیک فروش هستند، چون عطر ها و کلکسیون یک بلاگر عطر خارجی رو پست میکنه 

بله متاسفانه من عجولانه خرید کردم. گول ظاهر سایت و قیمت مثلا جشنواره‌شون رو خوردم. از هر دو سایت هم خرید کردم! 😅

اول دو میل برای شخص دیگه ای بعد ۱۰ میل از اونیکی سایت برای خودم. برای خودم رو که تست کردم متوجه شدم فیکه، بعد برای اون شخص هم تست کردم دیدم بله هر دو تا سایت فیک فروش هستن و الکی قیمتهای رقابتی میذارن که فرد رو ترغیب به خرید کنن. 

Neda.s Neda.s
1403/02/16
در پاسخ به علی فرد :

با درود بر شما

درست میفرمایید و بارها دوستان بابت دریافت دکانت فیک گلایه داشتند و دلیلش اینه که عمده عطرهایی که برای دکانت تو گوگل سرچ میشن حتما یکی از نتایج جستجو عطرینه استور هست و همه عطری هم موجود دارند و عطر دوستان در جستجوی دکانت را ترغیب به خرید می کند. 

راجع به شکایت بگم که اینگونه افراد که به قصد کلاهبرداری کسب و کار راه می اندازند فکر همه جایش را کرده اند و دائما در تماس با وکلای خبره هستند وکلایی که شرافت شغل شان را به پول فروختند و چون مورد عطر هست یعنی کالایی در دسته مواد آرایشی و بهداشتی اثبات اتهام را بسیار مشکل می کند و به جایی می رسد که شاکی پشیمان می شود و از ادامه دادرسی دست می کشد. 

فقط در صورتی می توان این فرد را تنبیه کرد که گروهی با تعداد بسیار شکایت کنند که جای شک و شبهه ای نماند. 

بله دقیقا. متاسفانه تو جستجوها این سایت و اونیکی قشنگ بالا میان. خوب به سئوی سایت رسیدگی کردن! 😏

درباره‌ی شکایت هم من هم سایت فتا هم اینماد شکایت ثبت کردم. حداقلش اینه که تو سایت ذکر میشه شکایت پاسخ داده نشده داره سایت و امتیاز منفی. ولی خب درست میفرمائید پیگیری همچین مواردی و اثبات فیک بودن خیلی سختتر از موارد دیگه است. ولی باز پیگیری کردن بهتر از هیچ کاری نکردنه. یکم کارشون سخت میشه

محمد ح. محمد ح.
1403/02/16

متاسفم از این شخص چقدر یکی میتونه بی شرافت باشه بس کن دیگه کلاهبرداری کردی به اندازه کافی

شهرزاد شهرزاد
1403/02/17

یکی از دوستان من از عط...نه استور دکانت سرژ لوتانز داتورا نوآر رو خرید. من بلافاصله فهمیدم فیک هست. مقدار زیادی اسانس گل مریم خریده بود در واقع. وقتی میزنه همه خیلی هم تعریف میکنند چون پخش خوبی داره. ولی مهم اینه که داتورا نوآر نیست. برای دکانت سایتهای معتبری که وجود داره به نظرم یکی ریحا هست و یکی پاپریا. 

در خصوص شکایت کردن هم، اگر کسی حوصله داشته باشه خوبه. ولی همین که تو پلتفورمی مثل عطرافشان داریم ازشون صحبت میکنیم کافیه برای اینکه بازارشون حسابی کساد بشه. 

سلام و درود خدمت دوستان عزیزم 

خیلی کار خوبیه معرفی همچین سایت هایی من خودم چندین بار در دام این فیک فروشها افتادم که به قول دوستان در نهایت اثبات فیک بودن دکانت خیلی سخته یا غیر ممکن هستش ،از دوستان تقاضا دارم اگر چنین سایت هایی رو میشناسند معرفی کنند که دیگران متضرر نشن 🙏

Perfumoholic Perfumoholic
1403/02/17

سلام.

بله متاسفانه فیک فروش هست. من هم قبلا توی این سایت اعلام کردم که صاحبش دوتا سایت فروش دکانت جدید هم زده. علاوه بر اونها که گفتید، سایت ا.ران...دکانت هم  یکی دیگه از سایتهاشه.

اکثر بچه های سایت تجربه تیغ خوردن ازش رو داشتن.

گاهی هم توی سایت میبینم مثلا چندنفر از دوستان میان میگن مثلا عطر سانتال 33 دکانتش رو گرفتیم بوی شوید میده چیه این همه ازش تعریف میکنن و .... میفهمم که باز هم به تور اون سایت دکانت فروش فیک فروش افتادن

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟