Shaghayegh Shaghayegh
16
1401/08/01

معرفی جایی برای خرید و فروش عطر دست دوم

سلام کجاها منظورم در فضای مجازیه میشناسید که بتونم عطرهایی که نمیخوام و برای فروش بذارم و عطرای بقیه رو که نمیخوان و گذاشتن برای فروش ببینم ؟

حمید حمید
1401/08/01

سلام.

اگر فرضا عطری که خیلی دنبالش بودین رو ی نفر با قیمت خیلی عالی گذاشته بود برای فروش اعتماد میکنین و بخرین ازش؟:)

سلام شقایق خانم عزیز ، وقتتون بخیر و خوشی ، اتفاقاً سوال بنده هم دقیقاً همین سوال شماست ، ممنون میشم اگر به پاسخی رسیدید بنده رو هم در جریان بزارید ، متشکرم

Shaghayegh Shaghayegh
1401/08/02

خب به همین راحتی نه قطعا مثلا یه جایی باشه خودشون چک کنند یا مثلا افراد همین سایت که خودشون عطربازند... واقعیت خودمم موندم سر اعتماد کردن قبول دارم سخته ولی اگه یه فضای این چنینی باشه خیلی عالیه شاید یکی صد میل یه عطر و نخواد و دلشو بزنه بتونه بذاره برای فروش...

ولی پیچ و خم زیاد داره درسته...

Shaghayegh Shaghayegh
1401/08/02
در پاسخ به مهدی روزبهانی :

سلام شقایق خانم عزیز ، وقتتون بخیر و خوشی ، اتفاقاً سوال بنده هم دقیقاً همین سوال شماست ، ممنون میشم اگر به پاسخی رسیدید بنده رو هم در جریان بزارید ، متشکرم

سلام تا اینجا من فقط به این پاسخ ها رسیدم:

نظرات عطر کلینیک آروماتیک الکسیر زیر نظر آقای کبیری من سوال کردم چند نفر ج دادند اونا رو ببینید

Aromatics Elixir EDP #کلینیک آروماتیکس الکسیر ادو پرفیوم Aromatics Elixir EDP 

اخرین نظر تا به این لحظه برای اقای کبیریه در پاسخ به اون پرسیدم چند نفر جواب دادند.

IRRO IRRO
1401/08/03

سلام خانم شقایق

برای فروش عطرهاتون ، در سایت دیوار آگهی کنید.

Shaghayegh Shaghayegh
1401/08/03
در پاسخ به IRRO :

سلام خانم شقایق

برای فروش عطرهاتون ، در سایت دیوار آگهی کنید.

سلام اخه دنبال خرید هم هستم و هیچ جوره به آگهی های دیوار نمیتونم اعتماد کنم بیش تر دنبال یه جمع عطربازم ... که خودشون این کاره باشند

Mohammadreza Mohammadreza
1401/08/06
در پاسخ به Shaghayegh :

سلام اخه دنبال خرید هم هستم و هیچ جوره به آگهی های دیوار نمیتونم اعتماد کنم بیش تر دنبال یه جمع عطربازم ... که خودشون این کاره باشند

درود خانم شقایق

معتبرترین جا واسه خرید و فروش عطرهای دست دوم در ایران کانال تلگرامی ع.ط.ر.ز.و.ن هست...مورد تایید کامل هست و خیلی از اعضای عطرافشان هم اونجا عضو هستند...و فقط اورجینال کار میکنند...اما خب بدون جعبه مثل شما اگه اصل باشه و به تاییدشون برسه با اینکه خیلی کم هستند اما باید بگید تضمین اصالت تا قبول کنند...امیدوارم به کارتون بیاد. 

Shaghayegh Shaghayegh
1401/08/07
در پاسخ به Mohammadreza :

درود خانم شقایق

معتبرترین جا واسه خرید و فروش عطرهای دست دوم در ایران کانال تلگرامی ع.ط.ر.ز.و.ن هست...مورد تایید کامل هست و خیلی از اعضای عطرافشان هم اونجا عضو هستند...و فقط اورجینال کار میکنند...اما خب بدون جعبه مثل شما اگه اصل باشه و به تاییدشون برسه با اینکه خیلی کم هستند اما باید بگید تضمین اصالت تا قبول کنند...امیدوارم به کارتون بیاد. 

ممنونم🌸

Sam Irani Sam Irani
1401/08/10
در پاسخ به Mohammadreza :

درود خانم شقایق

سلام بزرگوار کانال اسمش چیه عطرهای دست دوم خریدو فروش میشه عطر زون  میشه ادر کانال دقیق بنویسید ممنونم 

افشار افشار
1401/08/17
در پاسخ به Shaghayegh :

خب به همین راحتی نه قطعا مثلا یه جایی باشه خودشون چک کنند یا مثلا افراد همین سایت که خودشون عطربازند... واقعیت خودمم موندم سر اعتماد کردن قبول دارم سخته ولی اگه یه فضای این چنینی باشه خیلی عالیه شاید یکی صد میل یه عطر و نخواد و دلشو بزنه بتونه بذاره برای فروش...

ولی پیچ و خم زیاد داره درسته...

سلام . تو تلگرام کانال دوفت پلاس هست . کلمه seconddufte رو سرچ کنید . پیدا میکنید .

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟