ادکلن فندقی معتدل

سلام و درود🌿🍃 
چند وقت پیش در طبقات پایین دانشگاه که کارگاه ها هستند مشغول انجام آزمایش بودیم که یکی از دوستان اومد به ما کمک کنه که به شدت بوی خوبی میداد متاسفانه من هیچوقت نتونستم وقتی از عطر کسی خوشم اومده ازش سوال کنم 
فقط چند نکته یادم مونده یک اینکه محیط کارگاه گرمه و ایشون ادکلنی زده بود که نمی‌خورد خنک باشه ولی اصلا آزاردهنده نبود ،تنها نت واضحی که حس کردم فندق بود ،فندقی که احتمالا با نت های چوبی مخلوط شده باشه و رایحه ی شیک و جوان پسندی داشت  
از عزیزان می‌خوام لطفا  راهنمایی کنند و ادکلن های معتدل فندقی که تو گرما هم خیلی آزار دهنده نیستند رو معرفی کنند 
ممنونم ازتون دوستان 💚

Mercedes Mercedes
1403/02/03

Valentino Uomo #والنتینو یومو (اومو) Valentino Uomo 

این هم یک مورد دیگه که رایحه فندق داره اما یکم شیرینه 

سعید سعید
1403/02/03

بهترین عطر چند سال اخیر که نت فندق داره همون‌طور که مهربد گفت Caron Aimz Moi Comme Je Suis هست، یه عطر کار درست، باکیفیت و با قیمت مناسب از برند دوست داشتنی کرون

اگر تهران هستید میتونید برید هایلند تست کنید

بریتیش لدر نت فندق بولد ندارن

لالیک اکستریم هم اصلا نت فندق نداره

ولنتینو اونو نت فندق بولد داره اما گرم، شیرین و پودری هستش و اصلا معتدل نیست

در پاسخ به Mercedes :

سلام خیلی ممنونم از راهنماییت دوست عزیزم 🙏

سلام مهربد جان مرسی از راهنماییت دوست عزیزم🙏

در پاسخ به دانیال رادمنش :

ممنونم ازت دانیال جان لطف کردی🙏

در پاسخ به سعید :

بهترین عطر چند سال اخیر که نت فندق داره همون‌طور که مهربد گفت Caron Aimz Moi Comme Je Suis هست، یه عطر کار درست، باکیفیت و با قیمت مناسب از برند دوست داشتنی کرون

سعید جان ممنون از راهنمایی خوبت دوست من 🙏

بابت این جایی که معرفی کردی هم ممنونم حتما میرم تستش میکنم

Mercedes Mercedes
1403/02/03
در پاسخ به سعید :

با توجه به اینکه تازه کار هستند و شاید اون عطر مورد نظر اصلا نت فندق نداشته باشه(آخه لالیک اکستریم نت چرم نداره اما برخی افراد بوی چرم از اون میگیرند)یا معتدل نباشه(من دیدم یارو به وان میلیون پاکورابان یا آمواج اینترلود میگه معتدل!)،من توصیه میکنم همه عطر های نامبرده رو تست کنند 

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟