عطر من😭

سلااااام خدمت همه دوستان و اساتید محترم 

ممنون میشم چند ثانیه وقت بزارید و متن من رو بخونید

من یک نوجوان ۱۶ ساله هستم و الان یک ساله دنبال عطر امضا میگردم

تیپ من یک تیپ اسپورت و کژوال هستش و یک فرد برون گرا و بسیار اجتماعی و اهل تفریح کردن هستم و دوست های بسیار دارم

دیگ خودتون هم میدونید توی این سن پسر ها خیلی دنبال جذب جنس مخالف هستن😁

ممنون میشم کمک کنید دو عطر برای فصل سرد و گرم  پیدا  کنم که با تیپ و شخصیتم جور دربیاد و پخش و ماندگاری بالایی داشته باشه و جنس مخالف هم جذب کنه 

خیلی ممنون از شما

منتظر جواب های استادانه شما هستم🙏

فردریک فردریک
1401/07/28

۱۶ ساله 

جنس مخالف !

عطر امضا !!!

شما زود بزرگ شدید یا ما دیر !؟؟

IRRO IRRO
1401/07/28

سلام سپهر عزیز

این باور که شما با یک رایحه بتوانید جنس مخالف را جذب نمایبد به نظرم یک باور اشتباه هست ، در اینصورت پس فاکتورهای آراستگی ، شخصیت کجا قرار میگیرند؟ اصلا تفکر جذب جنس مخالف با رایحه نوعی توهین به طرف مقابل محسوب میشه ، یعنی طرف مقابل شما هیچ حس دیگری به جز بویایی ندارد؟

اتفاقا به نظر من رایحه پس از آشنایی با طرف مقابل مطرح میشود همان موقع که به شما نگاه میکند ، حرف های شما را گوش میکند ، شما را لمس میکند ، همه اینها در فضای یک رایحه مورد علاقه شما و طرف مقابل ، دوست داشتنی تر میشوند.

Michael Michael
1401/07/28

برای فصل گرم 👇

Mefisto Gentiluomo #زرجف (زرجوف) مفیستو جنتیلومو Mefisto Gentiluomo 

Fiero #زرجوف فیرو Fiero 

Dior Sauvage #دیور ساوج (کریستین دیور ساواج) Dior Sauvage 

K by Dolce & Gabbana #دولچه گابانا کی بای دولچه گابانا K by Dolce & Gabbana 

برای فصول سرد👇

The One for Men EDP #دولچه گابانا دوان مردانه ادو پرفیوم (دولچی گبانا د وان پارفوم) The One for Men EDP 

Herod #پارفومز د مارلی هرود Herod 

Ombre Leather 2018 #تام فورد آمبر لیدر 2018 (امبر لدر 2018) Ombre Leather 2018 

مواردی خیلی زیاد و خیلی خوبی بودن برای خرید مثل تام فورد عود وود یا فا**کینگ فبیولس برای فصول سرد ولی متاسفانه مناسب سن شما نیست در واقع اون عطرا زیادی رسمی و جدی هست

عطرایی هم که معرفی کردم برای فصول سرد در واقع نوعی رسمی محسوب میشه ولی اگر نخایم سختگیرانه به موضوع نگاه کنیم میشه با استایل نیمه رسمی ست کرد ولی با استایل کژوالی که گفتید اصلا چون بالاخره باید عطر کمی هم به جدی بودن فرد اضافه کنه

Michael Michael
1401/07/28
در پاسخ به فردریک :

۱۶ ساله 

جنس مخالف !

عطر امضا !!!

ببخشید!!!!

مگر حرف نا مربوطی زدند؟

۱۶ ساله دل ندارد؟

نمیتواند جذب کند؟نمی تواند عطر امضا داشته باشد؟

در کشور های اروپایی روابط بین دختر و پسر از بدو تولد و ورود به این دنیا شروع میشه ...دبستان.دبیرستان.کالج و ....

ن ایشان سریع بزرگ شده اند و نه امثال ما دیر فقد این مابین تفکرات عوض شده نسل های امروزی خیلی چشم و گوش باز تری دارند ...مو رو از ماست بیرون میکشند با این سوال های اعجاب انگیز شما دوست عزیزمون ن تنها انگیزه ای برای رویا های خود پیدا نمیکنه بلکه منصرف هم میشه بجای این سوال ها میتونستید نصیحت بهتری رو شامل حال ایشان بکنید ....هنوز هم در کشور ما خیلی چیزها برای برخی افراد باعث تعجبه چرا واقعا؟

برای مثال طرف ۱۲ سال سن داره بهش میگن تو مردی شدی باید بچه بازیاتو کنار بگذاری ولی وقتی توی حرف بزرگتران نظر خود رو بیان میکند که چه بسا مفید هم هست میگوند بتمرگ سرجات بچه این حرفا به تو نیومده

بشخصه رویا های نسل جوان رو تحسین میکنم کی میخایم از این خَلَع فکری نادرست بیرون بیاییم؟؟؟ در عجبم

[EDITED] 1401/07/29 10:56
Michael Michael
1401/07/28
در پاسخ به IRRO :

سلام سپهر عزیز

این باور که شما با یک رایحه بتوانید جنس مخالف را جذب نمایبد به نظرم یک باور اشتباه هست ، در اینصورت پس فاکتورهای آراستگی ، شخصیت کجا قرار میگیرند؟ اصلا تفکر جذب جنس مخالف با رایحه نوعی توهین به طرف مقابل محسوب میشه ، یعنی طرف مقابل شما هیچ حس دیگری به جز بویایی ندارد؟

اتفاقا به نظر من رایحه پس از آشنایی با طرف مقابل مطرح میشود همان موقع که به شما نگاه میکند ، حرف های شما را گوش میکند ، شما را لمس میکند ، همه اینها در فضای یک رایحه مورد علاقه شما و طرف مقابل ، دوست داشتنی تر میشوند.

درود ایرج عزیز شاید منظور دوست عزیزمان این نباشه که حالا بو تاثیر خیلی زیادی در جذب جنس مونث داشته باشه چه بسا حرف های شما قابل تاییده منتهی دوست عزیزمان سن کمی دارند و خب دنبال کسب تجربه هستن

شاید نتونستن منظور خودشونو اونجور که باید و هست بیان کنند و یک راست به سراغ لُب مطلب رفتند بزارید پای حساب جوانی👌

نگذار از تجربیات تو بی بهره بماند 

فردریک فردریک
1401/07/29
در پاسخ به Michael :

ببخشید!!!!

مگر حرف نا مربوطی زدند؟

۱۶ ساله دل ندارد؟

نمیتواند جذب کند؟نمی تواند عطر امضا داشته باشد؟

در کشور های اروپایی روابط بین دختر و پسر از بدو تولد و ورود به این دنیا شروع میشه ...دبستان.دبیرستان.کالج و ....

ن ایشان سریع بزرگ شده اند و نه امثال ما دیر فقد این مابین تفکرات عوض شده نسل های امروزی خیلی چشم و گوش باز تری دارند ...مو رو از ماست بیرون میکشند با این سوال های اعجاب انگیز شما دوست عزیزمون ن تنها انگیزه ای برای رویا های خود پیدا نمیکنه بلکه منصرف هم میشه بجای این سوال ها میتونستید نصیحت بهتری رو شامل حال ایشان بکنید ....هنوز هم در کشور ما خیلی چیزها برای برخی افراد باعث تعجبه چرا واقعا؟

برای مثال طرف ۱۲ سال سن داره بهش میگن تو مردی شدی باید بچه بازیاتو کنار بگذاری ولی وقتی توی حرف بزرگتران نظر خود رو بیان میکند که چه بسا مفید هم هست میگوند بتمرگ سرجات بچه این حرفا به تو نیومده

بشخصه رویا های نسل جوان رو تحسین میکنم کی میخایم از این خَلَع فکری نادرست بیرون بیاییم؟؟؟ در عجبم

والا ما که  ۲۰ ساله تو دنیای عطر و ادکلن میچرخیم بخوبی میدونیم دهها فاکتور پر اهمیت تر در جذب یا ارتباط با جنس مخالف وجود داره و بهتره این دوست نوجوان هم با این طرز فکر اشتباه شروع نکنه...

باز هر جور که خودتون صلاح میدونید

در پاسخ به فردریک :

۱۶ ساله 

جنس مخالف !

عطر امضا !!!

ببخشید مگه داشتن عطر امضا جرم محسوب میشه؟

تفکر های نسل های مختلف با هم فرق داره 

افراد توی سن نوجوانی به دلیل بلوغ از لحاظ احساسی و عاطفی دوست دارن در کانون توجهات باشن

نه من زود بزرگ شدم، نه شما دیر 

به جاش میتونستین کمک کنین

فردریک فردریک
1401/07/29
در پاسخ به سپهر خزایی :

ببخشید مگه داشتن عطر امضا جرم محسوب میشه؟

تفکر های نسل های مختلف با هم فرق داره 

افراد توی سن نوجوانی به دلیل بلوغ از لحاظ احساسی و عاطفی دوست دارن در کانون توجهات باشن

نه من زود بزرگ شدم، نه شما دیر 

به جاش میتونستین کمک کنین

بنظرم واسه سن زیر بیست سال عطرهای فرش و اکواتیک و میوه ای میتونه ایده آل باشه. مثل اینویکتوس یا جگوار کلاسیک بلک

IRRO IRRO
1401/07/29

سپهر جان میشه بگی چقدر میخوای هزینه کنی؟

فردریک فردریک
1401/07/29
در پاسخ به Michael :

برای فصل گرم 👇

Mefisto Gentiluomo #زرجف (زرجوف) مفیستو جنتیلومو Mefisto Gentiluomo 

Fiero #زرجوف فیرو Fiero 

Dior Sauvage #دیور ساوج (کریستین دیور ساواج) Dior Sauvage 

K by Dolce & Gabbana #دولچه گابانا کی بای دولچه گابانا K by Dolce & Gabbana 

برای فصول سرد👇

The One for Men EDP #دولچه گابانا دوان مردانه ادو پرفیوم (دولچی گبانا د وان پارفوم) The One for Men EDP 

Herod #پارفومز د مارلی هرود Herod 

Ombre Leather 2018 #تام فورد آمبر لیدر 2018 (امبر لدر 2018) Ombre Leather 2018 

مواردی خیلی زیاد و خیلی خوبی بودن برای خرید مثل تام فورد عود وود یا فا**کینگ فبیولس برای فصول سرد ولی متاسفانه مناسب سن شما نیست در واقع اون عطرا زیادی رسمی و جدی هست

عطرایی هم که معرفی کردم برای فصول سرد در واقع نوعی رسمی محسوب میشه ولی اگر نخایم سختگیرانه به موضوع نگاه کنیم میشه با استایل نیمه رسمی ست کرد ولی با استایل کژوالی که گفتید اصلا چون بالاخره باید عطر کمی هم به جدی بودن فرد اضافه کنه

نوجوان ۱۶ ساله ، تام فورد امبر لدر !!؟ زرجوف فیرو !!!!!!؟ هرود مارلی !!؟  

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟