Mercedes Mercedes
9
1402/07/23

آیا چنین تجربه ای داشتید؟

سلام بر دوستان ادیب و دانشمند عطرافشانی

من هرموقع عطری میزنم حتی عطرم و حالت مو هام هم باعث حسودی برخی می‌شود،واقعا نمیدانم چرا انگار ما گفته ایم بعضی ها بد تیپ و قیافه باشند، از دست برخی افراد که بر همه چیز حسودی میکنند حتی کوچکترین چیز ها.

آزارو پور هوم رو که استفاده میکنم تا به حال هیچکس کمتر از واژه عالی درمورد رایحش به کار نبرده از بازخورد هایی که تا الان گرفتم،اما امروز یکی از آشنایان همینکه رسید و سلام کرد گفت ^چه بوی بدی حالم بهم خورد^، یک زنگ هم به ما نمیزنی^(خنده دار است از بس خوبند زنگ هم باید برایشان بزنیم)این فرد وقتی میبیند حتی لباسی زیبا به تن کردم(با کلی بازخورد مثبت از دیگران) صد اشکال به آن میگیرد در حالیکه خودش نه سلیقه دارد نه...

آیا تا به حال چنین تجربه ای داشتید؟

آدم ها با هم متفاوت هستن ، سلیقه ها یکسان نیست ، شما نمیتونی همه رو از خودت راضی نگه داری ، توجه نکن دوست عزیز

Mercedes Mercedes
1402/07/24
در پاسخ به متین جعفری :

آدم ها با هم متفاوت هستن ، سلیقه ها یکسان نیست ، شما نمیتونی همه رو از خودت راضی نگه داری ، توجه نکن دوست عزیز

متشکر از پاسخ شما از آدم های سمی باید دور بود

Sam Irani Sam Irani
1402/07/24
در پاسخ به Mercedes :

متشکر از پاسخ شما از آدم های سمی باید دور بود

سلام دوست عزیز بله این موارد حسادت تعریف میشه باورکن من بارها اتفاق افتاده برام لباسی شلواری تنم بود عطر زدم یا اکسسواری داشتم بعضی از دوستانم ایراد گرفتن حتی به عطرم بعد یه مدت برخورد کردم به همون دوستان تقاضای لباس کردن یا هرچیزی که داشتم به عنوان هدیه تقدیمشون کنم ،😂😂😂😂😂😊😊

Mercedes Mercedes
1402/07/24
در پاسخ به Sam Irani :

سلام دوست عزیز بله این موارد حسادت تعریف میشه باورکن من بارها اتفاق افتاده برام لباسی شلواری تنم بود عطر زدم یا اکسسواری داشتم بعضی از دوستانم ایراد گرفتن حتی به عطرم بعد یه مدت برخورد کردم به همون دوستان تقاضای لباس کردن یا هرچیزی که داشتم به عنوان هدیه تقدیمشون کنم ،😂😂😂😂😂😊😊

بله مثه اینکه بدشون میاد اقرار کنن

در پاسخ به Mercedes :

بله مثه اینکه بدشون میاد اقرار کنن

یه نکته ای رو عرض کنم البته با نهاااایت تاسف.....

من این طرز اخلاق و حسادت و نگاههای زهرآلود رو در دوستان خودم آشناهای خودم بیشتر دیدم تا در غریبه ها..... با نهایت تاسف. کاملا با نظرات شما عزیزان موافقم و به قول دوست گرامی انگار ما بهشون گفتیم انکرالصورت و بد قیافه و کریه المنظر باشند..... 😁 دوست من فقط بی تفاوتی و بی محلی رو علاج واقعی و‌ درمان درد این تیپ از اشخاص میدونم. صد در صد بی محل باشید بهشون.  با احترام .... شاد و برقرار باشید🌹

Mercedes Mercedes
1402/08/16
در پاسخ به marjanmohamadi :

یه نکته ای رو عرض کنم البته با نهاااایت تاسف.....

من این طرز اخلاق و حسادت و نگاههای زهرآلود رو در دوستان خودم آشناهای خودم بیشتر دیدم تا در غریبه ها..... با نهایت تاسف. کاملا با نظرات شما عزیزان موافقم و به قول دوست گرامی انگار ما بهشون گفتیم انکرالصورت و بد قیافه و کریه المنظر باشند..... 😁 دوست من فقط بی تفاوتی و بی محلی رو علاج واقعی و‌ درمان درد این تیپ از اشخاص میدونم. صد در صد بی محل باشید بهشون.  با احترام .... شاد و برقرار باشید🌹

چاره همین هست

علی علی
1402/08/23

دوست من اگر دیدی بهت حسادت میشه بدون داری راهو درست میری چون کسانی که بهت حسادت میکنند دوست دارند جای تو باشن و همواره سعی میکنند بازخورد منفی بدن. بنابراین از این موضوع ناراحت نباش و بهش توجه نکن. 

Mercedes Mercedes
1402/08/23
در پاسخ به علی :

دوست من اگر دیدی بهت حسادت میشه بدون داری راهو درست میری چون کسانی که بهت حسادت میکنند دوست دارند جای تو باشن و همواره سعی میکنند بازخورد منفی بدن. بنابراین از این موضوع ناراحت نباش و بهش توجه نکن. 

درود بر شما حتما همینطوره

دانیال دانیال
1402/08/27

عطر رو برای دل خودتون بزنید...مردم زیاد اظهار نظر می‌کنند و همین اختلاف نظر ها باعث زیبایی زندگی میشه. تو سایت های ایرانی و خارجی مردم حتی به بهترین عطرها (از منظر اکثریت) و طراحان و برندهای غول و معتبر ناسزا میگن ..زیاد حساس نباشید...همین که باعث آزار دیگران نشوید و دل خودتون شاد باشه از انتخابتون کافیه...

موفق باشید. 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟