س.نیکدل س.نیکدل
12
1402/05/16

درخواست معرفی برندهای خوش قیمت و با کیفیت اماراتی از صاحب نظران عطرافشان

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی عزیزان عطرافشانی،

از یک ماه پیش که بنده تصمیم به راه اندازی ادکلن فروشی کردم چیزی که از همه بیشتر بنده رو سورپرایز کرده اختلاف قیمت فاحش ادکلن ها و گزینه های بینهیات بسیاری بوده که هر تازه واردی به این دنیای خوشبو رو واقعا سردرگم میکنه، بنده از دوستان و اساتید باتجربه عطرافاشن (بخصوص جناب آقای اسعدی عزیز که در زمینه برند های اماراتی واقعا پروفسوری به تمام معنا هستن)  درخواست داشتم که به این بنده کمترین، لطف کنن و لیستی از برند ها و عطرهای محبوب اماراتی که هم خوش قیمت و هم با کیفیت هستند رو معرفی کنند منظور بنده از خوش قیمت بودن رینج قیمتی 1 تا 5 میلیون تومان است، چه عطرهای معروف و خوش فروشی که الان در کشور اسم و رسم انداختن چه عطر و برند هایی که علی رغم کیفیت خوبشون ممکنه کمتر شناخته شده باشن. اگر دوستان بنده رو مورد سخاوت و لطف خودشون قرار بدن یک دنیا ممنون و مدیونشان خواهم بود، 

مانا باشید.

Bane Bane
1402/05/16

بنظرم از بین عربی ها میتونین از کارهای لطافه، ارماف، الحمبرا و از کارهای اروپایی هم برندهایی مثل لالیک، دیویدوف، دانهیل، جی پارلیس، بنتلی، آزارو و... استفاده کنید.

در پاسخ به Bane :

بنظرم از بین عربی ها میتونین از کارهای لطافه، ارماف، الحمبرا و از کارهای اروپایی هم برندهایی مثل لالیک، دیویدوف، دانهیل، جی پارلیس، بنتلی، آزارو و... استفاده کنید.

سلام دوست عزیز،

ممنون و تشکر بابت پاسخی که دادید حتما برندهای ذکر شده رو بررسی و تحلیل میکنم تا مدل های موفق ترشون رو برای خرید انتخاب کنم، 

سپاس

Perfumoholic Perfumoholic
1402/05/17

برندهای paris corner و   pendora هم مشابه سازی میکنند و کیفیتشون نسبت به قیمت خوبه.
همینطور برند سلبون (شاید ایرانی باشه)

در رده قیمتی بالاتر، شرکت KAJAL در محدوده قیمتی 4-6 میلیون تومان، مشابه عطرهای نیش رو با کیفیت بالا تولید کرده. البته با اسم مستقل و شیشه خاص خودش

Zara هم به مشابه سازی رو آورده و خیلی از عطرهای دیزاینری معروف و پرفروش رو کپی کرده.

در پاسخ به Perfumoholic :

برندهای paris corner و   pendora هم مشابه سازی میکنند و کیفیتشون نسبت به قیمت خوبه.
همینطور برند سلبون (شاید ایرانی باشه)

در رده قیمتی بالاتر، شرکت KAJAL در محدوده قیمتی 4-6 میلیون تومان، مشابه عطرهای نیش رو با کیفیت بالا تولید کرده. البته با اسم مستقل و شیشه خاص خودش

Zara هم به مشابه سازی رو آورده و خیلی از عطرهای دیزاینری معروف و پرفروش رو کپی کرده.

نیش گون عزیز

تشکر فراوان دارم بابت راهنمایی و معرفیی برند ها، حتما بنده محصولاتشون رو تست میکنم و ازشون استفاده میکنم.

با هم ممنونم 

TIMELESS TIMELESS
1402/05/25
در پاسخ به س.نیکدل :

سلام دوست عزیز،

ممنون و تشکر بابت پاسخی که دادید حتما برندهای ذکر شده رو بررسی و تحلیل میکنم تا مدل های موفق ترشون رو برای خرید انتخاب کنم، 

سپاس

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند جناب آقای نیکدل از اینکه دیر متوجه پرسش شما شدم پوزش میخوام چون اصلا ندیدم این متن شما رو.... 

دوست ارجمندم من بهتون برند میسون الحمبرا و لطافه و ارض الزعفران را پیشنهاد میکنم که واقعا نسبت به قیمتشان دارای کیفیت بسیار خوبی هستند. برندهای جی پارلیس یا زارا یا انواع برندهای اروپایی کپی کار مثل ویزاری هم خوب هستند که میتوانید آنها را هم مدنظر قرار دهید. برند میسون الحمبرا یه چیزیش خوبه که خیلی از عطرهای مشهور و گران قیمت جهان را کپی کرده است با تم همان رایحه ی اصلی و همان پرفورمنس و برند لطافه کمی از نظر پرفورمنس ضعیف تر از الحمبرا هست اما پکیج بسیار زیبایی داره و البته قیمت عمده ی این برند از الحمبرا بالاتر است. دوست فرهیخته شما بیشتر روی برند الحمبرا تمرکز کنید که دستتان برای بسیاری از عطرهای مشهور جهان باز هست با پرفورمنس خوب و راضی کننده نسبت به برچسب قیمتی..‌. باور بفرمایید از خود الحمبرا عطرهایی مثل تاباک، تاکس، مگارا، ترا، آنجل کیسمت، فابیوس، ایمورتال، آفرو لدر و چندین مورد دیگر آنقدر شایسته هستند که اصلا آدم باورش نمیشه یه همچین کیفیت مطلوبی دارای این برچسب قیمتی هست. 

انشالله براتون سودمند باشه و خیر و برکتی مضاعف داشته باشه. بهترین ها برای شما دوست گرامی....

در پاسخ به TIMELESS :

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند جناب آقای نیکدل از اینکه دیر متوجه پرسش شما شدم پوزش میخوام چون اصلا ندیدم این متن شما رو.... 

دوست ارجمندم من بهتون برند میسون الحمبرا و لطافه و ارض الزعفران را پیشنهاد میکنم که واقعا نسبت به قیمتشان دارای کیفیت بسیار خوبی هستند. برندهای جی پارلیس یا زارا یا انواع برندهای اروپایی کپی کار مثل ویزاری هم خوب هستند که میتوانید آنها را هم مدنظر قرار دهید. برند میسون الحمبرا یه چیزیش خوبه که خیلی از عطرهای مشهور و گران قیمت جهان را کپی کرده است با تم همان رایحه ی اصلی و همان پرفورمنس و برند لطافه کمی از نظر پرفورمنس ضعیف تر از الحمبرا هست اما پکیج بسیار زیبایی داره و البته قیمت عمده ی این برند از الحمبرا بالاتر است. دوست فرهیخته شما بیشتر روی برند الحمبرا تمرکز کنید که دستتان برای بسیاری از عطرهای مشهور جهان باز هست با پرفورمنس خوب و راضی کننده نسبت به برچسب قیمتی..‌. باور بفرمایید از خود الحمبرا عطرهایی مثل تاباک، تاکس، مگارا، ترا، آنجل کیسمت، فابیوس، ایمورتال، آفرو لدر و چندین مورد دیگر آنقدر شایسته هستند که اصلا آدم باورش نمیشه یه همچین کیفیت مطلوبی دارای این برچسب قیمتی هست. 

انشالله براتون سودمند باشه و خیر و برکتی مضاعف داشته باشه. بهترین ها برای شما دوست گرامی....

سلام جناب اسعدی عزیز

بسیار سپاسگذارم بابت نظر تخصصیتون در این زمینه، بنده برند ها و اسامی مطرح شده رو به دقت بررسی و تحلیل میکنم و گزینه های مناسب رو برای خرید انتخاب میکنم،  واقعا پیدا کردن ادکلن با کیفیت و قیمت مناسب تو این وضع اقتصادی به یک چالش عزیم تبدیل شده، بنده سرچ اولیه ای در اینترنت داشتم و ظاهرا پیدا کردن سه برند میسون الحمبرا ارض الزعفران نسبتا سخت هست و امیدوارم بتونم تو بازار راحت تر پیدا کنم، فقط میخواستم جسارت کنم و از اونجایی که شما تجربه و امتحان خیلی از عطر های این برند ها رو دارید ازتون درخواست کنم که لیستی دستچین شده از این 3 برند خوش قیمت و کیفیت برای برای بنده ارسال کنید که بنده به دنبال تهیه اونها برم، اگرچه تا الانش هم کلی مدیون کردین بنده رو و امیدوارم این جسارت بنده رو ببخشید،

یک دنیا سپاس

TIMELESS TIMELESS
1402/05/30
در پاسخ به س.نیکدل :

سلام جناب اسعدی عزیز

بسیار سپاسگذارم بابت نظر تخصصیتون در این زمینه، بنده برند ها و اسامی مطرح شده رو به دقت بررسی و تحلیل میکنم و گزینه های مناسب رو برای خرید انتخاب میکنم،  واقعا پیدا کردن ادکلن با کیفیت و قیمت مناسب تو این وضع اقتصادی به یک چالش عزیم تبدیل شده، بنده سرچ اولیه ای در اینترنت داشتم و ظاهرا پیدا کردن سه برند میسون الحمبرا ارض الزعفران نسبتا سخت هست و امیدوارم بتونم تو بازار راحت تر پیدا کنم، فقط میخواستم جسارت کنم و از اونجایی که شما تجربه و امتحان خیلی از عطر های این برند ها رو دارید ازتون درخواست کنم که لیستی دستچین شده از این 3 برند خوش قیمت و کیفیت برای برای بنده ارسال کنید که بنده به دنبال تهیه اونها برم، اگرچه تا الانش هم کلی مدیون کردین بنده رو و امیدوارم این جسارت بنده رو ببخشید،

یک دنیا سپاس

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند جناب آقای نیکدل بزرگوار از مهر و عنایت شما سپاسگزارم. بهترین های الحمبرا از نظر من؛ تاباک، توباکو تاچ، اکسکلوسیف تاباک، مگارا، ترا، برایت پیچ، لاولی چری، وودی عود، فابیوس، توسکانی لدر، جین لاو ایمورتال، جین لاو آمبر نومد، اکسکلوسیف عود، اکسکلوسیف رز، اکسکلوسیف سافرون، آنجل کیسمت، کیسمت مردانه و زنانه، امبرلی بلو، آمبروسو قرمز، امبرلی عود، تاکس، نامبر ۲، آفرو لدر، دوبلین لدر، مینروا لدر، ایتالین لدر، تورو، عود فور گلوری، عود فور هپینس، عود فور آمیتیس، سیگنچر تمامی شماره ها، تمامی ولوت ها، NTC، یاح، جورج، لیبرا، لیبرا اینتنس، تمامی کپی های عطرهای بسیار گران قیمت بلغاری اعم از فالکار، تایگار، کبری، له جم و انواع دیگر .....

دوست گرامی باید خودتان به تهران خیابان پانزده خرداد برید و از نزدیک با عمده فروش ها صحبت کنید و رایحه ها رو اونجا هم خودتان تست کنید. در عمده فروشی قیمت ۵۰ درصد براتون حساب میشه و با توجه به کیفیت بالای الحمبرا و کپی های عطرهای بسیار گران قیمت جهان، فکر میکنم سود خوبی داشته باشین. 

انشالله موفق باشید دوست گرامی....

شهرزاد شهرزاد
1402/05/31

اول اینکه چه کار خوبی کردید که تصمیم به باز کردن ادکلن فروشی گرفتید. دوم هم، از ادکلن های لطافه مناسب خانمها به اینها میشه اشاره کرد که پیشنهاد می کنم تست کنید: 

عجایب دوبی پرترت (شیشه زرد)

فخر (زنانه، شیشه سفید و رز گلد) -- تقریبا مشابه اینتردیت ژیوانژی هست

ثروت (از کلکسیون پرایم) -- مشابه لیبر ایوسن لوران هست

هیا (بطری صورتی) 

رمز (بطری زرشکی)

اجود  

یارا (بطری صورتی) -- تقریبا مشابه سیگنچر مون بلان هست

سکینه (بطری قرمز)

نبراس (از کلکسیون پراید) -- بوی شکلات میده و مشابه بیلی آیلیش هست

انا ابیض سفید - کمی شبیه به اربا پورا زرجوف هست

با آرزوی موفقیت! 

OMID .M OMID .M
1402/06/03

درود دوست عزیز و خدمت اساتید عزیز

من برندهای مثل الحمبرا و لطافه و ارض زعفران و درمواردی فراگرنس ورد رو تست و مقایسه کردم و هر از چند گاهی نمونه های فاخر رو خرید هم کردم .

بی شک کار خوب هم بین اونها میشود پیدا کرد که رایحه خطی نداشته باشند فقط یک نکته که باید بهش توجه داشته باشید از مجموعه لطافه لاین (( لطافه پراید ))

و از مجموعه فراگرنس ورد لاین (( FA PARIS )) بسیار با کیفیت هستند و اصلا  نباید با بقیه محصولات شرکت در یک تراز قرار بدهید

مخصوصا گزینه دوم یعنی لاین FA PARIS  شرکت فراگرنس شما رو متعجب خواهد کرد ....مثال ادکلن های  با ارزش خرید این لاینها

((اف ای پاریس)) : آبراج رور مشابه آمواج هانر مرد ؛    مشابه امواج براکن{ عالی}  ، ESSENCE DE NOIR  مشابه لویی ویتون متیر نویر ؛ ENIGMA DEUX مشابه آنجلز شیر ؛ آس پیک مشابه MAISON MARGIELA FIRE PLACE  ماندگاری و پخش عالی ؛ ENIGMA UNE مشابه سواج الکسیر  ؛   ENIGMA TROIS مشابه   ACQUA DI PARMA - Colonia Oud   ؛   توباکو دفوو مشابه  BYREDO - Tobacco Mandarin  { عالی }؛ اینها چند نمونه بود که ارزش خرید داشتند

از لاین(( لطافه پراید)) هم برای مثال کار با ارزش مثل شاهین سیلور ، بلو سفایر ؛ عشق الشیوخ ، مسمم    و ووو

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟