عطر های گرمی

سلام به همه دوستان متاسفانه عطر های گرمی زیاد هم مغازه ها هم دکان ها هم دم دست و تعداد بالا از اون طرف تنوع شرکت داره و ژیودان اس اف لوزی بل و......و....و.... ک فرق دارند. حالا ما می خوایم یه هطر انتخاب کنیم که ب عطر مورد علاقمون برسیم نمیتونیم که ۱۰۰ میلی سفارش بدیم از اون طرف هم ۳ میل عطر اصلی میگف ۵۰۰ که میشه حداقل چند نمونه عطر گرمی خرید و هر کی هم یه نظر مید وگیج شدیم 

شما نظرتون چیه دوستان بیاین یه جمع بندی بگیریم 🫰🙋

سلام جناب رحیمی عزیز 

راجع به مضرات عطرهای گرمی دوستان در صفحات مختلف توضیح دادن ،من فقط خاطره ای عرض کنم؛

یکی از همکاران ما مدتی در یکی از کارگاه های زیرزمینی تولید اسانس کار کرد و بعد حدود یک سال که دوباره برگشت، حس بویاییش کلاً قاطی کرده بود ،فقط اسانس بلک افغانو میزد هر چقدرم اعتراض میکردیم که سردرد آوره زیر بار نمی‌رفت و می‌گفت بوش کاملاً ملایمه.در نهایت مجبور شدم چند دکانت عطر اورجینال بهش ببخشم و ازش قول گرفتم سرکار کلاً عطر نزنه ،چون با یکی دو پاف ارضا نمیشد و فول ور میکرد تا بوشو متوجه بشه. ضمناً عرض کنم از سایتهایی مثل تیا....تو و عطر...مین میتونید حتی یک میل سفارش دکانت بدید به قیمت منصفانه.

در پاسخ به آماتور 2 :

سلام جناب رحیمی عزیز 

راجع به مضرات عطرهای گرمی دوستان در صفحات مختلف توضیح دادن ،من فقط خاطره ای عرض کنم؛

یکی از همکاران ما مدتی در یکی از کارگاه های زیرزمینی تولید اسانس کار کرد و بعد حدود یک سال که دوباره برگشت، حس بویاییش کلاً قاطی کرده بود ،فقط اسانس بلک افغانو میزد هر چقدرم اعتراض میکردیم که سردرد آوره زیر بار نمی‌رفت و می‌گفت بوش کاملاً ملایمه.در نهایت مجبور شدم چند دکانت عطر اورجینال بهش ببخشم و ازش قول گرفتم سرکار کلاً عطر نزنه ،چون با یکی دو پاف ارضا نمیشد و فول ور میکرد تا بوشو متوجه بشه. ضمناً عرض کنم از سایتهایی مثل تیا....تو و عطر...مین میتونید حتی یک میل سفارش دکانت بدید به قیمت منصفانه.

از راهنمایی شما بسیار سپاس گذارم حتی بعضیاشون زیر بار نمیرند 

میگن عطر ارجینال داریم عطر گرمی اورجینالم داریم برام یه ۱۰ میل درست کرد داد وفیکساتور زد خدایی تا حالا عطر اورجینال نخریدم  بخاطر این ک هزینه بالاس ودستریز و دکانت جای معتبر زیاد نیست کمه همونم کمی هزینه بالاس ومیگن ک فقط خود عطر اورجینال ۱۰ تومن می ارزه شما دارید ۵ تومن مثلا پول برند گمرک شیشه برند میدهید عطر گرمی اورجینال به صرفه تر است 

در پاسخ به علی رحیمی :

از راهنمایی شما بسیار سپاس گذارم حتی بعضیاشون زیر بار نمیرند 

میگن عطر ارجینال داریم عطر گرمی اورجینالم داریم برام یه ۱۰ میل درست کرد داد وفیکساتور زد خدایی تا حالا عطر اورجینال نخریدم  بخاطر این ک هزینه بالاس ودستریز و دکانت جای معتبر زیاد نیست کمه همونم کمی هزینه بالاس ومیگن ک فقط خود عطر اورجینال ۱۰ تومن می ارزه شما دارید ۵ تومن مثلا پول برند گمرک شیشه برند میدهید عطر گرمی اورجینال به صرفه تر است 

ارادتمندم جناب رحیمی عزیز 

بله درسته، متأسفانه خیلی بیشتر از این عدد هاست ، در بیشتر عطرهای بخصوص دیزاینری این عدد بیش از 90 درصده، اما نکته اینجاست این قضیه برای اسانس ها هم صادقه ، این همکار ما همون اسانسی که اون زمان فروشنده ها گرمی 20 الی 30 تومن می‌فروختند رو از محل کار سابقش گرمی 5 تومن به قیمت عمده میگرفت و می‌گفت میدونم که طرف بازم  بیش از 2 برابر سود میکنه.

کاملأ شما رو درک میکنم تو این وضعیت اگه بخوایم بی احتیاطی کنیم بد جوری متضرر میشیم. خوشبختانه الان هم  عطرایی هستن که ارزش خرید دارن، من اخیرأ 11 دکانت از عطرای لطافه تهیه کردم،کیفیتِ متوسط با قیمت متوسط دارن،-و در برابر عطرایی که کیفیت بالاتر و قیمت خیلی خیلی بالاتر دارن به صرفه ترن-نمیگم همشو پسندیدم اما دو سه تاش مورد پسندم بود و طبق حساب کتابی که برای خودم تعریف کردم (هر ماه 10 الی 15 درصدِ درآمد برای هزینه شخصی) احتمالاً در ماه های آینده باتلش رو تهیه بکنم ،برندهای دیگه ای هم هستن با همین شرایط . برای استفاده عمومی و روزمره هزینه گزاف پرداختن به عطر برای اقشاری مثل من اشتباه و صرفاً پر کردن جیب کمپانی هاست، مثلاً من هر جور حساب می کنم ایو سن لورن وای یا دیور ساواج نصف قیمت هم نمی ارزن ،و من اگه توانایی خرید عطر بدون دغدغه مالی هم داشتم سمتشون نمی رفتم چون به ارزش خرید هر کالایی اهمیت میدم.البته من چون معتاد به تنهایی هستم هر ماه تعدادی سمپل یا دکانت عطرهای خاص -طبق همون حساب کتاب - تهیه میکنم و در چند ساعتی که با خودم خلوت میکنم ازشون استفاده میکنم که یکی دو میل از هر کدوم گاهاً برای یک سال من کفاف میده و باتلِ این نوع عطرها نه تنها حساب بانکی رو خالی میکنه بلکه معمولاً بازخورد منفی از طرف عموم داره.

مخلص شما 🌹

بله بسیار درست گفتید میتونم ب خوبی شما را درک کنم البته من گرمی هم ک‌گرفتم از یک‌نفر بود اون واقعا انصاف داشت قیمت خوب وعطرهای خیلی خوب ما مگمار وبلو شنل با عطر میلیونی قیاس کردیم مو نمی زد میگفت من همین ۱۰۰ میل بلو شنل خودم درست میکنم براتون بجا مثلا ۷ تومن همون عطر بخرید ۴ تومن اینا اسانس همون عطر یا عطر مگامار ک دوستان خرید بودن چند میلیون با گرمی من مو نمیزد ومیزان هر کدوم میشود با فیکس اتور 

به درجه پایین تر تبدیل کرد اما میگم متاسفانه نتونستم وگیرم نیومد از اون عطر اصل استفاده کنم ک‌تفاوت بفهمم وحتی دم دست نیس 

دوستم ک عطر گرمی میاره بازم خیلی تفاوت دار عطرش با دکان های دیگ واقعا و خیلی شبیه ب اصل میاد حتی میگ یه شرکت از یه عطر ۳ نوع درجه ۱ و۲ و۳ میزنه ک قیمتش متفاوت وکیفیت 

عطری هم ک ما میاریم باید ۳ نکته اصلی کیفیت ماندگاری پخش بو داشته باش ن این ک ماندگاری خیلی بالا داشته باش کیفیت نه ۳ فاکتور در کنارهم ان شالله ک عطر اصل هم گیر بیاد تفاوت بفهمیم  

معلومه شما انسان صاف، صادق و بی آلایشی هستید، فقط مراقب باشید که دیگران از این سجایای اخلاقی شما سوءاستفاده نکنند .

همهٔ احتمالات رو در نظر بگیرید ،از متوجه نشدن تفاوت ها به واسطه‌ی آشنایی تازه ی شما با دنیای روایح تا یکی بودنِ هر دو عطرِ تست شده ،برای اینکه یک مشتری ِ ثابت دیگه اضافه کنن ،

در نظر داشته باشید کمترین عواقبِ استفاده از اسانس‌های بی کیفیت، کَر بویی و به تبع اون لذت نبردن از روایحِ طبیعی و عطر های اورجینال هستش.

در پاسخ به آماتور 2 :

معلومه شما انسان صاف، صادق و بی آلایشی هستید، فقط مراقب باشید که دیگران از این سجایای اخلاقی شما سوءاستفاده نکنند .

همهٔ احتمالات رو در نظر بگیرید ،از متوجه نشدن تفاوت ها به واسطه‌ی آشنایی تازه ی شما با دنیای روایح تا یکی بودنِ هر دو عطرِ تست شده ،برای اینکه یک مشتری ِ ثابت دیگه اضافه کنن ،

در نظر داشته باشید کمترین عواقبِ استفاده از اسانس‌های بی کیفیت، کَر بویی و به تبع اون لذت نبردن از روایحِ طبیعی و عطر های اورجینال هستش.

ممنون و سپاس گذار از لطف شما 🌹💓

شما از شناخت وتجربه بالا برخوردارید 

از این که با شما آشنا شدم وگفت وگو کردم خوشحالم 

در پاسخ به علی رحیمی :

ممنون و سپاس گذار از لطف شما 🌹💓

شما از شناخت وتجربه بالا برخوردارید 

از این که با شما آشنا شدم وگفت وگو کردم خوشحالم 

این نظر لطف شماست عزیز، من آماتور ترین عضو این مجموعه هستم، مصاحبت با انسان های خوبی مثل شما برای من افتخاره 🌹

برای من هم 🩵🌹🌹🩵🌹🩵🌹🩵🌹

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟