ناهید ناهید
6
1402/07/18

لیرا و پویزن گرل

سلام دوستان عزیزم 

من لیرا رو تست داشتم 

امکانش هست کسی لیرا و‌پویزن گرلو‌‌ برام مقایسه کنه؟

چقد شبیهن و تو چی متفاوتن

در جست و جوی عطر گورماند و چهارفصل هستم

از گودگرل شدیدا متنفرم😅 و لیرا رو‌دوست دارم فقط یکمی‌ سنگینه

پویزن گرل میتونه نسخه سبک تری از لیرا باشه یا کلا متفاوته؟

ناهید ناهید
1402/07/18
در پاسخ به Khadijeh :

سلام متشکرم عزیزم

دانیال دانیال
1402/07/20

من میگم لیرا... 

ناهید ناهید
1402/07/20
در پاسخ به دانیال :

من میگم لیرا... 

خیلی ممنونم از نظرتون🩷پویزن گرلو‌اصلا تست نداشتم چجوریاست چقدر شبیه لیرا هست؟

ROSA ROSA
1402/12/13

عزیزم

پویزن گرل سمپل یک میلش رو دارن و می تونی تست کنی. اگر لیرا رو دوست داری به احتمال بسیار زیاد پویزن گرل رو خواهی پسندید. تو همون سبکه ولی لیرا ادويه ای تر و شیرین تره ولی پویزن گرل وانیلی تر و سبکتره

Lili.Sahm Lili.Sahm
1402/12/15

من هم زیاد گودگرل رو دوس ندارم.ضمنا هم لیرا هم پویزن گرل رو دارم و هردو واسم لاو هستن(درکل عاشق عطرهای گورمندم). هردو خوشمزه ان،هردو وانیل و مرکبات و حس و حال پودری دارن اما رایحه کلی شون متفاوته. لیرا نتهای اسپایسی و کارامل غالب داره و میتونه یونیسکس باشه اما پویزن گرل کاملا فمینینه.بشخصه لیرا رو فقط پاییز و زمستون استفاده میکنم،پویزن گرل رو هم همینطور اما اگه پاش بیفته پویزن گرل رو میتونم چهارفصل هم بزنم. درهرصورت توصیه میکنم حتما پویزن گرل رو امتحان کنی چون بنظر من محشره 

بین عطرهای زرجوف Gran Ballo #زرجوف گرن بالو Gran Ballo  رو هم امتحان کنی بد نیست البته اگه با یه مقدار روایح گلی مشکلی نداری.گرل بالو نسبت به لیرا چهارفصلتره، درکنار نتهای گلی(پیچ امین الدوله محشری داره) کارامل و وانیل خوشمزه ای داره

Amo Ferragamo #سالواتوره فراگامو آمو فراگامو Amo Ferragamo 

نتهای خیلی غلط اندازی داره. بشخصه اگه قبل از امتحان کردنش نتهاشو میدیدم سمتشم نمیرفتم اما واسه من بویی شبیه بیسکوییت پرتقالی میده. درعین خوشمزه بودن کاملا چهارفصله بنظرم.یکی از چهارفصل ترین گورمندهاییه که الان به ذهنم میرسه

Dolce&Gabbana Pour Femme #دولچه گابانا پور فمه Dolce&Gabbana Pour Femme 

گورمند بودن دی اند جی پور فم، وانیلی-مارشمالویی-پودری هست درنتیجه درعین خوشمزگی، یه سبکی خاصی داره و میتونه چهارفصل استفاده شه

اگه با یکم نتهای گلی مشکلی نداری Classique Essence de Parfum #ژان پل گوتیر (گوتیه) کلاسیک اسنس دی پرفیوم Classique Essence de Parfum رو حتما امتحان کن. ترکیب خامه، وانیل و شکوفه پرتقاله. خوشمزگیش واقعا خامه ای و لطیفه

همونطور که گفتم ژانر موردعلاقه من گورمنده و اگه بخوای میتونم دهها عطر گورمند خوب پیشنهاد بدم اگه جزییات بیشتری درباره سلیقت بدونم. مثلا اینکه آیا با گلها اوکیی؟ با میوه ها چطور؟ بیشتر دنبال چه سبک گورمندی هستی؟ وانیلی، کاراملی، شکلاتی،آجیلی و... 

بشخصه تو قیمت بالاها گورمند مورد علاقم اینه: 

Love by Kilian #بای کیلیان لاو بای کیلیان Love by Kilian 

متاسفانه خیلی کمیاب و گرونه اما واسه من هیچ چی تا حالا نتونسته جاشو پر کنه. مثل یه ابر از خوشمزگیه سبک و آرامش بخش و مارشمالوییه که دور آدمو میگیره،بشدت خوش بازخورده،از اون عطراست که آدم خودشم کاملا میتونه بوش رو حس کنه تا ساعتها و بنظر من چهارفصل قابل استفادست مگه اینکه هوا خیلی گرم و شرجی باشه

تو قیمت مناسبها هم Forbidden for Woman #پلیس فوربیدن زنانه Forbidden for Woman رو خیلی دوس دارم.با دیور هیپنوتیک پویزن مقایسه میشه اما بنظر من خیلی بهتره. کارامل و وانیل و بادوم

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟