وانتیار وانتیار
8
1401/07/18

عطر با بوی تلخ و دودی

با سلام خدمت دوستان

چند وقتیه که انتخاب عطر برام خیلی سخت شده، یه جورایی نمی تونم عطر انتخاب کنم. الان چند وقته دنبال یه عطر با حس دودی و تلخ می گردم ولی انتخاب برام سخته. اصولا عطرایی که حس تاریک بودن و تلخی و دودی دارن یا بعد از یه مدت کمی حس دودی بودنشون از بین میره و به سمت چرمی شدن میرن یا حس دودی بودنشون بیش تر حس بخوری داره مثل برند اونوم که برای من جالب نیستن. پیشنهاد شما به من چیه؟

عطرای زیادی تست کردم، نمی خوام حال و هوای وی ات آرمیس بیوفورت یا بلک افغان داشته باشه ولی ایرن دوک از همین برند بیوفورت خوب بود که بعد یه مدت حس دودی بودنش میره. با توجه به صحبت های من چه عطری رو پیشنهاد می دید؟

سلام. معمولا عود و کندر (اینسنس - اولیبانوم) رو هم در عطرها دودی به حساب میارن
اما اگه عطری میخواید که بوی دود واقع گرایانه تری داشته باشه، عطرهای زیر رو امتحان کنید:

Bois d'Ascese #نائومی گودسیر بویس د اسسیس Bois d'Ascese 

Memoirs Of A Trespasser #ایمجینری اوترز ممویرز آف ای ترسپسر Memoirs Of A Trespasser 
Steve McQueen Mythic #استیو مک کویین میتیک Steve McQueen Mythic 

Moon Dust #مین نیویورک مون داست Moon Dust 

عطرهای زیر هم تم دودی دارن اما کاملا دودی نیستند و در عوض پوشیدنی تر هستند:

#لالیک انکر نویر ل اکستریم

#رابرت پیگوئت بویس نویر

#آمواژ اپیک

IRRO IRRO
1401/07/19

سلام

Private Label #جوووی پاریس پرایوت لیبل Private Label 

رو پیشنهاد میکنم

حامدبی حامدبی
1401/07/21

Requiem #سلطان پاشا عطارز ركوئيم Requiem 

مشابهش کمه . یه فضای دودی لوکسی داره تستش خیلی واجبه  چون مشابهش ندیدم خودم که کیف میکنم و دنبال اصلش هستم . همین عبارت رو سرچ کن یه سایتی داره درجه دوش رو داره ولی کیفیتش عالیه قیمتش هم مناسبه اگر خوشت اومد بعد برو دنبال اصلش . اگه گرفتی حتما زیرش نظر بده

در پاسخ به One Flew Over the Cuckoo's Nest :

سلام. معمولا عود و کندر (اینسنس - اولیبانوم) رو هم در عطرها دودی به حساب میارن
اما اگه عطری میخواید که بوی دود واقع گرایانه تری داشته باشه، عطرهای زیر رو امتحان کنید:

Bois d'Ascese #نائومی گودسیر بویس د اسسیس Bois d'Ascese 

Memoirs Of A Trespasser #ایمجینری اوترز ممویرز آف ای ترسپسر Memoirs Of A Trespasser 
Steve McQueen Mythic #استیو مک کویین میتیک Steve McQueen Mythic 

Moon Dust #مین نیویورک مون داست Moon Dust 

عطرهای زیر هم تم دودی دارن اما کاملا دودی نیستند و در عوض پوشیدنی تر هستند:

#لالیک انکر نویر ل اکستریم

#رابرت پیگوئت بویس نویر

#آمواژ اپیک

سلام وقتتون بخیر 

ممنون از پیشنهاداتتون ولی متاسفانه هیچ کدوم موجود نیست. لالیک که کیفیت قبل رو نداره، اپیک هم فضای متفاوت تری داره.

سلا و ممنون از راهنماییتون

کاردینال جایی پیدا نمیشه و اپوس 7 هم خیلی بو ادویه میده.

در پاسخ به IRRO :

سلام

Private Label #جوووی پاریس پرایوت لیبل Private Label 

رو پیشنهاد میکنم

سلام ممنون از راهنماییتون

کار خوبیه ولی متاسفانه اون حس دود مانند توش کمه و خیلی زود هم حالت دودیش از بین میره، کاری نزدیک به کار با فضای دود مانندش سراغ ندارید؟

در پاسخ به حامدبی :

Requiem #سلطان پاشا عطارز ركوئيم Requiem 

مشابهش کمه . یه فضای دودی لوکسی داره تستش خیلی واجبه  چون مشابهش ندیدم خودم که کیف میکنم و دنبال اصلش هستم . همین عبارت رو سرچ کن یه سایتی داره درجه دوش رو داره ولی کیفیتش عالیه قیمتش هم مناسبه اگر خوشت اومد بعد برو دنبال اصلش . اگه گرفتی حتما زیرش نظر بده

سلام ممنون از پاسخی که دادید. گشتم تو اینترنت ولی چیزی پیدا نکردم. به همین نام هستش یا عطرش یه اسم دیگه داره؟

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟