انتخاب عطر مناسب

سلام دوستان عزیز عطر افشانی اوقات همگی خوش، بنده قصد تهیه عطری رو داشتم با بودجه نهایتا پنج تومن، یایکم بالاتر، عطری که هم پرفومنس عالی داشته باشه ازلحاظ موندگاری وپخش و عطر بشدت دلنشین و حال خوب کن و باکلاسی باشه از اونا که ازش بازخورد مثبت میگیری وحال خودمم خوب باشه باهاش، 21 سالمه، جنوب زندگی میکنیم و هوامون بشدت گرم وشرجیه بیشترمواقع، عطر مورد علاقم ورساچه برایت و بمبشل هستش که البته احساس میکنم هنوزم عطرای باکیفیت تری وجود دارن که من نبوویدم و همچنان عطری که خیلی دلخواهم باشه رو پیدانکردم

خودم در ابتدا نظرم روی بلایند بای کردن عطر نارسیسو فورهر مشکی بود، از بوش چیز زیادی خاطرم نیست فقط یادمه یکسال پیش یبار از سرش بوویدم و بشدت خوشم اومد، یعنی یادم نمیاد بوشو ولی میدونم عطریه که کم ریسکه برام چون قبلا پسندیدمش،دیشب اتفاقی به یه عطرفروشی رفتم و نارسیسو فور هر صورتی و نارسیسو پودر و تستر عطر گوچی بلوم روهم تست کردم، نارسیسو پودر عطر شیک ودلربایی بود ولی نگم از کاری که نارسیسو صورتی و گوچی بلوم با قلبم کردن،لحظه به لحظه بیشتر عاشقشون میشدم و در عجبم از دوستانی که میگفتن نارسیسو صورتی مامانبزرگیه، آخرم نتونستم بگم گوچی بلوم یا نارسیسو صورتی ، دیوونه هردوتاش شدم، فقط مشکل من اینجاس که من بوی نارسیسو مشکی رو یادم نیس، ممکنه ازایناهم بهتر باشه؟؟چون امکان تستشوندارم، عطر آیدیل گرلن و باربری لندن روهم عزیزی با توجه به سلیقم پیشنهاد دادن، پیشنهاد شما بمن کدومه؟؟

Blanca Blanca
1402/04/16

درود به شما دوست عزیز،ببین انتخاب عطر به جایی که زندگی میکنی خیلی بستگی داره.گوچی بلوم انتخاب خوبی واسه ی هوای گرم هست و همچنین Chance Eau Tendre Eau de Parfum #شنل چنس او تندر ادو پرفیوم Chance Eau Tendre Eau de Parfum  و Ferre Rose #جیانفرانکو فره رز Ferre Rose  و Marry Me #لانوین ماری می Marry Me  اینا بوهای خنک و کاملا دخترونه ای دارن و بنظرم با توجه به اونایی که دوست داشتی میتونن واست راضی کننده باشن.

شکیبا شکیبا
1402/04/22

عزیزم اگه انقدر دو دل هستی  اول دکانتشونو بخر  تست کن. بعد کاملشو بخر.همه اینهایی  که نام بردی دکانتشون  توی سایتها هست. 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟