• Club de Nuit Intense for men-آرماف کلاب د نویت اینتنس مردانه
 • Club de Nuit Intense for men-آرماف کلاب د نویت اینتنس مردانه
 • Club de Nuit Intense for men-آرماف کلاب د نویت اینتنس مردانه
 • Club de Nuit Intense for men-آرماف کلاب د نویت اینتنس مردانه

Club de Nuit Intense for men

آرماف کلاب د نویت اینتنس مردانه
مردانه
مشخصات رایحه
گروه بویایی: چوبی ادویه ای
عطار:
طبع: خنک
مشخصات تولید
نام برند: آرماف
کشور مبدأ: امارات
سال تولید: 2015
 • عاشقشم
  6
 • می پسندم
  6
 • نمی پسندم
  1
 • - 25 سال
  1
 • + 25 سال
  5
 • + 45 سال
  1
 • روزانه
  3
 • رسمی
  3
تعداد رای های ثبت شده : ۲۶
امضای من
۳۹
باید تست کنم
۴۱
در برنامه خرید
۴۲

ترکیبات اعلام شده

لیمو ترشترنج آناناس انگور فرنگی سیاهسیب
رز یاسچوب درخت قان
وانیل عنبرمشک نعناع هندی

توضیحات

درحال بارگذاری قیمت فروشگاهها

نمره کاربران

Club de Nuit Intense for men-آرماف کلاب د نویت اینتنس مردانه
رایحه
۹.۶
96 رای
ماندگاری
۹.۶
96 رای
پخش بو
۹.۶
96 رای
طراحی شیشه
۹.۶
96 رای

نظرات کاربران (۲۱۱ نظر)

راهنمایی مطالعه نظرات :
* نظرات اصلی که بدون خط آبی هستند نظرات مرتبط با محصول می باشند. نظرات پاسخ که با خط آبی هستند ممکن است از بحث در مورد این ادکلن فراتر رفته باشند.
** برای مطالعه نظراتی که صرفا مرتبط با این محصول هستند نظرات اصلی را مطالعه نمایید.
پاسخ ها را رد کن

خودم هم بود ) پاسخ بدم. اما کلاب: در ابتدای کار لیمو ترش خود را جلوه میدهد و بعد از آن چوب درخت غان که حالتی چرمی و دودی به عطر میدهد . در کنار این ها من برگاموت رو هم احساس میکنم اما لیمو غالب تر است. گل رز را هم در این عطر در ابتدا تا اواسط این کار احساس خواهید کرد. بشخصه به سبب بو کردن زیاد ورساچه اروس ترکیب سیب - وانیل را خیلی خوب دریافت میکنم. آناناس هم در این کار از ابتدا تا انتها حضور دارد. در نهایت هم یک بوی دودی و مشکی به همراه پتچولی روی پوست حس میشود. ماندگاری و پخش هم راضی کننده است. ماین هم در ابتدا با لیمو ترش و روایح مرکباتی شروع میکند ولی دیگر از رایحه ی دودی و چرمی در آن خبری نیست و بیشتر صابونی و سبز است. این عطر شاید فقط در ابتدا شبیه به کلاب باشد ولی بعد اصلا راهش را جدا میکند. پخش و ماندگاری ماین از کلاب کم تر اما راضی کننده است. آخر نفهمیدیم ماین یا کلاب! این بستگی به شما دارد. من هیچ یک را بر اونتوس ترجیه نمیدهم اما در کل هر دو کار های خوبی با توجه به قیمت هستند اما من توصیه ای که دارم این است که کلاب د نویی را در فصول سرد و شبانه استفاده کنید ولی ماین را در فصول گرم و بصورت روزانه استفاده کنید چون تم دودی کلاب د نویی واقعا در گرما اذیت کننده است. کلاب بیشتر فضای آوت دور ولی ماین برای فضای این دور خوب هست. پس اگر برای فضای بیرون یا مهمانی استفاده میکنید کلاب و برای فضای اداری یا اکادمیک از ماین استفاده کنید. نسبت به قیمت هر دو از کپی های بسیار خوب اونتوس هستند. (البته عطر های دیگری نیز مشابه اونتوس با قیمت پایین کم نیستند مثل ژاکساف یا ریو ولی اگر از من میپرسید اصلا سراغ اینها نروید. از نطر قیمت هم تفاوت چندانی با ماین و کلاب ندارند) موفق و پیروز باشید
۰۷ دی ۹۶

ماین یا کلاب ؟
برخلاف میل باطنی خودم این دو عطر را دیشب خریدم تا به این سوال (که سوال خودم هم بود ) پاسخ بدم.
اما کلاب: در ابتدای کار لیمو ترش خود را جلوه میدهد و بعد از آن چوب درخت غان که حالتی چرمی و دودی به عطر میدهد . در کنار این ها من برگاموت رو هم احساس میکنم اما لیمو غالب تر است.
گل رز را هم در این عطر در ابتدا تا اواسط این کار احساس خواهید کرد.
بشخصه به سبب بو کردن زیاد ورساچه اروس ترکیب سیب - وانیل را خیلی خوب دریافت میکنم.
آناناس هم در این کار از ابتدا تا انتها حضور دارد.
در نهایت هم یک بوی دودی و مشکی به همراه پتچولی روی پوست حس میشود. ماندگاری و پخش هم راضی کننده است.
ماین هم در ابتدا با لیمو ترش و روایح مرکباتی شروع میکند ولی دیگر از رایحه ی دودی و چرمی در آن خبری نیست و بیشتر صابونی و سبز است. این عطر شاید فقط در ابتدا شبیه به کلاب باشد ولی بعد اصلا راهش را جدا میکند. پخش و ماندگاری ماین از کلاب کم تر اما راضی کننده است.
آخر نفهمیدیم ماین یا کلاب!
این بستگی به شما دارد. من هیچ یک را بر اونتوس ترجیه نمیدهم اما در کل هر دو کار های خوبی با توجه به قیمت هستند اما من توصیه ای که دارم این است که ماین را در فصول سرد و شبانه استفاده کنید ولی ماین را در فصول گرم و بصورت روزانه استفاده کنید چون تم دودی کلاب د نویی واقعا در گرما اذیت کننده است.
کلاب بیشتر فضای آوت دور ولی ماین برای فضای این دور خوب هست.
پس اگر برای فضای بیرون یا مهمانی استفاده میکنید کلاب و برای فضای اداری یا اکادمیک از ماین استفاده کنید.
نسبت به قیمت هر دو از کپی های بسیار خوب اونتوس هستند.
(البته عطر های دیگری نیز مشابه اونتوس با قیمت پایین کم نیستند مثل ژاکساف یا ریو ولی اگر از من میپرسید اصلا سراغ اینها نروید. از نطر قیمت هم تفاوت چندانی با ماین و کلاب ندارند)
موفق و پیروز باشید
۰۷ دی ۹۶

اصلاح میکنم:
((اما من توصیه ای که دارم این است که کلاب د نویی را در فصول سرد و شبانه استفاده کنید ولی ماین را در فصول گرم و بصورت روزانه استفاده کنید))
۰۷ دی ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • jalal javadi avatar

سلام مجدد. این ادکلن رو حدود یک ماه پیش خریدم و جالبه که الان نسبت به چند روز اول، ماندگاری و پخش بوش خیلی قوی تر شده. حتی شاید بتونم بگم رایحه ش هم یکمی دلپذیرتر و شبیه تر به اونتوس شده.

نکته: امشب بیرون بودم. این ادکلن رو به همراه ادکلن لالیک مشکی ساده به لباسم زده بودم. چند نفر ازم پرسیدن چی زدی؟ از وقتی اومدی، بوی یه عطر خیلی خوب و جذابی میاد. و من نمیدونستم از لالیکه خوش شون اومده یا از آرماف یا از ترکیب شون. چون با این که هر دو رو با هم زده بودم، قشنگ بوشون از هم تفکیک شده بود و اگه کسی از نزدیک مثلا فاصله ی نیم متریم بو میکرد، میفهمید که دو رایحه ی مختلف روی لباسم زده شده.

به هر حال ترکیب جالبی شد برای امشب که هوا سرد بود ولی خیلی یخ و با سوز نبود. گفتم شاید به درد کسی بخوره و بقیه هم قبلا دو تا ادکلن با روایح متفاوت و غیر نزدیک رو همزمان استفاده کرده باشن.

و یه چیز جالب تر !!!!! همیشه وقتی لالیک میزدم، بعد نیم ساعت دیگه بوش رو حس نمیکردم و بقیه هم حس نمیکردن. ولی وقتی همزمان با این کلاب دی نایت آرماف استفاده کردم، بعد 6 ساعت بوی هر دو ادکلن تقریبا با همون شدتِ لحظه ی اول توسط خودم و بقیه حس میشد. تجربه ی عجیبی بود.
۳۰ آذر ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • غلامرضا avatar
 • ARWAN avatar

لالیک اسپرت کردیش که!!!!
۳۰ آذر ۹۶

ببخشید این عطر مناسب تابستون هستن برای استفاده روزانه؟
۳۰ آذر ۹۶

چهار فصله
هر چند برخی روزهای سرد استفاده نمیکنن 
۳۰ آذر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • ARWAN avatar

فاصله نزدیک به ۴۰ هزار تومان بین فروشندگان!!!!!!!
آخه چرا؟!!!!
چه فرقی هست!!!!!
۲۷ آذر ۹۶

سلام و خسته نباشید به همه
از این برند عطری مشابه دیورهوم اینتنس وجود نداره؟
۱۶ آذر ۹۶

Futura la Homme
چيزى بين والنتينو اومو و ديور هوم اينتنس، البته دقيقا اينها نمى شود ولى در همين حال و هواهاست. 
۱۶ آذر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • سهیل avatar

دیگه از هر 10تا نظر 9تاش راجع به اصل یا فیک بودن شده،اکثرا هم درمورد لالیک مشکی و آرماف. من که به شخصه دیگه اسپاسم پیدا کردم به اسم آرماف و اینها. البته کلا همیشه برای برندهای کپی کار محض و مطلق هیچ احترامی قائل نبودم و نیستم و نخواهم بود حتی اگه عطرشون یک دهم قیمت عطر اصلی باشه و کیفیت مساوی داشته باشه که 100 البته نداره!!!!یاد یه سوپرمارکتی میفتم که حسابی نونش سکه است اما چند نفر متقلب میان جفتش سوپرمارکت باز میکنن و نون اونو آجر میکنن. رقابت خوبه اما تقلید و کپی هرگز.
۱۶ آذر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • سلطان عطربازهای ایران و توران avatar

دوستان میگم اگه انقدر در مورد اصل یا فیک بودن کاراتون وسواس گونه فکر میکنید و مث خیلیا از جمله قبلا خودم اختلال وسواسی جبری دارید چنتا راه حل بهتون میدم: یا اصلا عطر نخرید مث خیلیا ک عطر نمیزنن ولی همیشه شیک و مرتب و بدون هیچ بوی بدی هم هستند!!!یا از جایی که بهش اطمینان دارید بخرید و دیگه اصلا فکر اصل و فیک بودنشو نکنید!!! یا اگه برخلاف ما مرفه هستید برید پاریس هم سیاحت کنید هم مصرف دو سه سالتونو بخرید برگردید!!!دیگه واقعا راهی به ذهنم نمیرسه
۱۶ آذر ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • Ternary avatar
 • سلطان عطربازهای ایران و توران avatar

مثلا من عاشق بوی عطر X هستم و نمیتونم تهییش کنم حالا به هر دلیلی مثلا مالی. آیا باید برم اسانسشو بزنم؟!نه . برم کپیشو بخرم؟! نه. مگه وحی منزله که من باید بوی عطر X رو بدم؟! این توهین به خودت و عزت نفسته بری کپی کاریو که دوست داری بزنی. حالا راه حل چیه؟ یا بجای خرید چنتا عطر ارزون صبر میکنم عطر X رو میخرم یا دیکانت از نسخه اصلی میخرم یا چنتا سمپل ازش میخرم. هر راهی بجز استفاده از کپی چه با کیفیت چه بی کیفیت. کپی مطلق منظورمه البته نه برداشت و الهام گرفتن از یه کار موفق.
۱۶ آذر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • سلطان عطربازهای ایران و توران avatar

سلام مجدد
این کار اصلا نوت آلبالویی توش نداره.نت اولیه ش لیمویی و آناناسیه و کمی ترش و کمی شیرینه و ته نتش چوبیه. خواستم صحبت دوستمون اصلاح بشه.
۱۶ آذر ۹۶

سلام به همگی بزرگواران بهترین کارهای مردانه که رایحه غالب در اونها (مشک+ عنبر )باشه لطف کنید معرفی کنید باتشکر
۱۵ آذر ۹۶

سلام
من میتونم بلک افغانو رو پیشنهاد کنم که بسیار بسیار عالی بود
۲۰ آذر ۹۶

دوستان عزيز كه دنبال اين عطر هستن از بازار تهران قيمت ٨٥ت اورجينال با تمام فاكتور هاي اصالتي كه دوستان گفتن هست من اشتباه كردم و ١٤٠ت از جاي ديگه خريدم امروز رفتم بازار و در كمال ناباوري تا ٨٥ت هم قيمت دادن بهم
۱۴ آذر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • غلامرضا avatar

pedram4s 
خب بنده که دارم 6 ماهه همینو میگم، کو گوش شنوا؟
بهترین جا تو تهران برای خرید عطر (علی الخصوص دیزاینری) تو دله چارسوقه.
۱۴ آذر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • pedram4s avatar

پویا جان من یادمه توی بازار رفتم توی یه پاساژی که اون جا کلی عطرفروشی بود ؛ زیر زمین هم داشت ؛ آیا منظورت همون پاساژ هست ؟ چون یادم نیست کجای بازار بود
۱۵ آذر ۹۶

غلامرضا جان
قوانین سایت اجازه نمیده. ولی میتونید به کامنتهای بنده در زیر انکری نواغ یا همین عطر یا خداییش یادم نمیاد کدوم عطر مراجعه بفرمائید. کاملا" گرا داده شده عزیزم.
کاش عطر افشان pm داشت.
۱۵ آذر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • غلامرضا avatar

از دوستاني كه اين عطر رو دارن يا داشتن خواهشمندم راهنمايي كنن كه قسمت اسپري اين عطر رنگش مشكي يا سيلور و استيل و راهي واسه تشخيص اصل بودن عطر هست؟
۱۳ آذر ۹۶

سلام. پدرام جان به توضیحات rz110 عزیز توجه کن. قسمت اسپری هم مشکیه. راه های تشخیص رو این دوست عزیزمون توضیح دادن که منم مطابقت دادم و همه شون درست بود.
۱۳ آذر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • pedram4s avatar

علي جان عزيز ممنون از راهنمايي تون من قبل از ابنكه بخرم دقيقا خوندم نظر ايشون رو تمام مشخصات مثل عطري كه من خريدم اما توي نت و فروم هاي خارجي وقتي فيلم و عكس عطر رو ديدم بدون استثنا رنگ قسمت اسپري سيلور بود ولي براي من مشكيه اما من كه هم از رابحه هم از ماندگاري لذت بردم نميدونم والا گيج شدم
۱۴ آذر ۹۶

pedram 4s
عطر بنده عین عکسیه که عطر افشان گذاشته، رنگ قسمت اسپری نقره ای هستش، درب عطر هم سنگینه. (تولید 2016، بچ کد 216168)
۱۴ آذر ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • pedram4s avatar
 • ali asef avatar

پس دوست گلم اگه قضیه اینه، نگران نباش. حالا که تمام اون جزئیات رو چک کردی و درست بوده، احتمال خیلی زیاد ادکلنت اصله. اگرم ماندگاریش پایین نیست، دیگه صد در صد مطمون شو که تقلبی نیست.

من تولیدات تمام سالهای این ادکلن رو ندیدم. ممکنه بعضی سالا رنگ اون قسمت رو نقره‌ای و بعضی سالا مشکی زده باشن. یعنی اگه بیشتر مشخصات ظاهری درست باشه و یکی دو تاش مطابق نباشن، بازم دلیل بر اصل نبودن ادکلن نیست. خود سازنده‌ها بعضی وقتا یه تغییرات جزئی‌ای در ظاهر ادکلن ایجاد میکنن.

اول به خود رایحه و موندگاری و پخشش دقت کن که دقیقا با نسخه های اصلی که قبلا تو مغازه ها تست کردی یا اطرافیانت داشتن، یکی باشه. بعد به مشخصات ظاهری توجه کن و این ظاهر مثل رایحه و ماندگاری نیست که بگیم حتما و لزوما با نسخه های اصلی مشاهده شده یکی باشن.
۱۴ آذر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • pedram4s avatar

تولید سال ۲۰۱۷ اون قسمتش همشون سیاه شدن
۱۵ آذر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • pedram4s avatar
لطفا جهت درج نظر وارد سایت شوید و یا در سایت عضو شوید.
راهنمایی ثبت نظر :
* از ثبت نظر تبلیغاتی یا نظرات اصلی (غیر پاسخ) غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.
** نظراتی که خلاف قوانین درج نظر هستند حذف می شوند.
*** قوانین مربوط به درج نظر را از اینجا می توانید مشاهده نمایید.
تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.