توصیف شما از یک عطر لوکس چیست؟(زنانه و مردانه)

عطری که توصیف شما رو تکمیل کنه معرفی کنید.

Dapper Dapper
1402/01/23

درود

عطري كه استايل شما رو تكميل كنه. در موقعيت هاي مخصوص و با توجه به طبيعت اون مورد، مصرف بشه و جواب بده. به شخصيت شما بياد. روحيه و اعتماد به نفس شما رو بالا ببره. 

Green Irish Tweed #کرید گرین ایریش توید Green Irish Tweed 

Angels' Share #بای کیلیان آنجلز شیر Angels' Share 

Oligarch #روژا داو اولیگارک Oligarch 

موارد فوق به ذهنم رسید که برای من شامل توضیحاتی که دادم هستن، بسته به موقعیت استفاده.

💐💐

دانیال دانیال
1402/01/23

تؤصيف زيبايی و لوکس بودن و همچین متغییرهایی به نظر من قابل اندازه گیری نیست، بطور مثال شاید چیزی که برای من لوکسه برای دیگری خیلی چیپ باشه، بهرحال به نظر من رایحه لوکس برای من تو عطر های زنانه میتونه عطرهایی باشه که توش از روایح فلورال یا وانیلی استفاده شده باشه و تو عطرهای مردانه عطرهایی باشه که توش از روایح وتیور (خس خس) و یا عود استفاده شده باشه، البته نحوه ساخت، ترکیب و تبحر عطار و .... هم تو حاصل کار مهمه. 

سلام عزیزم. به نظر من عطری ،عطر لوکس هست که برای ساختش از مواد کمیاب و اسانسهای خالص و ارگانیک استفاده بشه و فرمول محدودی داشته باشه ( بدون اینکه بعد از چند سال مشابه شرکتیش بیاد بیرون)  همراه با باتل با کیفیت و جذاب( استفاده از کریستال مرغوب و جواهرات قیمتی و فلزات گرانبها در باتل عطر) و همینطور  باکس جذاب ( چوبی با روکش چرم و همینطور  تو دوزی شده ی باکس با پارچه های جذاب)

خلاصه که این عطر ، از دید من میتونه عطر لوکسی باشه:)

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟