عطر دلخواه دست ساز خودم

با سلام به نظر شما فردی مثل من که علاقه زیادی به عطر دارم میتونم با ترکیب اسانسها به عطر دلخواه خودم برسم؟؟ من دانشی در مورد عطر سازی ندارم فقط منظورم اینه که ایا ترکیب کردن اسانسهای مورد نظر رایحه دلخواه منو بوجود میاره یا خیر؟؟؟؟اگه کسی کوچکترین تجربه ای هم داره لطفا دریغ نکنه و منو راهنمایی کنید.منتظرم

مه‌دی مه‌دی
1403/02/05

سلام؛ عطرسازی یک کار بشدت تخصصی و حرفه‌ای هست که فقط در ترکیب اسانس‌ها خلاصه نمیشه. کلی تکنیک و تجربه و دانش نیاز داره و بخشی از کار هم توسط داده‌های کامپیوتری ثبت و ارزیابی میشه. در کل روند دشوار و پیچیده‌ای هست که حتی در صورت دوره عطرسازی دیدن هم نیاز به آزمون و خطا و‌ تجربه‌ی بسیار بالا داره. پیشنهاد میکنم اگه علاقه دارید، شروع کنید و دوره عطرسازی رو ببینید. به گمونم موسسه بین‌المللی هلوم نوبنیاد این دوره رو برگزار کرده و میکنه 

در پاسخ به مه‌دی :

سلام؛ عطرسازی یک کار بشدت تخصصی و حرفه‌ای هست که فقط در ترکیب اسانس‌ها خلاصه نمیشه. کلی تکنیک و تجربه و دانش نیاز داره و بخشی از کار هم توسط داده‌های کامپیوتری ثبت و ارزیابی میشه. در کل روند دشوار و پیچیده‌ای هست که حتی در صورت دوره عطرسازی دیدن هم نیاز به آزمون و خطا و‌ تجربه‌ی بسیار بالا داره. پیشنهاد میکنم اگه علاقه دارید، شروع کنید و دوره عطرسازی رو ببینید. به گمونم موسسه بین‌المللی هلوم نوبنیاد این دوره رو برگزار کرده و میکنه 

سلام آقا مهدی ممنون از توجهی که داشتی. ولی پس عطر سازهای قدیمی چگونه عطر می ساختند؟ زمانی که تکنولوژی مثل الان نبود!! 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟