رادمهر رادمهر
15
1402/06/08

تاریکترین عطر

تاریکترین و وهم انگیزترین عطری که میتونین پیشنهاد بدین؟

با سلام و ارادت خدمت شما

به نظر شخصی من

لالیک انکر نویر ، آمواج ممویر ، ایو سن لورن وای له پرفیوم ، نارسیس رودریگز فور هیم , لطافه ماهیر بلک 

تا جایی که ذهنم یاری کرد این عطر ها برای من این حسو داشت

و تجربه شخصیم عطر مورد علاقم تامفورد فابیولس هم یه حس کمی غمگین به من میده

[EDITED] 1402/06/09 00:24
nazanin nazanin
1402/06/09

سلام به شما

اگر به دنبال تاریک ترین عطرهای ممکن می گردید، به سراغ عطرهای لارن مزون برید.. برای من تاریک ترین و مجنون ترین عطر این خانه و می تونم به جرات بگم مجنون ترین عطری که تا به حال و تمام عمرم تست کرده و بوییده ام عطرِ Cicatrices هست..تنها عطری که جرات نداشته ام برای بیشتر از یکی دو ساعت بپوشمش!

بولگاری اونخ 

رادمهر رادمهر
1402/06/09
در پاسخ به متین جعفری :

با سلام و ارادت خدمت شما

به نظر شخصی من

لالیک انکر نویر ، آمواج ممویر ، ایو سن لورن وای له پرفیوم ، نارسیس رودریگز فور هیم , لطافه ماهیر بلک 

تا جایی که ذهنم یاری کرد این عطر ها برای من این حسو داشت

و تجربه شخصیم عطر مورد علاقم تامفورد فابیولس هم یه حس کمی غمگین به من میده

سلام،مخلصم آقا متین چقدر روحیه پاکی دارین😊 تمومی این عطرایی که فرمودین بنده تست داشتم به غیر ممویر همه برای من یه عطر عادی هستن ولی بازم ممنون از پاسخ و راهنماییتون

رادمهر رادمهر
1402/06/09
در پاسخ به nazanin :

سلام به شما

اگر به دنبال تاریک ترین عطرهای ممکن می گردید، به سراغ عطرهای لارن مزون برید.. برای من تاریک ترین و مجنون ترین عطر این خانه و می تونم به جرات بگم مجنون ترین عطری که تا به حال و تمام عمرم تست کرده و بوییده ام عطرِ Cicatrices هست..تنها عطری که جرات نداشته ام برای بیشتر از یکی دو ساعت بپوشمش!

سلام دوست عزیز،بنده یکی دوتا از کارهای این برندو تست داشتم بخصوص بلک عود کمی خطیه ولی خیلی عطر دارک و سخت پوشیه ولی با توضیحات شما مشتاق تستCicatrices شدم حتما تو اولویتم قرار میدم ممنون از پاسخ و راهنماییتون 

سلام به نظر من تاریکترین عطرها اینا هستن :

#بلک افغان

#لالیک انکرنویر

زنانه :

#بولگاری جاسمین نویر

Dapper Dapper
1402/06/09

رادمهر عزيز

Io Non Ho Mani Che Mi Accarezzino il Volto #اونوم ایو نون هو مانی چی می اکرزینو ال وولتو Io Non Ho Mani Che Mi Accarezzino il Volto 

توي عطرايي كه تست كردم، اين از همه سياه تر بود.

واقعا بوي عجيبي داره. انگار بوي مرگ ميده. اگر فيلم هفت فينچر عطر بود، ميشد اين كار به نظرم. 

💐💐

nazanin nazanin
1402/06/09
در پاسخ به رادمهر :

سلام دوست عزیز،بنده یکی دوتا از کارهای این برندو تست داشتم بخصوص بلک عود کمی خطیه ولی خیلی عطر دارک و سخت پوشیه ولی با توضیحات شما مشتاق تستCicatrices شدم حتما تو اولویتم قرار میدم ممنون از پاسخ و راهنماییتون 

خواهش میکنم🙏

هارد لدر رو هم از لارن مزون مد نظر داشته باشید..اون هم عطر بسیار عجیب و غریبیه..یه کاراکتر دائم‌الخمر داره که شخصا ازش خوشم نیومد..اما خب منکر این قضیه هم نمی‌شم که به نوبه‌ی خودش شاهکاره👌

رادمهر رادمهر
1402/06/09
در پاسخ به Dapper :

رادمهر عزيز

Io Non Ho Mani Che Mi Accarezzino il Volto #اونوم ایو نون هو مانی چی می اکرزینو ال وولتو Io Non Ho Mani Che Mi Accarezzino il Volto 

توي عطرايي كه تست كردم، اين از همه سياه تر بود.

واقعا بوي عجيبي داره. انگار بوي مرگ ميده. اگر فيلم هفت فينچر عطر بود، ميشد اين كار به نظرم. 

💐💐

احسنت،تاریکترین عطر سورچینلی 

برای اولین بار که پوشیدمش هیشکی حتی تو کافه جسارت نمی‌کرد دودیقه با ادم هم صحبت بشه😬بجز رفیق صمیمیم که آخرش گفت بوی عطرت آدمو افسرده میکنه😄با این حال من دوسش دارم شخصیت خاصی به آدم میده

Encre Noire A L'Extreme #لالیک انکر نویر ال اکستریم (لالیک مشکی انک نواغ اکستریم) Encre Noire A L'Extreme 

Noir de Noir #تام فورد نویر د نویر Noir de Noir 

Moth #زولوجیست ماف Moth 

سمپل این آخری رو خواهرم از خارج از کشور آورده بود فضایی به شدت تاریک و افسرده‌ داره

تو ایران گیر نمیاد 

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟