Mehdi Mehdi
9
1401/12/08

سوال از آرشیتکت گرامی

درود بر شما آرشیتکت خوش قریحه
در ادامه سلسله بلایندبای های موفق که توسط شما معرفی شده بودند، نیازمند راهنمایی‌تون هستم.
از برند "آرنوسورل" کدوم محصول بهتره؟(رویال بلو؟ رویال بلک؟ رویال بلک اسپرت؟ رویال پلیر)
از برند "مونوتم"(لدر؟ بلک عود؟ امبر وود؟ رز عود؟ گرین تی؟)
لطفا اگر در همین رده قیمتی از برندهای دیگه هم موردی مدنظرتون هست بفرمایید.
پیشاپیش از حُسن توجه شما سپاس‌گزارم🌹

architect architect
1401/12/08

سلام بر مهدی

از مونوتم مدل لدر بسیار کار ارزنده ای هست تو فضای توسکان لدر و امبره لدر. مدل بلک عود رو متاسفانه ندیدم اما به نظر ارزنده میاد.

از ارنوسورل هم دو مدل بویس دی عود و رویال پلیر رو داشتم که هردو عالی بودن البته رویال پلیر پرفورمنس نسبتا پایینی داره.

متاسفانه دیگه با این قیمتا دیگه بجز مواردی که ذیل رویوی عطر ناساماتو دورو نوشتم پیشنهادی برای بلایند بای ندارم مهندس جان و به قول یارو اگه مسئولین امری ندارن دیگه عرضی نداریم!

architect architect
1401/12/08

یادم رفت بگم خدمتتون جناب مهدی پروفایل من رو ببینید عطرایی که پسندیدم رو یه بررسی بفرمایید‌. الان به عنوان مثال سلبون ایمپارافیت رو یادم افتاد که حدودای ۶۰۰ تومنه و شباهت خیلی خوبی به پولو سوپریم کشمیر ۵ تومنی داره.

Mehdi Mehdi
1401/12/08
در پاسخ به architect :

سلام بر مهدی

از مونوتم مدل لدر بسیار کار ارزنده ای هست تو فضای توسکان لدر و امبره لدر. مدل بلک عود رو متاسفانه ندیدم اما به نظر ارزنده میاد.

از ارنوسورل هم دو مدل بویس دی عود و رویال پلیر رو داشتم که هردو عالی بودن البته رویال پلیر پرفورمنس نسبتا پایینی داره.

متاسفانه دیگه با این قیمتا دیگه بجز مواردی که ذیل رویوی عطر ناساماتو دورو نوشتم پیشنهادی برای بلایند بای ندارم مهندس جان و به قول یارو اگه مسئولین امری ندارن دیگه عرضی نداریم!

بویس دی عود رو طبق راهنمایی های قبلی شما تهیه کردم.کار ارزشمندی بود.

ممنون از شما مهندس جان😘

architect architect
1401/12/08

در مورد راه ارتباط مستقیم این شماره واتساپ بنده هست: 09104076569_ کمکی از دستم بیاد در خدمتم

architect architect
1401/12/09

جناب مهدی من یه بررسی نهایی کردم این کارا رو هم میتونید به لیست بلایند بای اضافه کنید:

انسنس تق دویژن( مشابه انجل شیر و مارلی اوجان)

جی پارلیس بویس دایریس( مشابه ممو ایتالین لدر)

اوون پرمیر لوکس عود( مشابه سن لورن m7)

اوون ابسلوت بای الیت جنتلمن( مشابه دانهیل عربین دزرت)

هولیستر ویو( خنک و اکواتیک)

لومانی ال پاسو

ویسکی ۱۹۷۰

سلبون ایمپارافیت( مشابه پولو سوپریم کاشمر)

Mehdi Mehdi
1401/12/09
در پاسخ به architect :

یادم رفت بگم خدمتتون جناب مهدی پروفایل من رو ببینید عطرایی که پسندیدم رو یه بررسی بفرمایید‌. الان به عنوان مثال سلبون ایمپارافیت رو یادم افتاد که حدودای ۶۰۰ تومنه و شباهت خیلی خوبی به پولو سوپریم کشمیر ۵ تومنی داره.

بسیار عالی👌🏻

خیلی ممنون

Mehdi Mehdi
1401/12/09

بسیار عالی👌🏻

خیلی ممنون از شما

بابت شماره مستقیم هم سپاس‌گزارم، حتما مزاحمتون خواهم شد

محسن محسن
1401/12/09
در پاسخ به architect :

جناب مهدی من یه بررسی نهایی کردم این کارا رو هم میتونید به لیست بلایند بای اضافه کنید:

انسنس تق دویژن( مشابه انجل شیر و مارلی اوجان)

جی پارلیس بویس دایریس( مشابه ممو ایتالین لدر)

اوون پرمیر لوکس عود( مشابه سن لورن m7)

اوون ابسلوت بای الیت جنتلمن( مشابه دانهیل عربین دزرت)

هولیستر ویو( خنک و اکواتیک)

لومانی ال پاسو

ویسکی ۱۹۷۰

سلبون ایمپارافیت( مشابه پولو سوپریم کاشمر)

بنده هم وظیفه خودم میدونم تشکر کنم از راهنماییتون

Mehdi Mehdi
1401/12/09
در پاسخ به محسن :

بنده هم وظیفه خودم میدونم تشکر کنم از راهنماییتون

درود بر شما

واقعا باید حضور آرشیتکت محترم را غنیمت بشمریم. راهنمایی های بی نقصشون چه دل‌هایی را که شاد نکرده. خدا حفظشون کنه برای ما عطرافشانی ها🤲🏻

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟