Joop homme

سلام خدمت همه اساتید محترم ، من میخوام joop homme رو خریداری کنم بدون تست کسانی که رایحه رو تست کردند راهنمایی کنند، دیدم شبیه الکساندریا ۲ زرجف هستش اون رو تست داشتم واقعا همینطوره یا خیر ممنون میشم راهنمایی کنید!🙏🏼

حامدبی حامدبی
1401/10/26

امواج رفلکشن یه جورایی میشه گفت در فضای الکساندریا دو است ولی ملایم تر و پخش بو کمتر . 

alireza .xx alireza .xx
1401/10/27

درود مرصاد عزیز وقت بخیر ، نه خیلی شباهتی ندارد ، الکساندریا عطر عجیبی ست ، حین تست کرذنش شما از رفلکشن گرفته تا له مل ژان پل و رگه های چوبی عودوو تامفورد برات تداعی میشه ، انگار عصاره این چند عطرو میکس کردن و چکیده اش شده الکساندریا ، با اینکه دوسش دارم و عطر خوش ساختی هست اما اصلا و ابدا ارزش قیمت ۱۴ میلیونی را ندارد ( عزیزان قیمت بالای یک عطر نشونه تمام و کمال و بهترین بودن نیست ، خیلی وقتا یکی از نت های هرم بویایی جز اسنشیال اویل های گران قیمت است و همین قیمت تمام شده را بصورت آسانسوری بالا میبره ، شخصا هیچ علاقه ای به رایحه صمغ گالبانیوم ندارم اما این نت اگه توی عطری غالب باشد قیمت تمام شده را بالا میبرد بخاطره همین در عطرهایی که گالبانیوم هست و قیمت نجومی دارد حدس میزنم این نت بستر اصلی اون عطر است و اغلب حدسم درست در میاد و از خریدش منصرف میشم )

اگه میخواید جوپ هوم را بخرید بنظرم توی همون فضا با رایحه خیلی خیلی بهتر میتونید ژان پل گوتیه له میل را تهیه کنید .

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟