فروش عطرهای باز شده

دوستان عزیز ، جسارتا پیج یا سایتی رو میشناسید که بتونیم عطرهای باز شده یا پلمپ رو بفروشیم و یا تعویض کنیم ؟

life scent life scent
1401/08/02

سلام و عرض ادب

لطفا به بنده ایمیل بزنید براتون ارسال کنم

viewlife98@gmail.com

آرامیس آرامیس
1401/08/02

یک فروشگاه اینستا هست اگر عطر جعبه دار و میخره دوستان اگر یادشونه بنویسن من حضور ذهن ندارم البته بدون جعبه ها رو نمیخره منم تمام عطرهام بدون جعبه ست نمیدونم چکارشون کنم اگر جایی هست که بدون جعبه ها رو هم برداره  به منم بگین لطفا

در پاسخ به life scent :

سلام و عرض ادب

لطفا به بنده ایمیل بزنید براتون ارسال کنم

viewlife98@gmail.com

ایمیل رو ارسال کردم خدمتتون ، ممنون

با سلام 

یک. پیج اینستاگرام هست به اسم عطرچی که قسمتی به اسم با باکس مختص اینکار داره. دقیق شرایطش را نمیدونم ولی باید عطرتون اورجینال و داری جعبه باشه

در پاسخ به آرامیس :

یک فروشگاه اینستا هست اگر عطر جعبه دار و میخره دوستان اگر یادشونه بنویسن من حضور ذهن ندارم البته بدون جعبه ها رو نمیخره منم تمام عطرهام بدون جعبه ست نمیدونم چکارشون کنم اگر جایی هست که بدون جعبه ها رو هم برداره  به منم بگین لطفا

سلام خوبی عطر بدون جعبه چی دارید؟

سلام دوستان

میشه یه جا رو معرفی کنید که عطر بخرن. من 11 تا عطر اورجینیال دارم میخوام بفروشم که از این تعداد 8 یا 9 تاشون باز نشدن و با جعبه هستن. اگرم کسی علاقه مند بود پیام بده لیست عطرها رو بفرستم. ممنون از همه

کیوان کیوان
1403/02/11
در پاسخ به Roham Bahraee :

سلام دوستان

میشه یه جا رو معرفی کنید که عطر بخرن. من 11 تا عطر اورجینیال دارم میخوام بفروشم که از این تعداد 8 یا 9 تاشون باز نشدن و با جعبه هستن. اگرم کسی علاقه مند بود پیام بده لیست عطرها رو بفرستم. ممنون از همه

سلام،وقت بخیر

ممنون میشم لیست عطرها رو برای من ارسال کنین

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟