تهیه عطر میسونی ویو و افنان توراثی بلو

سلام و عرض ادب..

دوستان این دو عطر Missoni Wave #میسونی ویو Missoni Wave ​​​​​​و Turathi Blue #افنان توراتی بلو Turathi Blue  از چه فروشگاه معتبری میتونم تهیه کنم؟ کسی تا به حال پوشیده و نظرتون در موردشون چیه؟

دانیال دانیال
1403/01/27

از دبی سفارش بدید 

در پاسخ به دانیال :

از دبی سفارش بدید 

از طریق چه سایت یا فروشگاهی دوست عزیز

درود

ع.ط.ر.۱۹ معمولا انجام میده

در پاسخ به احمد شجاعی :

درود

ع.ط.ر.۱۹ معمولا انجام میده

سپاسگزارم.. استعلام گرفتم برای بعضی کارها قیمت بصرفه بود ولی برای بعضی دیگر از محصولات (حالا نمیدونم بخاطر کمیاب بودن یا..) قیمت بالایی گفتن

دانیال دانیال
1403/01/28
در پاسخ به ادیب جلالی :

از طریق چه سایت یا فروشگاهی دوست عزیز

م. ا. ل. ت. ی. ن. ا  فکر کنم بد نباشه! 

در پاسخ به دانیال :

م. ا. ل. ت. ی. ن. ا  فکر کنم بد نباشه! 

سلام عزیزم من که این جماعت رو میشناسم ولی به دشمنت هم اینا رو پیشنهاد نده. غیر از گرانفروشی و بازی با اعصاب و پولت باید به اطلاعت برسونم تمامی عطرای برند دنیا ورودش به مملکت غیرقانونی اعلام شده که پیام اخطارش هم تو همین سایت برات بالا میاد! احتمالا انتظار دارن با عطرای م.ه.ران.م.د.ی.ر.ی کارو دربیاریم

دانیال دانیال
1403/01/29
در پاسخ به ادیب جلالی :

سلام عزیزم من که این جماعت رو میشناسم ولی به دشمنت هم اینا رو پیشنهاد نده. غیر از گرانفروشی و بازی با اعصاب و پولت باید به اطلاعت برسونم تمامی عطرای برند دنیا ورودش به مملکت غیرقانونی اعلام شده که پیام اخطارش هم تو همین سایت برات بالا میاد! احتمالا انتظار دارن با عطرای م.ه.ران.م.د.ی.ر.ی کارو دربیاریم

باشه

Mercedes Mercedes
1403/01/29
در پاسخ به ادیب جلالی :

😂

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟