عطر جدید

سلام‌و عرض ادب بر تمامی عطر باز های عزیز 

ایامی خوشی را براتون آرزو میکنم 

دوستان سوالی داشتم خدمتون 

کسی اینجا تجربه استفاده از (Afnan 9 Pm) داشته ؟ 

چون واقعا این روزا خیلی خیلی ترند شده هم در یوتیوب هم اینستا 

لطفا اگر از پرفورمنسش بگید و آیا چند درصد ارزش بلایند بای کردن و خرید داره؟

دانیال دانیال
1403/01/29

سلام... 

مشابه ژان پل گوتیر اولترا میل( Ultra Male #ژان پل گوتیر (گوتیه) اولترا میل Ultra Male ) هستش.... ماندگاری و پخش خوب و راضی کننده ای داره از لحاظ کیفی پایین تر از اولترا میل هست... با توجه به قیمتی که در دسترس هست اگر برای نسخه بک آپ یا مشابه میخواهید میتونید عطر زیر رو با قیمت مناسب‌تر داشته باشید :

Ramz Lattafa Silver #لطافه رمز لطافه سیلور Ramz Lattafa Silver 

پنهان شده

درود آقا علی عزیز 

مطمنید که رایحه ش با بلو شنل یکسان هست؟ 

چون فکر کنم میگن بر پایه وانیل هست و با ژان پل گوتیه الترا میل خیلی شباهت داره البته من فقط تست الترا میل داشتم که واقعا لذت بردم

در پاسخ به دانیال :

سلام... 

مشابه ژان پل گوتیر اولترا میل( Ultra Male #ژان پل گوتیر (گوتیه) اولترا میل Ultra Male ) هستش.... ماندگاری و پخش خوب و راضی کننده ای داره از لحاظ کیفی پایین تر از اولترا میل هست... با توجه به قیمتی که در دسترس هست اگر برای نسخه بک آپ یا مشابه میخواهید میتونید عطر زیر رو با قیمت مناسب‌تر داشته باشید :

Ramz Lattafa Silver #لطافه رمز لطافه سیلور Ramz Lattafa Silver 

خیلی ممنون آقا دانیال عزیز 

شما پیشنهاد یا جایگذین برای نسخه 

له پارفوم دارید ؟ (ژان پل گوتیه له میل له پارفوم)

علی علی
1403/01/29
در پاسخ به محمد صالحی :

درود آقا علی عزیز 

مطمنید که رایحه ش با بلو شنل یکسان هست؟ 

چون فکر کنم میگن بر پایه وانیل هست و با ژان پل گوتیه الترا میل خیلی شباهت داره البته من فقط تست الترا میل داشتم که واقعا لذت بردم

بله عذرمیخوام pm مشابه بلوشنل ادوپرفیوم نیست

am هست

Mercedes Mercedes
1403/01/30

حواستون باشه با طناب اینستا و یوتیوب توی چاه نرید مخصوصا اینستاگرام که هرکسی برای خودش پیج درست کرده و حرف های عامیانه غیر تخصصی و غیر علمی میزنند 

اما در عطر افشان خدا را شکر اساتیدی داریم که حرفشان از سر تجربه و تخصص هست و به عبارتی حرفشان سند.

در برند های اماراتی تعریف الکی زیاد میشود اما برند هایی که در حال حاضر بنابر تجربه خودم باکیفیت تر از بقیه هستند(رصاصی و لطافه) در اماراتی ها ارزش خرید دارند 

تا به حال کاری از برند افنان رو تست نداشتم 

در پاسخ به Mercedes :

حواستون باشه با طناب اینستا و یوتیوب توی چاه نرید مخصوصا اینستاگرام که هرکسی برای خودش پیج درست کرده و حرف های عامیانه غیر تخصصی و غیر علمی میزنند 

اما در عطر افشان خدا را شکر اساتیدی داریم که حرفشان از سر تجربه و تخصص هست و به عبارتی حرفشان سند.

در برند های اماراتی تعریف الکی زیاد میشود اما برند هایی که در حال حاضر بنابر تجربه خودم باکیفیت تر از بقیه هستند(رصاصی و لطافه) در اماراتی ها ارزش خرید دارند 

تا به حال کاری از برند افنان رو تست نداشتم 

ممنون برادر جان البته پر شده و اکثرا جنله تبلیغ دارن 

ولی خواستم ببینم اینجا کسی تست کرده 

چون میگن پرفورمنس خیلی قوی داره و واقعا نسبت به پولی که پرداخت میشه ارزشش بیشتره

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟